Bracha chce vidět moje prsa

Od: Datum: 03.04.17 16:19 odpovědí: 48 změna: 11.04.17 11:00
Dobrý den stala se mi taková příhoda ,
O víkendu jsem spechala za kamarádkou ,ale ještě než jsem vyjela musela sem posekat trávu ,což jsem samozřejmě nestihala.
Tak mi můj bracha nabídl ze to udělá za mě ,když mu splní jedno praní které si řekne.
Souhlasila jsem tedy.
Když jsem se tedy večer vrátila bracha mi připomenul ze něco u mě má tedy.
Když jsem se ho tedy zeptala co za to chce ,odpověděl mi ze chce vidět moje prsa.
Byla jsem v rozpacích tak jsem mu odpověděla možná až nikdo nebude doma.
Co by jste udělali vy v mem případě a jak by jste reagovali?
Popřípadě jak reagovat dal?
Protože on to mysli asi vážně ,včera už se připomínal ať na to nezapomenu
Mě je 19 a on 14

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.17 16:23
Vy jste v rodině před sebou nahotu skrývali? Přijde mi zvláštní když se 14ti letý kluk stydí před mámou ukázat nahý a sourozenci to samé. Neříkám že by se měli sourozenci kterým je např 25 před sebou ukazovat... Ale on vás nikdy neviděl nahou? Jinak pokud je zvyklý vás nevidět nahou, tak jste reagovala dobře a zeptejte se ho proč, možná naznačit že se poradíte s mamkou.
Ohodnoceno: 2x

Od: mp*
Datum: 03.04.17 17:06

Já jsem nahotu teda určitě skrýval vždy. Je to moje soukromí. Před rodiči a dětmi zvláště.

Ohodnoceno: 3x

Od: asd1
Datum: 03.04.17 16:26

Slíbila jsi přání tak bys ho měla splnit.

"Tak se koukej, bacha ať ti nevypadnou voči" a s klidem bych vytáhl triko.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.04.17 16:28
Bych vytáhl... A on pak bude všude troubit jak viděl ségry kozy. Kdyby na to byl zvyklý od mala tak má slečna pokoj.

Datum: 03.04.17 16:28

To se jako fakt v 19ti ptáš na takovéhle věci? *zed* OMG kam ten svět spěje *ee*

doplněno 03.04.17 16:36:

Asi všichni tušíme, co bude chtít brácha vidět příště ... co třeba za utření nádobí? :D

Datum: 03.04.17 16:38
No a za utřenej prach a vyluxování si bude chtít sáhnout. Asi by mu to měl otec vysvětlit.

Datum: 03.04.17 16:36

No, aspoň máš poučení do života, že nemáš slibovat, o čem nevíš... Měli jste si to domluvit před sekáním.

Datum: 03.04.17 16:40

Dle občanského zákoníku by jí brácha mohl zažalovat ... i ústní dohoda je dohoda, dohoda=smlouva a dle teorie práva se smlouvy a dohody mají plnit. :-D

doplněno 03.04.17 17:17:

to se strhla mužská debata, jak se jedná o kozy ... :-D

doplněno 03.04.17 17:41:

magdon: záleží co se dá považovat za incest, dlouhou dobu třeba sex mezi vězni nebyl znásilnění dokud nedošlo k novele trestního zákona ... bratr by třeba prokázal, že to má fakt pro studijní účely :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.04.17 17:33

"...by jí brácha mohl zažalovat"

To by sice teoreticky mohl, ale asi by si tím dost naběhl. Incest je u nás stále ještě trestný. ;)

doplněno 03.04.17 17:39:

K otázce: klidně mu je ukažte, myslím, že ho tím dost vyvedete z míry. Nejhorší, co se může stát je, že se bude chlubit kamarádům. To přežijete a pokud se nemáte za co stydět (což v 19 nepředpokládám) pravděpodobně u nich "stoupnete v ceně" ;).

doplněno 03.04.17 17:41:

K otázce: klidně mu je ukažte, myslím, že ho tím dost vyvedete z míry. Nejhorší, co se může stát je, že se bude chlubit kamarádům. To přežijete a pokud se nemáte za co stydět (což v 19 nepředpokládám) pravděpodobně u nich "stoupnete v ceně" ;).

