Co by jste dělali v mé situaci?

Od: Datum: 15.05.17 22:15 odpovědí: 65 změna: 17.05.17 07:15

Dobrý večer.Velice by mě zajímal váš názor na to s čím si v poslední době lámu hlavu a nevím co si o tom myslet.Jedná se o mě a sestřenici mé přítelkyně.S přítelkyní jsme spolu 10 let (mě 30 a jí 27)a před rokem se nám narodila dcera.Její sestřenice má manžela se kterým je 7 let (jí 29 a jemu 32) a mají 4-letou dceru.

V minulosti jsme se všichni scházeli jen při rodinných oslavách,vánocích apod.Podotýkám že jsme se nikdy nějak moc nebavili.Nejspíš i díky mé povaze.Nerad jsem středem pozornosti a myslím že jsem i dosti arogantní(pravý opak manžela sestřenice).Vždy šlo jen o formální otázky "jak se máte-dobře" apod.

Vše se však změnilo na pohřbu otce přítelkyně.Za celý obřad ze mě nespustila oči.Bylo to až nepřirozené jak mě provrtávala pohledem.Všimla si toho i má přítelkyně.Tenkrát sem to tolik neřešil.Říkal jsem si,že je to proto že jsem jako jediný z mužů v černém saku s kravatou.Asi měsíc po tomto mi z ničeho nic začala psát na facebook.Nejprve to začalo jen tím že něco potřebuje mé přítelkyni(ačkoliv má její tel. i facebook).Dále to pokračovalo jak se mám a co dělám.Já odepisoval jelikož jsem za tím nic špatného neviděl a docela hezky se s ní povídalo-o všelijakých blbostech.Tři měsíce zpět mi z ničeho nic napsala že si chce zvětšit prsa a jaký na to mám názor.Prý si to ale mám nechat pro sebe jelikož to ani její manžel neví.Nemám ani přítelkyni říkat že si píšeme.Proběhlo zvětšení a najednou mi začaly chodit její fotky do půl těla nahé...co prý si o tom myslím.Navíc řekla mé přítelkyni(protože maluji) že by byla ráda kdybych do budoucna namaloval jejich rodinu jako obraz-mě napsala že mám přijít hned druhý den ráno na kafe(dodám že její manžel měl být v práci) a namalovat jí.Prý"to bude jak to bylo na Titanicu".Na toto jsem jsem jí napsal že se DiCaprio nakonec utopil(nic lepšího mě nenapadlo).Každopádně jsem nikam raději nešel.Mezi tímto vším probíhaly rodinné oslavy na kterých jsme se spolu vůbec nebavily,ale docházelo k něčemu jinému.Nebudu to popisovat moc detailně,ale neustále se ke mě nenápadně tiskla a lepila.Jajo příklad jen jednu situaci z mnoha...Oslava.Rodina sedí kolem stolu.Dvě místa vedle sebe volná.My přišly a první co slyším:" ty si sedni ke mě"(hned mi udělala místo) a má přítelkyně ať si sedne do rohu kde je volno(její manžel seděl úplně bokem).Já řekl že se nebudu cpát a šel sem si sednout na houpačku s přístřeškem.V tu chvíly vstala a šla si sednout ke mě-hodně těsně ke mě,ale zase jsme se nebavily.Má přítelkyně vražedný pohled a její manžel také.

Skončilo to tím,že mě odchytila babička která mi řekla že si o nás celá rodina šušká protože si začali všímat.Nevím co si o tom všem myslet.Nerad bych dělal nějaké unáhlené závěry nebo něco hrotil.Co si o tom myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.17 22:26
avatar

Dobrý den. Píšete román, nebo je to pravda? Je vám 30 let, tak snad z jednání dotyčné osoby se zvětšených poprsím pochopíte, že vás loví. Její manžel ji už omrzel nebo jí málo říká, že je krásná... těžko říci, co se jí honí hlavou. Určitě má malé sebevědomí, jinak by si ta prsa zvětšit nenechávala. No a na vás si to svoje sebevědomí a komplexy léčí. Už se tu jednou dneska řešila podobná otázka, a to - je-li normální, že v dnešní době to každý to dělá s každým. Tak až té svůdnici podlehnete a nasadíte jejímu manželovi a své přítelkyni parohy, tak potvrdíte, že ten tazatel měl vlastně pravdu. Co bych dělala ve vaší situace? Podělte se se svojí přítelkyní a ukažte jí nová ňadra její sestřenice... Určitě není tak nevšímavá, aby nezaregistrovala, že na vás má ta její příbuzná spadeno.


