Mám se upravit tam dole?

Od: Datum: 12.05.17 12:52 odpovědí: 39 změna: 14.05.17 22:48

Anketa pro ženy a dívky.

Slíbil jsem přítekyni, že se oholím tam dole pouze tehdy, pokud se do celkově ženám líbí.
Mám se "upravit" tam dole?

doplněno 12.05.17 13:18:

Jen připomínám, že:

1. Anketa je jen pro dívky

2. Odpovídejte jen ANO/NE bez zbytečných vět okolo

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.17 12:58

Na anketní otázku nemohu odpovědět, protože má odpověď je: Neholit, možná upravit, zastřihnout a pod.

doplněno 12.05.17 13:02:

Doporučuji přečíst tenhle článek

http://ona.idnes.cz/zeny-kter…x?c=A170511_103446_krasa_kace

ale především pak diskuzi k němu. Je to síla.

Ohodnoceno: 0x

Od: asd1
Datum: 12.05.17 12:59

Neměl by ses ptát spíš přítelkyně co se líbí jí?!

Ohodnoceno: 1x

Od: vanad1
Datum: 12.05.17 13:01

Proč by jste to dělal? Jak to příroda chtěla, tak to je a lidi nic chytřejšího těžko vymyslí. Navíc pak budete obden holit, protože to je nepříjemné.

Datum: 12.05.17 13:04

Proč si stříháš nehty, když je příroda chce dlouhý? ;)

Oblečení přírodní neni, tak srst ztrácí smysl. Akorát sundat srst přírodě trvá trošku dýl než oblíct se...

Datum: 12.05.17 13:08

Takže patrně máš holou hlavu, vyholené podpaží, oholené ruce a nohy, zlikvidované pubické ochlupení a s trochou ironie - akorát sis nechal plnovous, že:-D

Datum: 12.05.17 13:14

Ne ne, jen holou hlavu - příroda to tak chtěla ;)

Jen mi přijde argument "příroda to tak udělala" dost mimo, vzhledem k tomu že slippy/ trenky moc přírodní nejsou...

Od: wamp®
Datum: 12.05.17 13:06

Holení v intimních partiích je momentální trend.Ono to ochlupení není jen tak náhodou.Příroda nás takhle stvořila,má to svůj účel.

Tudíž,neholit.Pouze zastřihnout.

doplněno 12.05.17 13:35:

Vždyť ti odpovídám.

---

Nemám mezi nohama "zvoneček." Neholit,neholit,pouze stříhat !

Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.05.17 13:17

Jen připomínám, že:

1. Anketa je jen pro dívky

2. Odpovídejte jen ANO/NE bez zbytečných vět okolo

Datum: 12.05.17 13:26

Když ono to nedá, nic nepřidat.

Datum: 12.05.17 13:32

Máš v tom trochu chaos. Je to pro ženy a dívky nebo jen pro dívky? :D

Jinak ta anketa mi přijde jako "Uvezu to pane Lorenc?"

A ještě ti tam chybí 3. upravit = načesat, obarvit, natočit trvalou :D

PS Všichni klikejte ano - ať je sranda, a taky nejspíš ta přítelkyně chce oholenýho.

Datum: 12.05.17 13:43

Jestli si z toho míníš dělat pr*el, tak tu raději ani nepiš.

Datum: 12.05.17 13:33

Pak je ta anketa k ničemu, protože to je stejné, jako předvolební průzkum. Reál je obvykle úplně jiný.

Od: ben®
Datum: 12.05.17 13:39

Dobrý den, ochlupení by mělo být vždy kratší než penis - opačně to není tak sexy. Zdravím!

doplněno 12.05.17 13:50:

ringo - ovšem, pravda to je .

doplněno 12.05.17 14:09:

satam - myslím, že kdo si to holení nebo stříhání v těchto místech vyzkoušel a řízl se nebo střihl, tak si další pokus dost rozmyslí. Nemluvě o pupínkách, svědění a poškrábání i při dobře zvládnutém oholení.