No a příště si dávat pozor, co slibujete.

Datum: 03.04.17 16:52

Že kluky (muže) zajímají dost dívčí(ženská) prsa, to je všeobecně známé. Přesně nevím proč tomu tak je, ale taky se mi líbí a rád bych na ně koukal. Co nejdéle. Zase naopak se tvrdí, že pokrevní sourozenci se nepřitahují sexualně, aby neměli blbý děti. Nevím, co je na tom pravdy.

Datum: 03.04.17 19:47

No proč. Každej jsme ten cecek měli v hubě hned po narození

Od: vernon
Datum: 05.04.17 15:58
Sourozenci se sexuálně nepřitahují, vím to, mám o pět a tři roky mladší sestry. Co se týče ukazování poprsí mezi sourozenci, je to spíš výzva, sranda. Není na tom nic pohoršujícího.
Kamarád má sestru mladší o skoro deset let, v koupelně se před ním prý nestyděla ani poté co pošla pubertou, já tohle ale nikdy nezažil

Datum: 03.04.17 17:14

to záleží na Tobě, jak dál. aspoň víš, co tě čeká příště, až bude za Tebe sekat

Od: lll
Datum: 03.04.17 17:20

Ve 14 letech tipuju má již zcela ucelený přehled o prsech, takže ho ty Vaše zajímají jen z vědeckého (nesexuálního) hlediska - jaký máte typ, nesimetrii atp..

Datum: 03.04.17 17:22

Symetrie.

Od: haf
Datum: 03.04.17 17:59

Jestli je budes ukazovat tak davej bacha, aby si te nevyfotil a nevystavil treba na fejsu :) nezapominej, ze ve ctrnacti je jeste dite pod zakonem !

Datum: 03.04.17 17:48

Ve 14 nemá ucelený pohled vcelku ještě na nic.

Datum: 03.04.17 18:11

lll. Ve čtrnácti má ucelený přehled? :-D No, nevím, nevím.

Tazatelko, jestli se bratr jinak chová naprosto normálně, tak mu ty prsa ukaž. Přesně, jak tady někdo napsal :" Brácha, koukej, ale dej bacha, ať Ti oči nevypadnou" . Prostě s grácií královny *palec*.

Datum: 03.04.17 19:49

A ještě ho vyfotit, jak se u toho ksichtí a pak ho tím pro příště uzemnit.

Datum: 03.04.17 18:19

To je zase jen nějaká provokace. Devanáctiletá slečna už má (zpravidla) tolik rozumu, aby svému pubertálnímu bratrovi neslibovala nic "naslepo"...

Datum: 03.04.17 18:44

No já nevím, bráchu nemám, tak těžko soudit, ale snad každá moje kamarádka by ho hnala a já když si představí,že by to byl sourozenec, tak také :D Divím se,že o tom vůbec přemýšlíš :D

Od: kuky®
Datum: 03.04.17 20:12
Udělej to takhle: jakmile bude venku tma, pozvi ho do pokoje, kde bude též tma, na deset sekund si vyhrň triko a bratr uvidí v tý tmě velký kulový a ty dostojíš svýmu slibu.
Každopádně už víš že se nemá nic slibovat!

Datum: 03.04.17 20:35

Jestli se nepletu, tak takhle "vydupala" Iva s Lexou, v seriálu Comeback.

Datum: 03.04.17 20:22
Díky adminovi že vyprovodil sprostaka. *placni* *palec*
doplněno 05.04.17 19:24: My jsme na tu věc asi moc starý nebo co. Jasně že jde o klukovinu ve stylu - juuu ko.y, Kdo takovej nebyl, že pánové? Ale v našich pubertálních letech nebyly mobily, internet, facebooky, twitery...a další ,,nutnosti" kde si dneska pubertální lupínci posílají své úlovky. Když vidím co za mládež chodí obchodními centry, jsem rád že jsem pubertu měl v jiné době. Ale kdyby mladej vídal sestru od mala, nechtěl by to a 100% by ženské nahotě přistupoval jinak.

Od: ben®
Datum: 03.04.17 20:29

Dobrý den, brácha chce vidět Vaše prsa, tak kupte kuřecí - budou Vaše a slib bude splněn. Zdravím!