doplněno 15.05.17 22:43:

Víte, já nevím, co vám poradit. Vím, že bych se tak jak trubka nechovala. A jak jinak nazvat chování té sestřenice? I když má její manžel slabé výkony v posteli, tak ji to ještě neopravňuje k tomu, aby odloudila muže své sestřenici, ne? Nyní bude záležet jen na vás, jak se k tomu postavíte. A vzhledem k tomu, že si s ní stále píšete přes FB, tak ... no do hlavy vám nevidím. Přeci by úplně stačilo, kdybyste jí už neodpovídal, nebo ty fotky vážně ukázal vaší přítelkyni a podělil se s ní o to, co je její sestřenice za kvítečko. Možná by to bylo i slušné vůči vaší přítelkyni, které už musí začínat uvnitř hlodat semínko žárlivosti.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 22:33

Román nepíši.Mě jde o to,jestli mě ona opravdu loví a nebo si to blbě vykládám.Nechci je nějak rozhádat.Úplně stačí že se kvůli mě nebaví s matkou.Podle toho co psala tak nedává najevo že by s manželem nechtěla být.Ani narovinu nepsala že by semnou lezla do postele.Jediné co mě napadá tak kdysi si stěžovala přítelkyni že je špatný v posteli,ale mě neřekla nic.

Datum: 15.05.17 22:45
avatar

tady de o to co chceš ty

pokud se ti líbí a chceš jí do postele tak si to s ní domluv a užij si leč se domluvte tak aby vše proběhlo co nejdiskretněji a vám to nezpůsobylo náké další zbytečné problémy

pokud nemáš zájem tak nic

v každym případě bych si sní asi promluvil abych zjistil o co jí de a pokusil se sní domluvit aby byla ve svém chování ke mě kapku diskrétnější

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 23:01

Nebudu lhát že není přitažlivá,ale do postele s ní nepolezu.Já se snažil z ní dostat o co jí jde,ale vždy to dle mě vyzní tak že o nic s postelí.Já jí poprosil o jiné chování,ale vždy odpověděla že je prostě taková.

Datum: 15.05.17 22:48
avatar

Její chování je nevhodné, vaše vlastně taky. Tvrdíte, že jste arogantní, ale přitom sebou necháváte manipulovat před ostatními, aniž byste ji odkázal do patřičných mezí. Teď mluvím o té situaci na oslavě. Vlastně ji v jejím chování podporujete. M.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 22:55

Arogance má spoustu podob.Nevím co je nevhodného na tom si odsednout.Na druhou stranu je nevhodné si odsedávat neustále.

Datum: 15.05.17 23:14
avatar

Nevím, kolik podob má arogance, ale zásadním znakem je, že při prosazování vlastních zájmů (myšleno všeobecně) neustále srážíte (ponižujete) ostatní.

Nebylo nevhodné si odsednout. Naopak. Já být v té situaci, tak při příchodu nepustím svou partnerku "z ruky", aby bylo jasno, kam patřím. Pak by nebyl žádný prostor pro "přisednout", "odsednout", "namáčknout" atd. Proto říkám, že se chováte nevhodně oba. Pokud by se chovala špatně jen ona, nedívali by se na Vás ostatní s podezřením. M.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.05.17 22:48
avatar

Opravdu je Vám 30? Proč jste to nezarazil hned při otázce ohledně plastické operace nebo nepozději po první fotce?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 22:53

Ohledně plastik jsem napsal že mě to nezajímá a že je to věc toho kdo si to nechá dělat a popřípadě partnera dotyčné.Poté přešla řeč na obyčejné věci.

Od: kuky®
Datum: 15.05.17 22:58
Říct jí že nemáte o nic zájem, jestli to nepochopí - bloknout ji na Facebooku.
Říct to diskrétně svojí přítelkyni (čili to že máte pocit že Vás její sestřenka chce) a hlavně smažte tu fotku co Vám poslala ( a pro sichr i všechny konverzace).
A svojí přítelkyni řekněte, jak moc pro Vás znamená, že jste s ní a jak moc Vás trápí to, že její sestřenka furt doráží a vy už to prostě nedokážete přehlížet a tolerovat její chování.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 23:04

Asi to tak udělám,ale zase budu za toho špatného jak se díky mě rozvrátily rodinné vstahy.Jinak tu fotku jsem smazal hned.

Datum: 16.05.17 08:18

Hmm, vidíte to. A jak bych tu fotku zase nemazala. proč bych to měla dělat? Když bych se nechtěla se sestřenicí vyspat, tak bych jí ukázala své manželce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.17 23:12
avatar

Na pohřbu otce přítelkyně mě sestřenice provrtávala očima. Přítelkyně si toho také všimla.