Jenže, to je každého věc.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 12.05.17 13:48
Bene pobavil si! Dík!

Datum: 12.05.17 13:51

No jo, ale zase bacha pak při holení/stříhání. Abys ho nevzal s sebou*smich*

Od: maky®
Datum: 12.05.17 17:17

bene *haha**haha**haha*

Datum: 12.05.17 14:46

Plním přání tázajícího a zbytečně nekecám:

NE! Jsem DÍVKA 62 LET. Jaga.

Datum: 12.05.17 15:31

ne ! - chlap má být chlap a ne panenka.. Stačí, když se bude pořádně a každej den mejt !

doplněno 12.05.17 16:51:

clyman

- no, ale zase na druhou stranu - mladé holky poznaly jenom módu a ideál krásy současný, takže nemají možnost srovnání, zatímco my - důchodkyně - víme, jak krásní a sexy jsou "chlupatí medvídci" !

doplněno 12.05.17 16:52:

samozřejmě "clayman" - doplňky už nejdou opravit ...

Datum: 12.05.17 17:24

Culdo *palec*. Já kdybych měla mít vyholeného chlapa, tak bych si připadala, jako když zneužívám vnoučka *smich*

Datum: 12.05.17 17:31

sebod

- že jo? - ale zase na druhou stranu - mladé holky to jistě tak nevnímají.

Datum: 12.05.17 17:42

Na to bacha, na některých fórech z toho jsou schopni udělat pedofilii. A já tvrdím to samé o ženské, ta musí mít maximálně upravený nebo úplně přirozený klín. Jinak bych si taky připadal jako pedofil*smich*

pro sebod: No jo, ale ty ještě nevědí, jak tam dole vypadá vnouček*bzum*

Datum: 12.05.17 21:46

satam. Tak se můžou přijít podívat na vnuky ;). A já jim (těm holkám) potom pustím nějaký peprný film, staršího data, kde není nic vyholeno. A můžou porovnat. Nebo ať jdou na nudi pláž a tam to také uvidí. Ale chápu, že mediální masáž udělá svoje a lidi se vyholují... Nojo, no výrobci žiletek potřebují odbyt na svoje zboží, tak si tu vyholovací osvětu zaplatí.

P.S. kdeže ty loňské sněhy jsou, když nás kdysi v porodnici před porodem vyholili a my to braly jako tu největší potupu na světě, srovnatelnou snad jen s vyholením kluků, co narukovali na vojnu. Ty ale pochopitelně vyholili jinde než nás, rodičky *smich*

Datum: 13.05.17 08:49

Culdabulda - "chlap má být chlap a ne panenka..."

Tak to bych se Vám asi líbil...;) *smich*

Datum: 13.05.17 09:29

magdon -

- no to zcela jistě - na Vaší fotce nebylo zajímavé jenom tričko, ale celej chlap.

Mimochodem - pokud je řeč o "chlupatých medvídcích" - dovedete si představit vyholeného např. Josefa Abrháma - a přitom to rozhodně nebyl žádnej odpudivej křovák ! Anebo vyholený Waldemar Matuška - i když - "tam dole" jsem ho samozřejmě neviděla, jenom si to nedovedu představit, protože by musel vypadat jako blb.

Od: lee
Datum: 12.05.17 15:44
Ja tedy rozhodne jsem pro upravu. Nemusi to byt holeni do hladka, staci zastrihnuti (treba strojkem na vousy) na nejake 3mm. Nebude to zarustat, svedit a je to takove upravene a neprekazejici pri oralnich hratkach. Tvoje partnerka je upravena? Libilo by se ti drazdit usty ciste prirodni klin?

Datum: 12.05.17 15:45

výzkum si klidně udělej, ale v odpovídající generaci! Těžko se shodne náctitelá a důchodkyně. Takže tvůj současný průzkum je absolutně k ničemu.

