Podnikání v oblasti webdesignu

Od: Datum: 11.07.13 18:12 odpovědí: 1 změna: 11.07.13 19:29

Dobrý den,

Měl bych prosím otázku. Neni tomu dlouho, ale skoro rok si libují v tvoření web stránek. Baví mě dělat design stránek baví mě poznávat nové věci ve funkčností toho webu. Pořád zjišťují něco nového a pořád mě to baví protože mám pocít, že nestojím na místě a jdu dál a dál. Nakonec samostudiem jsem se dokopal do úrovni.. ani nvm jaké zda je to základní nebo pokročilá. Tvořil jsem webovou stránku pro pár znamých třeba zlatnictví, nějaké podnokatelské věci atd. Stránky vypadají slušně a funkčně známi mi to chváli.

A tak mě napadlo jestli bych se ti nemohl živit. Vytvořít vlastní web s referencemi a ptát se malých podníků zda by nechtěli vylepšít své stránky atd atd. Moje otázka zní, dá-li se tím dobře žívit? Tím nemyslím tak aby mi to stačilo na chleba a vodu ale tím je myšleno jestli bych si tím mohl vědělat slušné peníze? Prozatím jsem stránky dělával zdarma jelikož mě to bavilo, o cenach takových stránek nemám ani ponětí. Kolik stojí stránka menšího obchodu nebo restaurace kde je dejme tomu 200 výrobku a chtějí slušný vzhled? Co je potřeba k takové práci, slyšel jsem, že je třeba živnostenský list. Na forech jsem se dočetl že to jsou samé problémy a lítání po uřadech.

Zkuste mít trpělivost číst tak dlouhý text a poraďte mi prosím kdo jak může, děkují :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 11.07.13 19:29
Zkusil bych se nechat zaměstnat u firmy tvořící stránky, okoukat jejich bussines a pak si založit svůj, předejde se tam hodně chybám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.