Ohodnoceno: 5x

Datum: 03.04.17 22:23

Až budete celá rodina, nejlépe i s prarodiči, v neděli sedět u oběda, tak se nahlas zeptej: "Tak brácho, proč po mě chceš, abych se ti ukázala nahá?"

A o zbytek se ani starat nebudeš muset. Spíše to natoč na video ty a možná ti to na netu vydělá i nějaké peníze.

Ale počkej s tím až na moučník, protože by jsi mohla přijít o hlavní chod, kdyby ta komedie začla moc brzy.

Ohodnoceno: 6x

Datum: 03.04.17 23:12

Jestli jste spolu vyrůstali, tak se spíš divím, že Tvoje prsa nikdy nespatřil. Nejsem příznivcem nudapláží ani zarytý puritán, ale někdy se stane, je to realita a nedělá se z toho drama. Aby si pak nakonec vykutálenec nestěžoval, že byl obtěžován. Tak řekni, že až Ti bude 15, teď jsi ještě pod zákonem .

Datum: 04.04.17 02:21

Možná pro něj uděláte víc, než studium různých časopisů a odborných knih.

Až bude mít slečnu, tak nebude tak vyjukanej.

Za 30 let na to budete vzpomínat a smát se tomu.

Mě kluci v 11ti i osahávali, byli teda starší o 2 roky, sice přes prádlo, ale prostě byli zvědaví. Žádné následky to na nikom nezanechalo.

Od: klaris
Datum: 04.04.17 10:07
No já nevím já být tebou vyhrnu tričko a úkazu a je klid

Datum: 05.04.17 17:45

hm. příští otázka může být: Ségra, a jak to dospělí dělají?"

takže zase být po vůli dospívající mysli sourozence?

Datum: 05.04.17 17:56

vykuk. Tys jako kluk nikdy nesáhl holce na prsa, nebo je nechtěl vidět? Nevím, kolik Ti je let, ale já když byla ve věku tazatelky, tak kluci ve třídě měli v oblibě nám zezadu rozepnout podprsenku, pokoušeli se nám kouknout pod sukni atd... Prostě dospívali *smich*. Takže bych ani v tomhle případě neviděla nic závažného.

Datum: 05.04.17 18:46

Bacha, dneska je jiná doba. Taková politicko společensky genderově korektně vyvážená a podobný kecy Učitelky choděj před soud kvůli tomu, že dohlížejí na děti. Puštění dámy do dveří je těžký zločin na kriminál a v učebnicích pro děti se nesmí rozlišovat mezi otcem (mužem) a matkou (ženou).

Prej rozepnoud podprdu nebo koukat pod sukně...

Datum: 05.04.17 18:58

To byla krásná doba. Doufám, že to dneska mladí mají taky tak. To už neznám.

Datum: 05.04.17 19:07

ernie. Nojo... Máš pravdu. My jsme tenkrát tak těm klukům nějakou flákly nebo jsme se *hi*. jéje a ve škole v přírodě, když kluci šmírovali holky v umývárně *smich*. To bylo chechotu a ječení :-D Nikdo z toho nedělal problém. *nevi*. To byla krásná doba. Jsem ráda, že jsem v ní vyrůstala :)

Datum: 05.04.17 19:55

A je to ještě dneska?

Datum: 05.04.17 20:43

mp. Je, ale věk šel dolů. Vnučka byla tuhle pro vnuka na fotbale. Je tam takovej klučina, 5 let. Pěkný dílo. Ten k vnučce přišel, sáhl jí oběma rukama na prsa a povídá : " Júúú, prsa". *sok*

Ale u vnučky (12 let) ve třídě zatím sexuální harašení zatím neprobíhá. Ale je pravda, že ona má ve třídě bezvadnou partu

Datum: 05.04.17 19:13

Když Vám bylo 19 let tak se Vám kluci pokoušeli rozepnout podprsenku? Nebo se dívat pod sukně? *ee*

Datum: 05.04.17 19:25

Suzy. To už se jim tu podprdu podařilo rozepnout *smich*. Špatně jsem se vyjádřila, ale většina tady to pochopila. Myslela jsem věk bratra..( 12 - 15 let)

Datum: 05.04.17 19:51

Sebod, v pohodě. Já jenom že mi to přišlo divné, že by se ti v 19 letech koukali čtrnáctiletí kluci pod sukně, protože asi vím o které době píšeš. A tenkrát se děvčata v devatenácti vdávala a ve dvaceti měla dítě. Takže když dnešní devanáctiletá slečna položí takovou otázku, je to divné. A to se říká, že v dnešní době jsou děti vyspělí daleko dříve.