Měl by ses zařídit podle přítelkyně a toho, aby ti to nebylo nepříjemné.

Ohodnoceno: 2x

Od: maky®
Datum: 12.05.17 17:20

Upravit částečně...to v anketě ale chybí :)

Datum: 12.05.17 17:44

Ano (i když za mne NE dohladka, to je hnus). Nehol, zastřihávej, jinak se uškrabeš.

To ti víc záleží na anketě cizích lidí, než na názoru přítelkyně? *zed*

Od: kamilka
Datum: 12.05.17 17:57

Já mám raději sestřih,to proto aby mně chloupky nelechtaly v nose.

Datum: 12.05.17 18:06

- asi se ptám jako blbec - ale to už dnes existuje jenom orál?

doplněno 12.05.17 18:31:

a navíc - i při orálu vadí více strniště, nežli chlupy, které - jakkoliv zastřižené - jsou furt chlupy.

Datum: 12.05.17 18:39

To je věc názoru ;), mně více vadí chlupy. Strniště se nemotá do zubů a nepřekáží.

Datum: 12.05.17 19:30

Dobrý den. Nečetla jsem tuto výživnou diskusi... ale poradím vám toto. Postavte se k problému holení jako muž, který snese vše a ničeho se nebojí. Použijte na "tam dole" depilátor. Ano, budete u toho řvát bolestí, ony ty chloupky drží a ne a ne nechat vytrhnout, Ale nestojí za to pak být odměněn vášnivým sexem s přítelkyní? Hm, tedy za předpokladu, že na ten sex po takové proceduře budete mít ještě chuť.

P.S. Podle mě je to současná móda a davová psychóza po vzoru, když to dělají všichni, tak i já musím. Zkuste mrknout na pár starších filmů, ve kterých se producírují ženy či pánové s pubickým ochlupením, a že by z toho bylo někomu na zvracení a zdálo se mu to asexusální, tak o tom asi nemůže být řeči. Ani v dřívějších dobách se lidé nezdržovali holením intimních partií a šli rovnou na věc. Dnes se na internetu řeší pseudoproblémy - holit, či neholit? Co s pipinou, která vypadá jako oškubaná slepice s červenými pupínky apod.

Datum: 12.05.17 20:10

Upravte se "tam dole" tak, aby jste se líbil partnerce a sám sobě. Názor všech ostatních je irelevantní. Nebo snad chcete ukazovat to "tam dole" i jiným než partnerce?

Datum: 13.05.17 08:28

Nejsem dívka, ale moje příbuzná má ráda, Dredy nebo Copánek

Datum: 13.05.17 08:54

Oholený "tam dole" (ale v podstatě i kdekoliv jinde :-D) jsem byl akorát jednou - při operaci kýly. Ten nepříjemný pocit, když to zase zarůstalo, si klidně odpustím.

Žádná z mých partnerek to nevyžadovala.

Datum: 13.05.17 10:14

Milý chlapče, nejsem tvoje ovce, abys mi tady uděloval rozkazy jakým způsobem mám odpovídat. To si můžeš napsat na papír, vyvěsit na vývěsku ve škole a dělat anketu mezi svými vrstevníky. Každý udělá čárku v příslušném políčku a máš to vyřešené.

Ale za mne NE, píchá to škrábe to a to hned za dva dny po oholení. Teda tu partnerku to škrábe a píchá...

Datum: 13.05.17 10:16

"...partnerku to škrábe a píchá.."

Toho chlapa taky. :(

Datum: 14.05.17 22:28
Proč by jsi se nemohl dole oholit? Já jsem jak dole tak pod pažama a to nejsem žádný homouš ani šampón. Pod pažama je to lepší pro deodorant a dole pro orál a tolik to přitom tvou polovičku neškrabe, jen to pleská Je sranda číst, že příroda to tak chtěla, to je jak ve středověku.

Datum: 14.05.17 22:48

Středověk nekončí, středověk trváuá...♪

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.