A kdo ještě si toho všiml? Asi všichni. Tohle jsou pohádky. Píšete nějaký příběh a nevíte koncovku.

Přečtěte si, co jste napsal a nedělejte ze sebe ťuňtu a z nás s prominutím blbce.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 23:17

Nějak vás nechápu.Člověk chce radu a Vy tu píšete něco z cesty.Blbce ze sebe děláte vy.Jak já mám vědět kdo si toho všiml?Že si toho všimla má přítelkyně vím od ní protože se mě ptala jestli jsem to viděl a že to bylo trapný.

Datum: 15.05.17 23:20
avatar

10let se znáte /snad/ a na pohřbu s Vámi začne flirtovat. A Vy to stále nechápete a necháte se do toho všeho zatáhnout. A pořád nevíte oč se jedná. 30ti letý chlap? Ješita, kterému to dělá dobře a dělá, že nechápe o co jde. Takhle se otec dítěte nechová.

Na pohřbu vlastního otce určitě člověk nekouká okolo sebe. Přečtěte si konec dotazu, co jste napsal o babičce. A Vy pořád nevíte na čem jste a musíte se ptát tady.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 23:25

Na pohřbu semnou nikdo neflirtoval.Koukat není flirtovat.Pokud by jste četla pořádně tak jsem už výše napsal že jsem jí řekl aby své chování změnila.Vy jako žena víte jak se otec má chovat?


doplněno 15.05.17 23:31:

Oni šuškají,ale není o čem.Nic s ní nemám.Proč by člověk na pohřbu nekoukal po ostatních?Pro méně chápavé dopíšu že se jednalo o koukání při čekání na obřad před síní a po obřadu na pohřební hostině.

Datum: 15.05.17 23:37
avatar

A ty vražedné pohledy přítelkyně a manžela jako nic?

Jde velice jasně a zřetelně dát najevo sestřenici, že se nechová patřičně. A pokud to nezafungovalo, tak ještě jednou a důrazně. Pokud píšete, že jste arogantní, /což skoro pochybuji/ tak byste to měl umět.

Pokud chlap nemá zájem, tak to umí podat. Ale jak již píše někdo výše, zřejmě Vám to zalichotilo.


doplněno 15.05.17 23:56:

Vy jako žena víte jak se otec má chovat. -- Když nezafunguje slovní upozornění, že překračuje meze slušného chování, tak jak píšete, že se tiskla a lepila, tak je třeba chytnout ji pevně za paže a odtáhnout ji od sebe a s patřičným důrazem v hlase ji usměrnit, ať se nepřibližuje blíže, jak na délku Vaší paže. Vy musíte ukázat, že Vám to je nepříjemné a nepřipouštíte v této věci žádné diskuze. Takhle se chová muž, který chce být věren své ženě a matce svého dítěte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 23:39

Děkuji,jste první od kterého slyším že arogantní nejsem.Já si to také myslím.

Datum: 15.05.17 23:43
avatar

Vaše slova: ...a myslím že jsem i dosti arogantní...

Tak jste nebo ne? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 23:53

Takhle...já se za arogantního nepovažuji,ale slýchám to hodně od druhých.Asi mě tak vidí oni.Proto nevím.Také nevím jak to souvisí s tématem

Datum: 15.05.17 23:42
avatar

Proboha, tak si přečtěte, co napsal prve a co nyní - bylo to až nepřirozené, jak mě provrtávala očima... při obřadu... a ve 23.31 píšete co? běžné pozorování příbuzenstva při čekání...před a po

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 15.05.17 23:57

Slovíčkaříte.A řešíte nesmysly.Nebo máte delší vedení?

Datum: 16.05.17 00:00
avatar

Ne, stojím pevně na zemi, zato Vy se v tom pitváte a neumíte nic rozhodnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:03

Konečně jste asi pochopila otázku.Ano pitvám.Proto píši sem.Nechci rozhádat rodinu.To je celé.

Datum: 16.05.17 00:07
avatar

No, ono to již stejně moc nefunguje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:09

Co nefunguje?

Datum: 16.05.17 00:11
avatar

No, vždyť to píšete ve 22.33. Dcera /vaše přítelkyně/ se nebaví s matkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:12

Ano ze strany matky se díky mě nebaví,ale ze strany otce se baví.

