Jaké nohy má paní Jílková?

Od: Datum: 18.03.17 19:53 odpovědí: 33 změna: 20.03.17 17:25
avatar

Dobrý den, kdo sleduje na ČT pořad Máte slovo, tak si musel všimnout, že paní Jílková zásadně nosí jen dlouhé sukně (skoro až plesové šaty). Je to proto, že má tak ošklivé nohy? Nebo tímto oblečením chce pozvednout společenskou úroveň pořadu? Je to jenom její image nebo divákům něco tají? Děkuji Vám za vtipné dohady, spekulace či závažné pravdy. Zdravím!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.03.17 19:56
avatar

No je to strašné, představte si, že ona má nohy až na zem! *ee*

(Teda Vaše starosti a babišovi peníze bych chtěl taky mít... :-D)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 18.03.17 20:04
avatar

Dobrý den, jo, na starosti si musí člověk udělat čas a nebýt líný . Zdravím!

Datum: 18.03.17 20:21
avatar
To je otázka, jak vás to napadlo?
Tady zamlada, cca po 1min jsou nohy komplet:

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.17 08:53
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 19.03.17 13:56

To je zajímavý, že má Brožová malá prsa. Jinak je hodně let nemá malá. Možná jí později dorostly nebo má plastiku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.17 20:25
avatar

Také jsem si toho všimla. A nejenom že má dlouhé šaty, ale v zimě v létě má pod šatama kozačky. Někdy to vypadá strašně divně, když jsou šaty z nějakého šifonu a k tomu ty kozačky. Jednou jsem slyšela od povolané osoby, že to jak se obléká je záměrné a je to její "image". Teď má nějakého lepšího návrháře a ty jeho módní výkřiky jsou většinou i hezké a sluší jí to. Když začínala, tak to bylo někdy doslova nevkusné a jenom výstřední.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.03.17 20:25
avatar

No v rukách jsem ji neměl, ale tipuju si, že má nohy dvě, levou a pravou. Ale možná je má pořádně osrstěné a proto ty hábity. Kdo ví?! Ale můžete příště tam jít jako komparz a nechtíc ji spadnout do rozkroku a pravda bude venku, na rozdíl od vaší hlavy , ta bude v ... Nezapomente to zveřejnit ma netu, ať je o čem diskutovat ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.17 20:34
avatar

Dobrý dotaz. Řekla bych, že její nohy nejsou v pořádku. Jedná se o tzv. syndrom paní Colombové. M.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ben®
Datum: 18.03.17 21:28
avatar

Dobrý den, děkuji za dosavadní odpovědi. Tak, jako mladé děvče nohy měla a bude je mít zřejmě stále (jenom je nyní tají). Také mám dojem, že to její oblečení je někdy až "plesověpouťové" a bude to její image. Případně tím "nóbl" oblečením chce ukazovat kontrast k často pavlačové diskuzi. Zdravím!

Od: pepr®
Datum: 18.03.17 23:57
avatar

Ona jediná totiž vede diskuse s politiky na vážná témata hýbající společností v dlouhých, pestrobarevných šatech plných blýskavých flitrů a krajek. Její róba je pokaždé jiná, ale pokaždé vypadá, jako by vyrazila na ples.

"To jsem já, je to má image," vysvětluje Michaela Jílková.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/michaela-…A160224_134940_spolecnost_zar

...

Co se oblečení týká, odvahu rozhodně nepostrádáte. Je něco, co byste si na sebe nikdy nevzala?

Nikdy bych si na sebe nevzala vyzývavé šaty s hodně hlubokým dekoltem, minisukni nebo šaty s nevkusně holými zády. Zdroj

...

Takže její nohy nejspíš jen tak neuvidíme.


doplněno 19.03.17 00:18:

To jo. Ten kostýmek tam zmínila. Jen ten rozhovor je už rok starý a žádnou fotku s kostýmkem jsem nenašel.

A předpokládám, že i kdyby měla ten kostýmek, tak to zazdí černýma punčochama, co budou jak leginy, takže my dolňáci zas utřeme :(

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 19.03.17 00:06
avatar

Dobrý den, díky - dobrá práce. A v rozhovoru nevyloučila později ani kostýmek. Zdravím!


doplněno 19.03.17 15:05:

suzymon - z toho zde vloženého videa i z videa v odkazu od @72mona3 je patrno, že nohy nebudou největší předností paní Jílkové. Jsou tam sice nohy mladé (a já také nemám asi většinový vkus), ale zřejmě se to časem nezlepšilo a paní Jílková to ví. