Parohaci mezi kamarady, je to normalni?

Od: Datum: 15.05.17 11:23 odpovědí: 15 změna: 17.05.17 09:36
Ahoj dnes jsem narazil na stranku parohaci-cz kde se jakysi mlady muz chlubi tim, jak svemu kamaradovi "ojizdel" pritelkyni kdyz on byl na nocni. Jak ji vozil autem za mesto a tam se spolecne radovali jak tomu jeho kamaradovi nasazuji parohy. Proboha co to je? To je dnesni spolecnost vazne uz tak zvracena, ze se nekdo tesi z toho ze nasadi parohy svemu kamaradovi? A co ta jeho holka? Jsou dnesni mlade holky fakt takove mrchy, co musi za kazdou cenu nekoho osahavat, ze nevydrzi par noci v posteli samy bez toho aby je musel porad nekdo ujistovat jak jsou krasne a uzasne? Co se to deje? Jak to mate vy? A z vaseho okoli? Znate nejaky podobny pripad? ja mam prave spoustu kamaradu parohacu a je mi z toho fakt smutno, jak jsme jako lide primitivni a musime se takhle podvadet na kazdem rohu a pri kazde prilezitosti.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 15.05.17 11:37
no jo, monogamie nefunguje...
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.05.17 11:39
avatar

Co se děje? To se jenom k těm primitivům, co mají potřebu si těmihle kecy posilovat své ego v hospodě u piva, přidali další, kterým pocit anonymity na internetu v tomto dává křídla. Jinak se neděje vůbec nic.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.05.17 11:55

Jestli jde o to, že mu občas opráší starou, tak s tím nemám problém, ať si to kamarádi mají mezi sebou jak chtějí. Ale že se s tím chlubí někde na netu, tak je to blbec *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.17 12:09
avatar

Dnešní společnost? To ne. Takhle to bylo odjakživa. Jen způsob předání této informace světu se změnil. M.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.05.17 10:44
avatar

Mona to napsal přesně. *palec*Tohle a vlastně už všechno tady bylo. Že lidé o tom nevěděli? A co Bible, kniha knih!?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 16.05.17 14:58
avatar

Tak jsem koukla do knihy knih a našla toto: Galatským 5:16-26

Říkám však: Duchem choďte a žádost těla nedokonáte. Tělo žádá proti Duchu a Duch proti tělu, neboť stojí navzájem proti sobě, abyste nečinili to, co byste chtěli. Jste-li vedeni Duchem, nejste pod Zákonem. Skutky těla jsou zřejmé, jsou to cizoložstvo, smilstvo, nečistota, bezuzdnost, modloslužba, čarování, nepřátelství, svár, žárlivost, hněvy, soupeření, rozdělení, sekty, závisti, vraždy, opilství, hýření a podobné věci. To vám předpovídám, jak jsem již dříve řekl, že ti, kdo takové věci dělají, neobdrží dědičně Boží království. Ovocem Ducha je však láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, věrnost, mírnost, sebeovládání. Proti takovým není žádný zákon. Ti, kdo patří Kristu Ježíši, ukřižovali tělo s jeho vášněmi a žádostmi. Jsme-li Duchem živi, Ducha také následujme. Nehledejme marnou slávu, navzájem se neprovokujme a jedni druhým nezáviďme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vkfd
Datum: 15.05.17 12:16
Tak otázka samozřejmě je, jestli je to celé pravda, nebo jen erotická fantazie.
Jinak taky dost často platí svůj k svému; jaký šel, takovou potkal apod.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.17 14:19
avatar
To vse neni pravda , je to fejk.
Stejne jak 99% erotickych pribehu.
Je to jen o tom si pocist...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: takyparohac
Datum: 15.05.17 14:39

Tak ale on tam pise ze to je realita. Jsou tam vymysleny pribehy ale i realita. Tezko rict jestli si to taky nevymyslel ale ja sam znam dve holky co jeste pred svatbou tohle delaly. Uz byly zasnoubene a stejne jedna z nich mela milence a schazela se s nim jenom proto, ze to pry umel v posteli. Ale vzit si ho nechtela, ten co s nim byla zasnoubena byla pry lepsi partie a pro zivot to bylo vyhodnejsi. Zenske jsou docela vypocitave mrchy, tak je klidne mozne, ze ta v tom pribehu to s tim svojim tahla dal a s tim jeho kamaradem se jenom schazeli. Proste se ji to asi libilo, nekdo ma rad to vzruseni ze dela neco zakazaneho. Jsem zvedavy jak to dopadne, jestli vubec k necemu doslo, treba jenom tak natahuje a napina ale ve finale ji ho tam ani nedal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.17 17:11

Já jsem starší kus, takže věřte, že tohle bývalo i kdysi, akorát se tím nikdo nechlubil písemně. On má totiž každý tu hranici, jak snáší to, co jeho partner vyvádí, někde jinde. U nás v dědině je jedna, která v mládí měla poměr s několika "sousedy" - postupně, všichni to věděli, její manžel dělal jakože nic a dnes, po padesátce, je z nich dokonalý pár, co venčí pejsky. Já to vůbec nedokážu pochopit - jako ženské by mi byla taková hanba, že bych se po těchto eskapadách po určitých letech radši odstěhovala, jako chlap bych babu hnala svinským krokem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.17 17:19
avatar

Dobrý den. Hm, když jsem si četla některé odpovědi, tak jsem došla k závěru, že za A) ženské jsou mrchy, B) mužové nadržení chlípníci, co nenechají žádnou sukni (legíny apod.) na pokoji. Nevěra byla vždy a bude, dokud bude lidstvo lidstvem. Společnost není horší, než byla. Techtlilo se s mechtlemi nebo bez v každé době. Ženatí ctihodní měšťané navštěvovali hampejzy a smilnili s harapannami o sto šest, zatímco jejich neméně ctihodné manželky otevíraly okénko a dvířka komůrek svým milým. Na statku stačilo hospodáři ukázat na děvečku a hned byla jeho. A když né hned, tak za chvilku. Na šlechtických sídle totéž. Akorát nebyly sociální sítě, parchant bylo sprosté slovo a neprovdaná matka musela chodit kanálama, jinak by si na ni každý ukazoval prstem. V dnešní době je svobodnou matkou a otcem velké procento populace a nikomu to už ani divné nepřijde. Kdekdo má partnera, ale nikoliv manžela...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.05.17 18:28
avatar

Ne, není to normální. Normální člověk kamarády ani partnera nepodráží/nepodvádí a k jejich partnerkám či partnerům se chová rozumně.

Ten, kdo je schopen provést něco někomu za zády (týká se i jiných věcí, nejen nevěry), není dobrý kamarád. Stejně tak dívky → ta, která je schopna podvést svého partnera, není dobrá partnerka.

A ten, kdo je navíc schopen se svými podrazy chlubit a sdílet je, je hovado. [Klidně mne smažte, ale slušnější výraz pro toto nemám.]

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.05.17 11:42
avatar

Co se dříve dělo, děje se i dnes. S tím rozdílem, že dřív to lidé tutlali a styděli se za to, dneska se s tím chlubí. Podle mě není čím.

V sobotu jsme rozbředlým sněhem po kolena dolezli na Labskou boudu v Krkonoších. Je tam přímo malý pivovárek a vaří tam polotmavé pivo. Jmenuje se PAROHÁČ. A reklamní slogan zní:

KDYŽ TI ŽENA S JINÝM SKÁČE, DEJ SI RADĚJ PAROHÁČE!

Jak je vidět, co dřív byl z ostudy kabát, to dnes berou mnozí jako přednost. Nějak se ten svět obrací. Jaga.

Paroháče jsem neochutnala.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jedubaba*
Datum: 17.05.17 07:22

Manželská věrnost byla prapůvodně vyžadována pouze od žen a to z čistě ekonomických důvodů. Za současně přetrvávající pohled na nevěru "můžou" až romantici 18. století ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.17 09:36
avatar

Nevěra byla, je a bude ale jen úplný debil o tom mluví a chlubí se tím.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.