Datum: 16.05.17 00:14
avatar

Otec ožil? Nebo mě něco uniklo, nepochopila jsem z jaké strany, co?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:19

Otec přítelkyně zemřel,ale jeho rodiče žijí.Měl talé sestry a ty mají děti a jedna z nich je ona sestřenice.To je od otce.Co je na tom k nepochopení?

Datum: 16.05.17 00:23
avatar

Netahejte do toho celý rodokmen.

Většinou se s prarodičemi komunikuje, ,,mluvili,, jsme o matce.

I když vlastně i babička poukazovala na nevhodné chování. Možná měla ,,odchytit,, sestřenici a ne Vás.


doplněno 16.05.17 00:26:

Myslím, že již k žádnému rozřešení nedojdeme, nechme to na jiných.

Dobrou noc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:29

Vy to nějak nechápete.Přítelkyně má matku se kterou díky mě nekomunikuje(matka nemá sourozence ani rodiče).Z rodiny jí zbývají tudíž jen příbuzní od zemřelého otce a proto jí nechci rozvrátit to poslední co z rodiny má.

Datum: 16.05.17 00:26
avatar

Asi že se partnerka baví pouze s příbuzenstvem z otcovy strany.

--

K tazateli: souhlasím s tím, co zde již bylo vícekrát napsáno - bez průtahů a zbytečného šumu bych to ráz naráz ukončila. Koneckonců, vy jste (jak píšete) ani nic nezačal, takže jde jen o to, jak se účinně ohradit od partnerčiny sestřenice. Dle mého názoru byste měl pro zachování dobrých rodinných vztahů být naopak tvrdý a nekompromisní; *stop* jakékoli povolování jejímu svůdnickému chování se obrátí i proti vám. Nenamáčejte se do toho - ani trochu.


doplněno 16.05.17 00:34:

Michale, a co z rodiny má? Má sestřenici, která je natolik sprostá, že jí chce přebrat otce jejího dítěte (ač sama je vdaná a je též matka). O takového rodinného příslušníka /příslušnici/ bych já osobně rozhodně nestála.


doplněno 16.05.17 00:45:

Ještě jednu věc: je docela možné, že se sestřenice, až pochopí, že s ní nehodláte nic mít, rozhodně pomstít a svede vše na vás. Buďte opatrný a když tak mějte po ruce nějaké důkazní materiály pro svou partnerku.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:32

Děkuji za duchaplnou odpověď.Na rozdíl od výslechu nechápavé pohanky.

Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:43

Já vím,ale nevím jaká bude reakce té sestřenice.


doplněno 16.05.17 00:48:

Ano,toto jsem měl na mysli.Aby nepoštvala celou rodinu proti mě a neodnesla to přítelkyně ztrátou zbytku rodiny.Bohužel důkazy neexistují.

Datum: 16.05.17 00:49
avatar

Zásada je, že manželé/ partneři sedí u stolu vždy spolu. Vy byste to mohli podpořit tím, že se např. budete držet za ruce - tak, aby to dotyčná viděla. Prostě jí dávejte všemi způsoby najevo, že jste zadaný a nehodláte na tom nic měnit.

-----

Ano, proto možná jako první krok zkuste dělat, že jste nic divného ze strany sestřenice nezaznamenal, ale zároveň jí ukazujte, že váš vztah s partnerkou je šťastný a nic dalšího nepotřebujete. Pokud není úplně zkažená, mohla by vám po čase dát pokoj.


doplněno 16.05.17 01:09:

Já myslím, že vy správně víte, co je potřeba dělat a víte i to, že dosavadním způsobem to nejde. Takže jen sebrat odvahu a být důsledný. ;) Osobně bych asi i omezila návštěvy příbuzenstva na nezbytné minimum a sestřenici na Facebooku vůbec neodpovídala. Ani na nevinné dotazy. Blokovat ji nemusíte, aby opravdu nezačala kout nějaké pikle; prostě ji ignorujte, jako by neexistovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 00:54

Ano to děláme a ona to samé dělá se svým manželem.Tenkrát u toho stolu to bylo jen jednou že jsme neseděly u sebe.

Datum: 16.05.17 01:12

Tedy přečetl jsem tuhle diskuzi a nějak to nechápu. Ty že jsi dospělý 30letý chlap? A pod zástěrkou "nerozvrácení vztahu v (celé široké) rodině" nejsi schopen se ve vlastním zájmu s tou situací kategoricky vypořádat? Chlape, buď aspoň trochu sobec a mysli především na sebe, svou přítelkyni a vaše dítě. Snad tě dobře chápu, že ta "sestřenice tvé přítelkyně" je ti opravdu lhostejná a nic k ní necítíš. A pokud tomu tak je, tak mi promiň, ale je tvoje ostuda, že tomu nedokážeš udělat rázný konec, vysvětlit situaci své partnerce (předpokládám, že ti věří a stojí za tebou) a uspořádat si život vás dvou, resp. třech včetně dítěte, podle svého. Namísto toho hledáš radu tady, ale z tvých reakcí na dobře míněné rady je mi, mírně řečeno, trochu nevolno. Takže se přestaň bát, zachovej se jako chlap a celou tu věc urychleně rozsekni a ukonči.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 01:15

Z čeho nevolno konrétně?

