V čem chodíte spát dámy?

Od: Datum: 11.05.17 10:29 odpovědí: 22 změna: 17.05.17 14:51

Hoky ahoj, v čem chodíte spát? Já mám doma jedny dámské trenýrky, které jsem dostala a jsou moc pohodlné na spaní spolu s tričkem. Spíve v nich také někdo? Kde se dají koupit nějaké pěkné nevíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 11.05.17 10:40
Moje dáma spí většinu měsíce nahá.
My doma topíme a používáme peřiny. Ale někdy si vezme nějakou pěknou košilku.
Doufám, že nevadí, že jsem odpověděl.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.05.17 10:40

Žiju sama, takže se nemusím hlídat, vařadila jsem všechny noční košile, plrotože mi vadila ta délka, která skrývá a nohy, spím v tričku a kalhotkách a když je moc teplo, tak v kalhotkách. Ale nedávno jsem četla, že nejzdravější spaní j,e sp,át nahá. líbí se mi to, ale protože můj malý pes má snahu občas ke mně skočit, tak to nedělám.

Od: idylkaa
Datum: 11.05.17 11:15

Tak já kooukám, že tu jsou samé otužilky a ještě k tomu ten trapas, když by ráno vletěli do postele děti.Já se vůbec nepotím a nesnášim zimu a jak nemám 25 stupnu, tak spím dlouhý rukáv, dlouhé kalhoty, hlavně flanel a teplý fusakle, no nic moc erotického. Nedejbože aby se mi v noci trošku vykasali záda, tak celý den mám housera.

Od: mon
Datum: 17.05.17 14:51
idylka - Jej, tak spat v tomhle tak se upeču... :D

Od: maky®
Datum: 11.05.17 11:17

Nejdříve u mne převládaly koční košile a to letní tenoučké s ramínky a zimní dlouhé flanelové, jak nosily babičky. Ale pak jsem musela do nemocnice a protože jsem byla s košilí trapná, nakoupila jsem pyžámka, lektní, zimní, všelijaká, různě to kombinuji, fantazii se meze nekladou :-D

Datum: 11.05.17 11:39

Noční košile. V létě slabší, s krátkým rukávem, v zimě s dlouhým. Jsou pěkně dlouhé, tudíž není problém sednout si do křesla k televizi, košile splývá dolů a nic neodhaluje. Teď jsem si koupila krásnou, tmavě modrou, jako noc, s výšivkou. Flanelovou však nemám žádnou.

Jinak během zimy na nohy lehounké nadýchané froté ponožky. Mám 3 páry jenom na spaní. Ráda vystrčím v noci nohy zpod peřiny /nevím, proč/ a v těch ponožkách mi není pak chladno.

Úplně nahá bych spát nechtěla. Tělo se přece jenom potí, ať chceme, nebo ne.. Když se zapotím v košili, mohu ji kdykoliv vyprat. Nahá bych se potila do peřin. A je daleko snadnější přemáchnout jen tu noční košili, než prát celé povlečení.

Navíc v mých letech jde erotika stranou, spíš se jedná o teplo a o pohodlí. Přesto chci i v posteli vypadat dobře. Takže pokud je košile už starší a onošená, bez milosti ji nahradím novou. Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.05.17 12:09

Klidně bych spala nahatá, ale to bych musela ´mít odpovídfající protějšek, kterého by to zajímalo...co věk, věk nerozhoduje, vůbec, ani trochu, ´věk je vždy výmluva, že jsme staří na to a na to...můj manžel je hodně rád, že je již starý, vše svádí na věk...znáte to - no prosím vás, v mém věku :-D

doplněno 11.05.17 12:27:

Až mi bude devadesát, tak řeknu, v mém věku jde sex stranou, v devadesáti nebo pří věku sto to bude logické. *smich*

Od: lee
Datum: 11.05.17 12:31
Vetsinou spim v kalhotkach a partnerove tricku, ktere mam pod zadek. Nekdy se i v triku citim nepohodlne a spim jen v kalhotkach. Zajimave - bez nich spat neumim, je mi to nepohodlne. Nemuzu spat v kalhotach, citim se omezena v pohybu, dlouhe kosile se mi ruzne pretaci a vyhrnuji

Datum: 11.05.17 15:51

Ač mě bude brzy šedesát, tak stále spím nahatá. Možná proto, že mě každý ráno budí polibkem dva chlapáci *smich*. Jednomu čtyři roky a druhýmu pět.;) Jo a ještě se přidá jedna dvanáctiletá slečna :-D. Prostě velký grupáč. Někdo tady psal, že nespí nahatý kvůli dětem, že by to byl trapas. Jaký trapas? Že děti zahlédnou kousek nahého těla? Ale jděte. Děti nahotu berou jako samozřejmost (jasně, že se před nimi nějak nevystavujeme, ale také nepištíme, když náhodou vejdou do koupelny).

A dcera i vnoučata jsou po mně. Ani jeden z nich na sobě na spaní nic nesnese.

Datum: 11.05.17 22:09

já mám nejradši pyžamo, které se skládá z kraťasů a trička, mám jich několik - proti klasickým tričkům jsou z hodně měkkého a savého materiálu, to mi vyhovuje líp... když je mi zima, přiberu ponožky a zachumlám se až po nos...

