Výhra u Blackberry promo a č. +447045745753

Od: Datum: 27.02.13 17:38 odpovědí: 5 změna: 27.02.13 19:09

Pokud jste rovněž jako já obdrželi smsku nebo email s oznámením o výhře v Blackberry promo (např 750000 pounds), navštivte následující stránky:

http://www.vyhledatcislo.cz/cislo/447505942235 zde si můžete ověřit zda-li je tel. číslo již registrováno jako nebezpečné

Result of Scam-O-Matic check of email zde si můžete ověřit serióznost obdrženého emailu (vynikající!)

The E-Lottery Scam | I've Tried That zde se dozvíte jestli váš email splňuje požadavky scamingu, čili finančního podvodu

Jedná se pouze o to přimět vás abyste zavolali na uvedené telefonní číslo, čímž budete přesměrováni na telefon v úplně jiné zemi. V tomto případě z Anglie třeba do Ugandy. ZAPLATÍTE ZÁVRATNÉ SUMY ZA TEL. ÚČET A NEDOZVÍTE SE NIC UŽITEČNÉHO!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.13 17:40

A myslíte, že jsme tak hloupí, abychom naletěli na "výhru" bez jakékoli registrace, soutěžení apod?:D

doplněno 27.02.13 18:51:

Nemusíte se hned urážet, to nejsou schopnosti, to je obyčejný lidský rozum a úsudek. Jak mohu něco vyhrát, notabene takto drahou věc, když jsem se nikam nepřihlásila, o nic nesoutěžila... to je vcelku logické.

Jste hodný, že chcete pomoci, ale na toto naletí jen opravdový mimoň.

Od: zimprlich
Datum: 27.02.13 18:47

Ne, ale někomu to může pomoct. Každý se nenarodil se schopnostma všechno vědět dřív, ještě než se to stane. Že? A hlavně jsou lidi kteří netráví svůj život na internetu. Pokud si myslíte že už nemůžete na nic naletět, tak od teďka můžete začít odpočítávat: Naletíte ani nebudete vědět jak. Zdar a sílu!

Od: zimprlich
Datum: 27.02.13 19:02

Nikam jsem nevolal,takže mimoň nejsem. Já chtěl jen vědět co za tím stojí a to jsem taky zjistil. Je taky zajímavé že v těchto dnech tyto zprávy pořád chodí spoustě lidí kteří se ptají na internetu co s tím. Takže je to "provalené" asi jak pro koho. Zřejmě nepatříme k těm vyvoleným kteří už dááávno, ještě dřív než ostatní, všechno vyzkoušeli. kdepááák na ně!

Nemám rád chlubení a provokaci, tím spíš když se dotyčný schovává za monitorem. Věcné problémy řeším věcně, blbosti neřeším vůbec. Internet není na emoce. Čau

Datum: 27.02.13 19:09

Člověče, nikdo netvrdil, že jste mimoň, nebo snad ano?

Mě žádná zpráva nedošla, a i kdyby ano, mažu, jako všechny podobné zprávy o zaručených výhrách a odměnách v řádech statisíců. Je to pořád dokola ten samý systém, ten samý podvod. Takže se moc omlouvám, že na podobné blbosti nenaletím a jsem tím pádem asi vyvolená. A kdo koho provokuje, o tom by se také dalo polemizovat, vzhledem k těm Vašim ironickým poznámkách.

Zkrátka - kdo na takové věci naletí zaslepený vidinou peněz či něčeho zdarma a ani si sms pořádně nepřečte, tak si za to může sám.

Sbohem:)

Od: luke237
Datum: 27.02.13 18:09
To telefonni cislo je na Internetu tak provalene, ze ho snad nikdo nemuze brat vazne. Je na seznamu telefonnich cisel pouzivanych nigerijskymi podvodniky.
Dalsi podobne maily s milionovymi vyhrami prisly mnoha jinym lidem ze stejneho telefonniho cisla.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.