Datum: 16.05.17 01:26
Hlavně z toho, jak ve svých reakcích neustále zdůrazňuješ, že nechceš rozvrátit rodinu a že budeš za toho špatného jak se díky tobě rozvrátily rodinné vztahy. Vždyť ty vztahy nerozvracíš ty, ale ona! Tak proč na ni bereš ohlad? Ty nerozvrátíš rodiné vztahy v celé široké rodině, ale sobě, své partnerce a vašemu dítěti tím začínáš ničit život! I z těch tvých reakcí čiší, že jsi slaboch.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 01:35

Tady nejde o to jestli budu za špatného já.Jak jsem psal...já nevím jaká bude její reakce.Ona může poštvat zbytek rodiny proti mě a má přítelkyně i dcera se s tím svezou.Komu budou věřit?Příbuzné nebo cizímu?

Datum: 16.05.17 08:15
avatar

...přítelkyně i dcera se svezou...

Kam by se měly svézt? Pokud by se v tom úplně nejhorším případě mělo širokému příbuzenstvu zdát, že jste prospopášník a svůdce, proč by mělo zanevřít na nebohou podváděnou a její dítě? V takovém případě by bylo docela logické, že by se příbuzní kolem nich semkli a podporovali je.

Ale k tomu vůbec nemusí dojít. Nadělal jste mnoho chyb. Te´d se své přítelkyni přiznejte, popište jí situaci jako zde cizím lidem. Zachová-li se alespoň trochu moudře, nevjede si se svou sestřenicí do vlasů a na dalších rodinných setkáních si vás bude víc hlídat. Kdybyste nebyl slaboch, uhlídal byste se sám...

Možná se holky poňafají. Stůjte při té své jako chlap, ono se to zklidní. A jestliže je ta druhá do větru, časem si najde na svádění jiného. A vaše pravda se prokáže.

Rady ohledně absolutního ignorování na Facebooku už zde napsali jiní.

Ale stejně je mi divné, proč po několika vámi popsaných situacích (např.vražedné pohledy vrhané na houpačku) nechtěla vaše přítelkyně vyjasnit situaci z vlastní iniciativy už dříve.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ver®
Datum: 16.05.17 07:57
Já bych nemazala ani konverzaci, ani poslané fotky. Ono by se taky mohlo stát, že se sestřenice naprdne, že o ni nemáte zájem a svede vše na Vás, že po ní jdete. A bůhví co si ptibarví. Já bych šla rozhodně s pravdou ven. Třeba bych přítelkyni ukázala tento dotaz. A pak tu konverzaci se sestřenicí. Než na blaho její rodiny myslete hlavně na tu svoji nejbližší rodinu. Abyste pak nelitoval.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 08:29

No a nebo sestřenici ošu.ej, ale jenom 4 vteřiny a dost. Před tím se nevykoupej, ale naopak přijď smradlavý jako jezdecké sedlo z osla. Po vlastním aktu ji náležitě zkritizuj - její vzhled, její chování v posteli atd. Prostě se chovej jako naprostý hňup a hulvát. Uvidíš, že Ti pak už dá pokoj *smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.05.17 09:12
avatar

Tak text v záhlaví na mne působí dvojím způsobem. Buď ta sestřenice opravdu existuje, ale jste to Vy, co máte nějaké fantazmy ohledně ní a celé to sexuální dění se odehrává jenom ve vaší hlavě. Prostě fantazírujete, protože Vás ty představy vzrušují. Také to tak může být i v tom případě, že Vám bude stačit o tom jenom psát. Je to taková nevinná sexuální úchylka a podobá se to fetišismu. jsou chlapi kterým stačí oňuchávat ženské kalhotky. Vůbec k tomu už tu která je nosila nepotřebují.

Za druhé jste si ten příběh mohl vymyslet od A do Zet, a to ze stejných důvodů. Věk kolem třiceti by tomu odpovídal. Možná o pár let méně než více.