Datum: 11.05.17 22:57

Já mám ráda romantiku, proto spím v noční košili - až po zem. Nejraději mám kytičkované, s volánky apod. ;), už odmala. Stejně jako ve dne nosím nejraději šaty/ sukni a na nějaké kraťasy "mně moc neužije", tak i v noci se přidržuju tohoto "pravidla".

doplněno 11.05.17 23:42:

*, co to píšu...

Datum: 11.05.17 23:12

Lehounké noční košile, musí být po zem. Nejúžasnější na spaní je něco jako trikotýn nebo tak něco, nevím, co je to za materiál, ale musí to hladce klouzat. Nedá se to normálně už sehnat. Není to satén. Nesnesu kratší košili, třeba do půl lýtek, ale dlouhé (a už vůbec mnou preferovaný materiál) se v normálních obchodech skoro nedají koupit. Občas seženu poklad v sekáči. Když je chladno, vezmu si na ni takový ten svetříček - jenom záda a rukávy.

Občas se nechám nalákat na reklamu a objednám si podle obrázku něco z netu, ale vždycky jsem byla zklamaná.

Datum: 12.05.17 07:28

inzinyrko, trikotýn znám, vybavily se mi košilky z dětství, také něco jako tričko ušité ve stylu "švédská košile", to mělo u krku dva knoflíky, na každé klíční kosti jeden a límeček. Mamka z toho měla též noční košile a i pyžamo. Bylo to na léto, jinak mne to studilo.

Datum: 11.05.17 23:23

Zajímavé čtení. Moje manželka obvykle spí v noční košili, délka tak do půli lýtek, jako materiál preferuje bavlnu. Obvyklý doplněk jsou antisexuální teplé ponožky, ale není to až tak zlé, už jsem si zvykl a s gustem jí je sundavám:-P.

V případě hodně nepříznivých podmínek (velmi chladná noc na chatě) nastupuje tepláková souprava, pochopitelně ještě teplejší ponožky a jako třešnička na dortu teplá čepice, přestože jinak moje žena prakticky žádnou "pohlavní pokrývku" kromě teplé čelenky nesnáší. Ale i v tomto ohozu vypadá přinejmenším velmi roztomile*pusa*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.05.17 23:26

Dobrý den. Já tedy nerozšířím řadu zde přítomných naháčů, kteří s gustem do lůžka uléhají prosti oděvu. Spím v pyjamu. Flanelovém. Jinak bych zmrzla. Jen v létě, když udeří čtyřicítky, tak navlékám tričko a kraťasy.

Datum: 12.05.17 07:58

velmi důležité je i to, kde člověk bydlí - dokud jsem bydlela v paneláku, horké letní noci se daly přežít jedině v kalhotkách nebo donaha... co bydlím ve stoletém domečku s tlustými zdmi, kde je léto-zima chládek, něco na sebe to chce - v zimě mám ráda měkoučký hřejivý overálek, má dokonce i kapucu - paráda :)

Datum: 12.05.17 10:04

Přesně tak, také bydlím v hodně starém domě a zdi tu máme jak na zámku. Chce to na spaní něco dlouhého a většinu roku i z důkladného materiálu.

Datum: 12.05.17 08:11

Pouze v noční košili.

Může být jakákoliv. V zimě dlouhý rukáv, v létě něco lehkého. Při 33ºC používám prostěradlo jako příkrývku na nahé tělo.

V rodinném domku je v současné době chladněji, než v paneláku, již se ani netopí kvůli úspoře, takž bez noční košile to nejde.

Kalhoty - kalhotky nepoužívám z níže uvedených důvodů:

1) je to nehygienické, minda musí větrat, zvláště v našem pokročilém věku a též u dam silnějších postav, což jsme mnohé

2) protože může nastat stav zvaný exitus, tak beru ohled, jeden šok stačí, i když případný koroner by měl jednodušší práci :-D

Souhlas s Mindou ohledně bydlení.

Od: ver®
Datum: 12.05.17 08:22
Ne že by to bylo k tématu, ale pobavila jste mě. Nejdřív napíšete, že "minda musí větrat" a pak "souhlas s Mindou ohledně bydlení" :-D
Jinak já spím v tričku a kalhotkách. Nahá spát nemůžu, manžel by mě pak nenechal v klidu vyspat ;)

Datum: 12.05.17 08:49

Ó,Ó,Ó. Ježišmarjá, tak to jsem nepostřehla. Tomu se říká kouzlo nechtěného, to se moc omlouvám milé rádkyni.

Ale také se chichotám.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.05.17 10:58

Někdy jsem tak "zimomřivá" nebo "zimouřivá" prostě zmrzlá, přestože se topí, tak mám ještě přes pyžamo župan a manžel kroutí hlavou, že spím v kožichu...teplé ponožky jsou samozřejmostí :-D

Od: babusa
Datum: 12.05.17 12:47

Mám na spaní jak noční košile,tak bavlněná dlouhá trika pod kolena,i pyžamo.Jenže nesnesu nic na "zadeli" na spaní,takže když v zimě nalezu do pyžama,tak mně to tak znervozňuje,že v noci musí pyžamo dolů a jdu se oblíct do trika nebo košile.Ponožky vůbec,mám raději chladno,ve vedrech v létě trpím,takže ležím na prostěradle,ale musím mít něco na sobě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.