Browlift - zkušenosti

Od: Datum: 20.03.17 11:45 odpovědí: 4 změna: 18.05.17 12:08

Ahoj máte někdo zkušenost s Brow liftem? Popřípadě kde jste byly a byly jste spokojené?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vendula
Datum: 07.04.17 12:49

Tetka si to nechávala dělat v aesthevitě, tak se zkus mrknout. Po zákroku vypadala velice dobře, řekla bych že je to jeden z šetrnějších zákroků.

Ohodnoceno: 0x

Od: monika
Datum: 16.04.17 13:58

Byla potom hodně oteklá?

Od: gabina
Datum: 12.05.17 13:05

Pěkný den .. také bych se chtěla zeptat, ale celkově na zkušenost s touto klinikou, protože chci jít na liposukci BodyTite a chci aby se mi věnovali opravdu profíci. Byla jsem na konzultaci v Perfect clinic, ale odcházela jsem hluboce zklamná, protože s tak arogantním jednáním doktorů jsem se vážně nesetkala ...

Od: laura36
Datum: 18.05.17 12:08

Také jsem na perfect clinic neslyšela bůh ví jaké ohlasy. Dneska je to těžké si vybrat dobrou kliniku. Sice jich je dost, ale né každá je dobrá a osvědčená. Sama za sebe nemůžu doporučit žádnou kliniku, protože jsem žádný zákrok nepodstoupila, ale kamarádka si nechávala zvětšovat prsa na klinice v Praze v Aesthevitě a s přístupem lékaře byla spokojená a s výsledkem též.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.