Nelíbí se Vám, že to "pohanka" prokoukla a že Vás chytá za slova. Jenomže to je proto, že ona čte co píšete bez vzrušení *smich*, proto vidí detaily, které Vám v tom psavém elánu unikají. Ale nic si z toho nedělejte, není to nic vážného a na světě jsou miliony lidí co prožívají úplně to samé.


doplněno 16.05.17 12:22:

Napsala jsem že by se mohlo jednat o tuto úchylku. Ta existuje, není na tom nic hanebného. A neznamená to, že jste úchyl. To jste to pochopil hodně zjednodušeně. Ale mělo mne to napadnout. Rad jste dostal mnoho a jelikož jsem četla Vaše odpovědi, tak mne napadlo o co by se také jednat mohlo.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 09:52

Laskavě bych vás chtěl poprosit aby jste si odpustila to mě nazývat úchylem a přestala mě urážet.Již z tohoto Vašeho chování si člověk udělá o vás obrázek co jste zač.Nechápu proč sem píšete když neodpovídáte na otázku a otáčíte vše proti mě.

Datum: 16.05.17 12:29
avatar

Suzymon, nic proti, ale to, co jste napsala, opravdu působí docela urážlivě. Mě by se to třeba dotklo hodně, kdybych něco podobného četla na svou adresu... :( Asi máme každý jiné vnímání, ale mě by urazily hl. ty "kalhotky".


doplněno 16.05.17 18:39:

Já vím, že to tak funguje, ale je mi to strašně odporné - až tak moc, že se mi jen při tom pomyšlení zvedá žaludek a kdoví co ještě. Představa, že by si někdo o mně myslel něco takového, je pro mě šílená a nesnesitelná. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 18:02
avatar

Ildika, chápu Vás. Já bych se ale neurazila, protože mne málokdo může urazit. Asi jsem soudila podle sebe, tak to ostatně děláme všichni. Vy byste se urazila, já ne. Kdybych to byla já a založila bych takovouto otázku a někdo mi odpověděl to jsem napsala já, tak pokud by to nebyla pravda, tak bych se tady smála a reagovala úplně jinak. Ale máte pravdu v jednom, příště si to pomyslím a raději vůbec nebudu na takovou otázku odpovídat. Většinou se na takové podivnosti opravdu snažím nereagovat, ale ne vždy se mi to podaří. Pořád nějak zapomínám, že nejsme všichni na jedné rovině. Ale já se klidně tazateli omlouvám, pokud se ho to dotklo.

A co se týče těch kalhotek, tak ono to skutečně tak funguje. Není na tom nic proč by se někdo měl urážet. Ale do dalšího vysvětlování už se pouštět nebudu, mohla bych, ale nemá to smysl. :)


doplněno 16.05.17 19:58:

Ildika, moc si to berete k srdci. ;) Sex je někdy ošemetná záležitost. A tohle co jsem popisovala je opravdu nevinná záležitost. Nikomu tím neublíží, odehrává se to pouze v jeho hlavě. A k tomu právě také patří i vymýšlení si všelijakých krkolomných situací směřujících k sexu. Proto jsem si myslela, že má třeba tazatel jen bujnou fantazii. A neznamená to ani náhodou že by byl úchylný. A ještě ke všemu to může být výborný otec a manžel a bude se hezky a řádně starat o svou rodinu a milovat svou manželku. Jenom má chvilky, kdy mu hormony působí tak trochu zmatek v myšlenkách. A nejlepší na tom je, že to časem přejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 20:10
avatar

Možná by se puritání divili, kolik studentek, matek na mateřské prodává své jeden den nošené kalhotky, či punčochy, aby si vylepšily studentský život. Je to rozšířené po celém světě, ale je jasné, že se tím nikdo nechlubí. Sexy byznys - kus mezi 300-500 Kč. Určitě to je bezpečnější, než další přivýdělek, možná rozšířenější, a to poskytování přímo sexu.

Je to zcela legální a když to někomu pomůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 12:33

Tak to jste se spletla.

Datum: 16.05.17 18:04
avatar

Dobrá. Tak jsem se spletla a omlouvám se. Nikdo není není neomylný. To ostatně můžete vidět i na vašem složitém případě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 10:17
Nevim co si o tomto myslet. Prece kdybych mel nejaky takovy problem a chtel se o tom poradit tak to delam "anonymne" a ne ze pouziju jako nick svoje jméno. A pokud to je teda pravda tak to reknete a ukažte ženě. Fotky a zpravy si nechte pro pripad ze by to chtela sestrenka hodit na Vás a neni se o cem bavit.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 10:20

Už jsem psal,že fotky nenám.Jinak ženě jsem to už řekl.

