Kdy začne vysílat Javořice Multiplex 3 a 4

Od: Datum: 25.02.13 18:17 odpovědí: 3 změna: 25.02.13 19:07

Doslechl jsem se, že by od 1.3.2013 měly by být spuštěny z vysílače JAVOŘICE, další TV programy: Prima Love, Prima Zoom, TV Očko, Šlágr TV, TV Fanda TV Smíchov, Telka TV, TV Pohoda, Nova HD, ČT HD, Inzert TV. Co je na tom pravdy?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 25.02.13 18:39

Multiplex 3 už by měl vysílat viz

doplněno 25.02.13 18:53:

A multiplex 4 asi ne. Alespoň podle předpokládaného pokrytí. Jihlavsko by měl pokrýt signál okolních vysílačů. Jihlava-Rudny, Č. Budějovice-Kleť a asi Třebíč. Mapky předpokládaného pokrytí, zde poslední dvě.

doplněno 25.02.13 19:30:

Nebydlím v této oblasti. Vycházím z dostupných informací na netu. Tady máte pokrytí Javořice. Je to samozřejmě teoretické.

Datum: 25.02.13 19:05

Zajímalo by mne zda skutečně chytáte Javořici či je to jen domněnka, v které oblasti bydlíte? Byl jsem dnes u kamaráda přeladit mu setobox, bohužel se mu naladí, jen základní programy: ČT 1, ČT 2, Nova, Prima Femily, ČT 4, Nova Cinema, Prima Cool, TV Barandov.

Datum: 25.02.13 19:07

Nevím ale nám mimo inzert jedou všechny.Na inzert tam byla reklama a když se to mě,o spustit tak nic!Leda,že by nám někdo záhadně přetočil naténu z Javořice na Kleť v JH chytáme oba vysílače! ale na paneláku na společné máme Javořici!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.