Je normální mít v 16 hodně chlupů?

Od: Datum: 26.02.13 13:32 odpovědí: 4 změna: 26.02.13 15:52
Dobrý den, chci se jenom zeptat zda je normální mít v 16ti hodně chlupů? Jako je mi trapné se na to ptát ale moc by mě to zajímalo protože je mi jenom 16 (17 mi bude v prosinci) a mám moc chlupů všude. Nevím proč zrovna já když ani táta tolik chlupů nemá a ani spolužáci. Nejsem ani vůbec moc vysoký a spíš ani moc hubený (170 a 75) a chlupy mám hustě na celém břiše, né jenom ta čárka pod pupíkem a takový menší koberec na prsou. Na zádech mám taky několik chlupů (né nějak že moc extra) a nohy, ruky a podpaží tam samozřejmě taky. Co se s tím dá dělat? Podle vás by jich ještě mělo být víc (třeba na zádech atd..)? Když mám triko tak někdy ty chlupy taky čouhají ven :(
Chtěl jsem ještě říct že doma to nikdo neřeší jenom spolužáci nebo spolužačky mají někdy kecy. Holku jsem měl naposled loni v létě asi na dva měsíce (tehdy se měl o moc míň chlupů) a říkala jestli by jsem si to nechtěl oholit prý to divný. Tehdy jsem řekl že ne. Měl bych to podle vás dát všechno pryč? Myslíte že ještě nějaké porostou? :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 13:39

hele nic si z toho nedělej pro některé baby je to sexy na druhou stranu můžeš v zimě používat o jednu vrstvu oblečení míň máš takovy svetřík na těle*smich* nic si z toho nedělej, holit to opravdu nemá smysl, protože toho naroste ještě víc. něco pro pro zasmání viš jak má vypadat správný chap? má být chlupatý jak opica, má smrdět i s fotky na občance a jak stáhne předkožku tak má veleťet alespoň pět much*frajer*

Datum: 26.02.13 13:44

To se může v pubertě projevovat a pak snad bude lépe. My měli na vojně kluka, co když si oblíkl košili, lezli mu chuchvalce chlupů ze všech otvorů. Na zádech měl koberec a baby na něj letěly jak hrom. To se to tulí. Dnes to ale asi už tak moderní není. Aspoň je vidět že už seš chlap!

Datum: 26.02.13 14:24

Nic dramatického, jen nadprůměrné množství testosteronu. Prostě vypadáš víc chlapsky. Holky to pochopí a ocení později, až trochu vyrostou :)

http://cs.wikipedia.org/wiki/Testosteron

Od: dexter20*
Datum: 26.02.13 15:52

Přesně tohle sem řešil když mi bylo jako tobe...to podpaží holit , záda at ti vezmou doma strojkem.:)...jinak ženský maj rády pořádný chlupatý chlapy:) stejně když to oholíš tak ti to pak vyroste ještě víc

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.