V Německu je 10 tisíc islamistů

Od: Datum: 04.07.17 12:09 odpovědí: 25 změna: 16.07.17 11:48

Dnes na idnes.cz vyšel zajímavý článek:

V Německu je 10 tisíc islamistů, hrozí další útoky, míní tajná služba

"Podle Maassena se přitom nebezpečí dalších útoků rozhodně nesnížilo, což souvisí i s větší ochotou islamistů používat násilí. Ministr vnitra Thomas de Maiziére (CDU) v této souvislosti hovořil o citelném posunu od islamismu k džihádismu."

"Počet salafistů*, z nichž se podle de Maiziéra v Německu rekrutuje drtivá většina útočníků, od roku 2015 do roku 2016 vzrostl o 1 350. Ve výroční zprávě za loňský rok jejich počet Spolkový úřad na ochranu ústavy vyčíslil na 9 700, aktuálně hovoří už o 10 100. Tajné služby nyní registrují zhruba 680 islamistů, kteří by podle nich mohli spáchat útok."

salafista - islámský fundamentalista

Další nárůst islamistů je ve Švédsku:

"Podstatně rychleji přibývá radikálních muslimů ve Švédsku. Nyní se jich v severské zemi nachází zhruba dva tisíce, což je desetkrát více než v roce 2010, informovala agentura AFP...

Dvě třetiny z 3 000 extremistů inklinujících k násilnému jednání, které registruje švédská bezpečnostní policie Säpo, patří k islamistickému hnutí. Přibližně 300 dalších odešlo od roku 2012 do Sýrie a Iráku, 140 z nich se vrátilo a zhruba 50 jich v zahraničí přišlo o život."

Zkoušel jsem dohledat faktické informace, čísla a grafy, protože tato informace by byla velice užitečná, ale bohužel se mi to nepovedlo. Německá vláda to nejspíše důkladně tají a nechce aby se o tom mluvilo. Odkud se asi tihle islamisté v Německu vzali? Je podezřelé, že ten nárůst byl zrovna po poříchodu muslimských uprchlíků z východních částí blízkého východu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.07.17 14:11
avatar

No ona je to asi smutná pravda a zřejmě za tím stojí tajné síly, kteří mají zájem oslabit Evropu a hlavně ji multikulturizovat. Muslimské etnikum se sem stěhuje už léta. Kdyby za tím stál vlastní rozum, tak tohle nikdo nedopustí, přece každý, komu to aspoň trochu myslí, ví, že Evropa není nafukovací a ekonomické migranty je třeba vracet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.17 20:59

dobrý den, je to největší chyba celé eu, že si pozvali do evropy tyto lidi. ti měli zůstat tam kde byli a bojovat za svou zemi. opět by se mělo na hranicích hlídat. kdo si myslí, že jsou to chudáci a musí se jim pomoci-to je velký omyl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.17 17:37
avatar

akorát nevím, co s tím naděláme -


doplněno 04.07.17 17:47:

- zvláště, když mladá generace multikulturalismus většinou podporuje - uvidíte, kolik se i zde za chvíli ozve skalních "sluníčkářů" !

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.07.17 15:15

My máme jediné štěstí, že jsou to většinou ekonomičtí migranti a že je to u nás nezajímá, kvůli nízkým dávkám. Ale až ujednotí sociální dávky v celé EU, tak to bude aktuální i tady. On stačí dnešní výrok kardinála Marc Ouelleta na Velehradě, abychom pomáhali uprchlíkům! Naši předci se musí obracet v hrobech!


doplněno 05.07.17 16:10:

Oni v EU nedají pokoj, máme si je sám pozvat: http://zpravy.idnes.cz/reloka…A170705_154144_zahranicni_neh

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.17 16:36

Ten kardinál zneužívá média k šíření humanismu. Ale jsou to lži, nejsou to uprchlíci, pokud mluvíme o těch černoších co jezdí do Evropy z Afriky, tak to s válkou nemá nic společného. Je to absurdní, to už bychom mohli do Evropy pozvat celou Afriku, všechny chudé hladové černoušky... A děti bez rodičů co nemají práci a jediné co umí je používat střelné zbraně. Evropa se zbláznila. Bohatí zůstanou bohatí a mocní se stanou ještě mocnějšími, protože na celém problému jen vydělaj.

Od: karelnovotny
Datum: 06.07.17 01:30

Nechápu proč se na pobřeží Afriky nezlikvidují lodě a čluny na kterých mají v plánu migrovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.17 08:51

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem @inzinyrka z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Datum: 14.07.17 17:44

Tady něco aktuálního z Itálie i s fotkama: http://pilloni.blog.idnes.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.17 19:55

To by mě zajímalo co je to za nezizkovky, že by muslimské?