Datum: 09.04.17 02:41

Sebod

jasně že na základce se sondovaly ty rozdíly mezi pohlavími, ale dle toho, co se nyní vidí v tv, tak dnes to u nějakého šáhnutí nekončí a jde spíše o hromadné znásilnění s LIVE přenosem na netu do celého světa. Pak následuje sebevražda nechtěné aktérky, které se nikdo neptal, jestli chce hrát v tom přenosu. Mimo jiné, ona by ten odchod ze světa také jistě zdokumentovala pro senzace chtivé diváky.

A jak už někdo zmínil nade mnou, tak se divím, že ji už někdy neviděl, při běžných činnostech doma. Co mám za zkušenosti od známých, co vyrůstali s různými pohlavími, tak nahotu většinou neschovávali a nehleděli na sebe nijak sexuálně, ale jen jako sourozenci, kteří mají jiné vybavení. Při nepuritánské výchově z jedince vyroste normální, informovaný člověk, který nebude šmírovat okna u koupelen a vyskakoat z roští s maňáskem v luftu.

Od: vernon
Datum: 05.04.17 15:49
Myslím, že bys měla být nad věcí a prostě mu je ukázat. Vždyť jde o h*vno ;)

Datum: 05.04.17 18:51

Já bych řekl, že jde hlavně o k*zy

Datum: 05.04.17 19:10

No já bych řekla že 14 let je Vám. V 19cti letech a v dnešní době je to hodně divná otázka. Asi se někdo zase docela hloupě baví.

Od: kond
Datum: 05.04.17 22:32

proboha, co je "v 19cti"? To jste se naučila kde?

Datum: 08.04.17 19:56

Představte si, že jsem si to vymyslela. Fantazii se meze nekladou. A teď by mne zajímalo, co s tím asi tak uděláte? :-D Ale koukám, že Vás to vyvedlo tak dokonale z míry, že jste úpně zapomněl odpovědět na otázku tazatelky. A to je mi fakt líto, že jsem Vás tak rozhodila. Nesmíte tak snadno podléhat emocím, *houpy*klídek...

Od: mudrsex
Datum: 11.04.17 10:42

V žádném případě bych to nezveřejňoval před kýmkoli. Nějaká otázka před rodiči "A proč si chtěl vidět...". Pokud mu chcete ublížit, tak dotoho.

Byla to soukromá dohoda a tam ať to zůstane.

Vzhledem k jeho věku je nebezpečné se pouštět do nějakého předvádění se. On se pochlubí a vás pak zavřou. V našem policejním státě nic nového.

Ve skutečnosti se vůbec o nic zvláštního nejedná. Je jasné, že chce vidět různá ňadra. Je lepší mít přehled, než být po 20 letech manželství překvapený, že existuje i něco jiného...

Pokud už vyrůstá v puritánské rodině, kde lidskou přirozenost a nahotu tajíte, tak hledejte jiné legální cesty, jak splnit slib a u toho nevlítnout do průšvihu, nebo zbytečného ztrapnění svého bratra.

Řešil bych to tak: "Dobrá, ukazovat ti je dle našeho zákoníku nemůžu, to nebudu riskovat. Ale ve čtvrte jdu do sauny, kde se běžně chodí nahoře i dole bez. Přijď a můžeš se nenápadně podívat ne jen na mě." nebo "Budu se opalovat..., převlékat..., koupat...".

Od: koumak
Datum: 11.04.17 10:52

Když ti na tvou otázku odpovím, splníš mi jedno přání?

Datum: 11.04.17 11:00

Všimli jste si, že tazatelka vůbec nereaguje? Já už bych to nerozpitvávala. M.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.