Datum: 16.05.17 10:34
avatar

Z tvých příspěvků o rozvrácení rodiny a možnosti poslání celé rodiny proti tobě usuzuji, že v tom máš své prsty. Prostě si přistoupil na její hru a flirtovali jste vzájemně. Teď máš strach co z toho dál bude.
Pokud se pletu, pak musíš přiznat pravdu, vysvětlit to, a nechat ostatní ať si udělají na sestřenici tvé přítelkyni obrázek sami.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 10:43
avatar

Dobré dopoledne. Většina tady radíme Michalovi, aby se ,,pochlapil,, a řešil situaci razantněji a hned v začátku. Nechal bohužel spirálu roztočit a jeho námitky a odpor jsou proti ženské vynalézavosti slabé. A mě napadlo, že byl prostě takhle vychován, že je oběť systému.

Kdy chlapce vychovávaly samé ženy. Rozvedená, či osamocená žena, učitelky v mateřských školách, na základních. Neměl mužský vzor. Ten systém ale trvá dodnes a možná přinese výsledky ještě horší. Chlapci hlavně ve městech neznají hry, při kterých použijí sílu, rozhodnost, kdy se derou dopředu, bojují o vůdčí postavení. Neznají rošťárny, kdy jde o život, kdy se musí něco řešit rychle a hned teď.

Jsem jednou tolik stará, co Michal a od tří let jsme se museli postarat skoro sami o sebe s 5ti letým bratrem. Kolikrát nám šlo o život. Že by v dnešní době 6ti leté dítě vodilo do mateřské školy 4letou sestru je nemyslitelné a z dnešního pohledu i mého, vlastně od mých rodičů nezodpovědné. Teprve když jsme málem vyhořeli, tak se systém doma změnil. Později jsme v partě podpálili drůbežárnu na vesnici a museli jsme se rychle rozhodnout, jestli utéci, nebo hasit. Jiných příběhů by se našlo více. Ale zpět.

Tazatel byl vychován k citlivosti, opatrnosti, jemnosti, přemýšlivosti. A v naší společnosti se to cení. Bezkonfliktní člověk.

Muž nemůže být macho, protože máme emancipaci. Takže se nemůže projevit nějak razantně. Z chlapů jsme udělali slabá stvoření. Ženy jsou silnější a přebírají hlavní slovo v rodinách, role se obrátily. To, co jsme chtěly, se plní, ale je vidět, že ženy nebudou nikdy spokojené. Místo aby chlap bouchnul do stolu a vyřešil situaci, tak tápe. Ale pokud bouchne, tak se nám to nebude líbit. Kde je řešení, kde je míra, kde je vyváženost?

Píše se o tom již více, úloha rodiny, vzor tradiční rodiny vymizel. I Vy Michale jste zajat v systému. Píšete o přítelkyni, nejste oddáni. Nemáte jistoty. Nebojujete za svoji rodinu, protože jste jenom vedle sebe.

O co všechno se setřenice pokoušela, víte jenom Vy. Sám píšete, že toho bylo více.

Jak zde byla rada, omezit styk s touto rodinou na nejvýše nutné případy, to bych také doporučila. Hned v zárodku tlumit návrhy, nemít žádný zájem. Ať sestřenici navštěvuje Vaše přítelkyně sama, je dobré, když budou i ti prasourozenci vyrůstat spolu a znát se. Vy se omluvte a prostě nějaké akce, kdy byste měli být v užším kontaktu odmítejte a nevyhledávejte.

Pokud byste měl stále nějaké problémy s touto ženou, navštivte rodinnou poradnu pro mezilidské vztahy, kde pracují odborníci a kteří mají s takovými případy zkušenosti a jistě Vám poskytnou kvalifikovanou radu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.05.17 10:55
avatar

Michale, jako ostatní uživatelé taky moc nechápu, co tu vlastně řešíte. Pokud nechcete rozvracet rodinu, utněte to a sestřenici vaší přítelkyně ignorujte. Slušně jí napište, že jste přitel její sestřenice a že je nevhodné, aby jste si takto psali. To, jestli se bude ta sestřenice snažit zničit vztahy vaší přitelkyně a zbytku rodiny, stejně neovlivníte, ať už uděláte cokoliv, ale aspoň budete mít čisté svědomí. Pokud jste si toho všimnul, tak to, co děláte nyní, už tu rodinu rozvrací a další vaše nerozhodnost bude celou situaci pouze a pouze zhoršovat. Čím víc budete nechavat tu sestřenici si vámi takto hrát, tím víc bude celá rodina přesvědčená, že mezi vámi něco je. Můžete mi vysvětlit, jak vlastně tímto chováním vaší přítelkyni nyní chráníte před rozvracením rodiny?