Datum: 15.07.17 13:33
avatar

Tohle je nesklutečné. Uvědomujete si, ýe sde explicitně vyzýváte k masevé vraždě: Kčesťan zřejmě nejste a desatero vám nic nešíká, občanskými zákony ostentativně pohrdáte; nepatříte náhodou ke Klubu českého pohranišé?

Fialový hnus.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.07.17 16:07

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem @inzinyrka z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Datum: 15.07.17 16:14
avatar
Když to sím nevíte, tak vám těřko budu něco vysvětlovat- Ale utopení padesáti lidí pro vás nebí dost masové?Přitom to jsou čluny gumovépro asi 50 lidí, stačilo by je propíchnout, prostřelit. Oni je místo toho zachraňujou.
doplněno 15.07.17 16:21:

Nevím, jak jste to myslel, ale nenapsal jste to tak. A i tak by to byla vrařda a ne že ne. Ale člen Klubu českého pohraničí nebo jeho spřízněná duše to prostě nepochopí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.07.17 23:39

Právo na obrahu pohraničí má každý. Jediné co je třeba udělat je zpřísnit zákony a pak to bude legální. Ale jak jsem psal v příspěvku, který byl skryt moderátorem, dokud je daná země součástí EU tak to neprojde, to je jasné. Já říkám jen co by bylo správné podle mě a to zavést zákony, které budou účinně bránit pohraničí. Ty lodě tam nemají co dělat takže jsou podle mě jen dvě možnosti buď je odtáhnout zpět - což nelze bez spolupráce s Libyí. Nebo to řešení co jsem psal a ať si je zachraňuje Libyje. Je to selhání Libye, oni by je k nám do evropy neměla pouštět. Ještě jedno řešení by bylo na snadě a to provést vojenský zátah proti Lybii a nastolit tam pořádek, ale to by nebylo efektivní jak se ukázalo např. v Afghánistánu a Iráku moc to nefunguje.


doplněno 16.07.17 00:10:

Připadalo by vám humánnější, kdyby k zastavení člunů byly použity vodní děla?


doplněno 16.07.17 00:11:

Případně gumové projektily.

Datum: 15.07.17 17:14
avatar

kartaginec

-nebuďte tak útlocitnej - masová vražda je každá válka - a tady se na Evropu valí hordy bůhvíkoho a pokud se nebudeme bránit, budou vraždit oni nás. Ale to bude zřejmě spravedlivější, neboť oni jsou chudáci, zatímco my rozežranci, žijící v blahobytu, takže je jen spravedlivé, když se rozdělíme !


doplněno 15.07.17 18:52:

- když si představím, že by to bylo obráceně a my migrovali k nim a ohrožovali je, tak jako oni nás - nedělám si pražádné iluze o jejich "vítání" ! A pokud se týká pravidla Z7 - nemyslím si, že by se zde někdo inspiroval "radou" "h4ever" a běžel k africkým břehům propichovat čluny.

A neshledávám nic zavrženíhodného na tom, že se lidi bojí a někteří si dokonce ještě zachovali pud sebezáchovy. Zprávy a informace o terorismu migrantů vůči Evropanům nejsou žádné hoaxy !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.17 18:09
avatar

Mluvíte o problému migrace, kterýá jistě wxistuje. Tady ale byla řeč o nabádání k vrařdě, tak nepleťte dojmy s pojmy


doplněno 15.07.17 18:19:

říká vám něco pravidlo Z7?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.17 23:46

Vy jste demagog, nepsal jsem nic o nabádání k vraždě, ale o legálních prostředcích ochrany pohraničí jako za totality u nás. To bylo normální střílet po lidech, rozdíl byl v tom, že se nestřílelo na lidi přicházející k nám, ale prchající od nás.

