Vyuční list po maturitě

Od: Datum: 15.03.13 11:59 odpovědí: 2 změna: 15.03.13 12:35

Dobrý den, poradí mi někdo, zda a za jakých odmínek se dá udělat si výuční list, když již mám maturitní vzdělání, ale jelikož není možné s ním sehnat práci tak by mě zajímalo, zdaje nějaká možnost si dodělat něco jako výuční list a taky by mě zajímalo, jestli něco takového existuje ve zkráceném termínu, tedy za méně než 3 roky učení. Jedná se mi o to, že mám SPŠ se zaměřením na PC a chtěl bych ještě výuční list se zaměřením elektro nebo strojírenský směr.Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.13 12:03

Pokud máš základ podobný jako chceš učební obor, tak se běž domluvit na školu kterou chceš na učební obor, určitě ti to dají na dva roky, možná i jen na rok.

Datum: 15.03.13 12:35

Souhlasím, neměl by to být problém, moje sestra si udělala učňák po materiutě na gymplu už před 40 lety...

A pokud nemáte práci, a jste na úřadě práce, možná by Vám i úřad práce zaplatil rekvalifikaci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.