Píšete, že vás okolí má za arogatního, ale tady spíš vystupujete jako obyčejný trouba, co si neumí poradit s takovou prkotinu. Buďte jednou tím chlapem.

Pokud ale psaní se sestřenicí podporujete proto, že se chcete s ní vyspat, tak to udělejte, ale pak tady nepište bludy na Poradte. Je to na vaších prioritách, ale hlavně přestaňte být tím troubou a jednejte.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 11:02

Asi takhle:přítelkyni jsem to řekl.Jinak odpovědi na vaše otázky jsou popsány výše v mých odpovědích ostatním.

Od: mtan
Datum: 16.05.17 11:05
Dobrý den.
.
Z některých místních lidí si nedělejte hlavu. Tak, jako každá poradna, i tato má inteligentní lidi, kteří se snaží tazateli poradit a na druhou stranu ty méně inteligentní, kteří hledají mouchy a tazatele raději odsuzují. Toto se nazývá poradna a ne soud... Prosím tedy všechny "rádce", aby se tohoto pravidla striktně drželi.
.
.
.
Nyní k věci.
.
Celkem chápu Vaši situaci a rozhodně Vám jí nezávidím. První chybou bylo, že jste to nechal zajít tak daleko. Druhá chyba byla smazání oné fotografie s jejím poprsím, která jasně dokazovala, že Vás svádí ona. Nakonec to stvrdilo Vaše chovaní a to jak jste si odsedl a ona si přisedla k Vám. Připravil jste se tak o všechny esa v rukávu a nyní máte hlavu na špalku a nevíte co si s tím počít. Hrozí rozvrácení rodiny, pošpinění Vaší osoby v jejich očích, a celkové zavržení. Vaší jedinou šancí je obstarat si nové důkazy, tentokrát lépe a společně s přítelkyní. Mezitím se k sobě s přítelkyní mějte, jako nikdy před tím. Seznamte ji s problematikou věci. Jakmile sestřenice uvidí, jak se k sobě máte, bude mít na výběr jen ze dvou možností. Ta nejpohodlnější je, že vás prostě nechá a vše se uklidní. Ta horší možnost je, že uvidí, že Vás ztrácí a přidá ve svém snažení. Pak začnou svůdné řeči a i fotky na FB. Nyní ale nic nemažte. Texty i fotky si ukládejte a vše konzultujte s přítelkyní. Pokud sestřenice začne podnikat tyto kroky, bude to "kdo z koho". Až bude důkazů dost, hoďte to před všema pochybovačema na stůl. Jí právem očerníte, všem ukážete pravdu a sebe očistíte. Žádné jiné východisko pro Vaši situaci nevidím... Hodně štěstí... Budete ho potřebovat...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalwerner
Datum: 16.05.17 11:08

Děkuji za radu

Od: amo
Datum: 16.05.17 11:55

Mozna se neco takoveho deje protoze jste stale svobodny a i kdyz mate vztah se zavazkem muze to nektera zena brat jako gesto vule byt v zivote volny a k dispozici. Manzelstvi v takove rodine by asi byla jista ochrana *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 16:21
avatar

Být vámi, vyšlu jasný signál a ze své přítelkyně a matky své dcery udělám svoji ženu.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Datum: 16.05.17 16:32

Jo, tohle je dobrá odpověď. Já už jsem z té dnešní doby, kdy je to samý přítel a přítelkyně fakt znechucená Tu vaši přítelkyni si vezměte za manželku a s tou druhou pipkou se stýkejte co nejméně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 17:47
avatar

*palec*

Škoda, že už nemám body.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 20:26
avatar
Ja jsem rapl. Sestrenice, nesestrenice, dostala by vyrazne varovani, ze tohle bylo naposledy, a mozna i po cuni. No jo no, holt kazdej jsme nejakej. Nastesti si s pritelem rikame vse vcetne techto situaci, takze vime, na cem jsme.
A Vy jste srab. Kdybyste byl co k cemu, davno ji bloknete, vymazete, poslete do pr... a na te oslave si odsednete. Zachoval jste se srabacky, tak snad budete mit koule to napravit. Konverzaci ukazte pritelkyni, at vi, co ma v rodine za stetku.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jedubaba*
Datum: 17.05.17 07:15

"Není vášně silnější než láska obrácená v zášť a běsu většího než hněv ženy zhrzené." W. Congreve

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.