Datum: 15.07.17 20:13
avatar
to je Dialog dvou hluchých.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.17 20:24
avatar
Mám pocit, že lidí s těmito názory jako by u nás přibývalo...imigranti na člunech nejsou braní za lidi, ale přinejlepším za opice...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.17 23:11
avatar

no - když se Vám líbí, co naděláte - mně ne, mně se líbí žlutá rasa a taky zde u nikoho nenaleznu pochopení !


doplněno 16.07.17 00:21:

ať děláte, co děláte - tolik Afričanů se sem prostě nevejde ! - a při jejich rozmnožovacích schopnostech a zvyklostech to bude brzy děs ! - mně je jenom líto naší krásné přírody - co jsme zatím nezplundrovali my - zplundrujou oni !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 02:22

Za rozplundrování Afriky nemůžou ani tak afričané jako Amerika (kolonisté), Evropa (kolonisté) a Čína. Ale to už je na jiné téma. On je hlavně děs že muslimové mají povoleno brát si více manželek a jejich zvyklosti se s těma Evropskýma prostě neslučují. Jde o náboženské přesvědčení, takže se asi budou přizpůsobovat jen těžko. Právě že se jich sem vejde dost, protože se plodí několikrát rychleji než Evropané. Zatímco Evropané šetří, aby svým dětem mohli dopřád zabezpečený a pohodový život, Afričánci a muslimové šetřit nemusí, protože to zaplatí daňoví poplatníci ze svých kapes. Chápejte, Evropané šetří nejen na svoje děti, ale hlavně na ty jejich... *sok* Znamená to, že původních Evropanů bude logicky časem ubývat a budou je nahrazovat tihleti migranti. Bohužel taková je politika EU a nic s tím neuděláme, jediná možnost je co nejrychleji odejít z EU a vymezit se. Kéž by Poláci, Slováci a Češi, kteří tu ještě mají jako jediní zdravý rozum, dokázali najít cestu ke svým kořenům a zachovat si svou původní národní identitu.

Datum: 15.07.17 23:43

No tak oni jako muslimové by nejspíš Evropany vítaly oprátkou, možná kamenováním. Kdo ví. Neznám nikoho z nás Evropanů, kdo by se chtěl hrnout do muslimské země. V Africe drtivě převažuje Islám. Naopak to ano, to oni chtějí a vědí proč. Mají to promyšlené, chtějí nás kolonizovat. Z historického hlediska je to absurdní. Kdysi křesťanská Evropa kolonizovala Afrikum násilím, dneska Muslimská Afrika a muslimský Střední východ nenásilně kolonizují nekřesťanskou Evropu.


doplněno 15.07.17 23:52:

Edit tu nejde, takže znova:

No tak oni jako muslimové by nejspíš Evropany vítali oprátkou, možná kamenováním. Kdo ví. Neznám nikoho z nás Evropanů, kdo by se chtěl hrnout do muslimské země. V Africe drtivě převažuje Islám. Naopak to ano, to oni chtějí a vědí proč. Mají to promyšlené, chtějí nás kolonizovat. Z historického hlediska je to absurdní. Kdysi křesťanská Evropa kolonizovala Afriku násilím, dneska Muslimská Afrika a muslimský Střední východ nenásilně kolonizují nekřesťanskou Evropu.

 

Datum: 16.07.17 11:48

dobrý den, ale vždy se v zemích udržovaly nebo dodržovaly určité zákony. je pravda, že lidé vždy pomáhali při katastrofách to je jasné! myslíte , že by čína přijala imigranty? já myslím že asi ne!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 02:31

@kartaginec

Když odkazujete na desatero, jste si vědom právě toho, že to byl Bůh židů a křesťanů, který nakázal židům zabít všechny obyvatele palestiny, kteří uctívali jiné bohy - tedy nežidy? Tohle vyhlazování je popsáno v bibli a nějak se s desaterem neslučuje. Bible tedy ospravedlňuje použití násilí k ochraně hranic a k vymezení národní identity. A to je přesně to k čemu bychom se měli vrátit (tzn. legalizovat tyto prostředky). Biblický názor. Nikoliv v rozporu s pravidlem Z7 neboť legalizací těchto prostředků k ochraně hranic by se nejednalo o trestný čin; nehledě na to že tento názor má náboženský základ!).

Datum: 16.07.17 08:37
avatar

bible i jakékoliv jiné náboženské učení - vyjma snad nějakých nauk východních - jsou plny násilí, krveprolévání a vražd za neposlušnost, nebo odmítání víry. Na nějaká pravidla, týkající se lidskosti a tolerance každé náboženství se... !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 10:49

V bibli ve starém zákoně ta lidskost je, ale jde jenom jedním směrem a to k židům. O bibli se říká že je to zákon, je to už od dob, kdy židé přijali to, že se budou řídit nařízeními svého Boha. I židé a křesťané říkají že ta kniha je pro ně zákon, nejde tedy jen o výuku morálky, ale i o zákon popisující tresty za neposlušnost. Není tedy velký rozdíl mezi našemi zákony a biblí, rozdíl je jen v tom, že naše zákony jsou liberální a tolerantní a trest smrti za zločiny týkající se násilí odmítají. V tomto naše zákony zaostávají za biblí.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.