Oblečení a velikosti

Od: Datum: 13.07.17 18:33 odpovědí: 9 změna: 14.07.17 17:10

Zdravím, mám prosbu, po nějakém tom roce jsem otevřel skříň a zjistil, že jsem vlastně hobo,

jenže vím houby o velikostech, navíc tady máme minimum kamenných obchodů a přeci jen,

na internetu se dá najít i levněji. Jenže.. každá tabulka na stránkách většinou udává jiné velikosti...

Není nějaký univerzál? Třeba podle výšky ( džíny, tepláky ).

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.17 18:43

nene, univerzal není. Hodně obchodů mívá tabulku podle naměřených cm. Ale některé ne. Musíte odhadnout. Anebo najít obchod, kde nabízejí možnost vrácení nebo výměny. ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.07.17 18:48

Díky, na to vrácení se zeptám nejspíš přímo obchodu pokud to nenajdu na stránkách, to mi nedocvaklo.

Nevím právě jestli vzít Mko nebo Lko, to je celoživotní dilema.

Od: wamp®
Datum: 13.07.17 18:45

Na každém eshopu je uvedena tabulka velikostí a přesný návod,jak se máte změřit.

Datum: 13.07.17 18:51

Právě, teď na to hledím a jsou tam vyloženě rozdíly třeba cm nebo půl, co se týče délky nohou ( od rozkroku po konec chodidla ). Až rozměry boků a pasu jsou docela víc rozložené, takže nejspíš se řídit hlavně tím, no kdyžtak to vrátím a vezmu o číslo větší. Díky

Od: ria®
Datum: 13.07.17 18:58

Dobrý den,

já když si nejsem jistá, zeptám se přes kontaktní formulář nebo e-mail (většinou nějaké "info@... Napíši identifikační číslo modelu, nebo rovnou odkaz na zboží a jaký konkrétní rozměr potřebuji, nebo naopak pošlu rozměry oblečení, které mi dobře sedí a jesttli mi mohou zboží přeměřit a napsat velikost, kterou si mám koupit. v pracovní době obvykle rychle odepíší.

Ohodnoceno: 0x

Od: maky®
Datum: 14.07.17 05:44

At měříte, jak měříte, nikdy tím nezjistíte, jak v tom oděvu budete vypadat. Pak to přijde, velikost je v pořádku, ale je to na člověku takové "o ničem". Tím chci říci, že dokud si v tom nevlezete před zrcadlo, tak se těžko odhaduje, jak vám to bude sedět, nejen velikostně, ale i vzhledem k vašemu typu.

Datum: 14.07.17 12:09

To je pravda, na fotkách vždycky v oblečení pozují kdejaké modely a celé je to vyretušované akorát tak pro fotku a pak to přijde a je to úplně jinak, naštěstí obchod nabízí vrácení zdarma, takže vyzkouším a uvidím.

Datum: 14.07.17 13:55

Maky! *palec**palec**palec*

To je přesně ono. Proto nerada nakupuji v e-shopech. Člověk se musí po prodejně rozhlédnout, vybrat, osahat, promnout materiál v prstech, navléknout to v kabince na sebe - a pak se holt uvidí.

Někdy se jednalo o velmi pěkný model, ale vypadala jsem v tom jako tydýt.*ee* Jindy se mi to zdálo takové obyčejné, jednoduché a světe, div se, cítila jsem se v tom dobře a taky dobře vypadala. Nejde prostě jen o hadřík, na každém z nás to vypadá jinak a co jednomu velice sluší, druhý mít nemůže.

A o tom to je. Proto se každý z nás strojí jinak a to je dobře. Aspoň si nás naši muži nepletou. *smich* Jaga.

Datum: 14.07.17 17:10

"rozhlédnout, vybrat, osahat, promnout materiál v prstech, navléknout to v kabince na sebe - a pak" si to stejně nekoupí *smich*
Jsem docela ráda, že už toho moc nepotřebuju - a stejně mám nejoblíbenější kousky ze sekáčů.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.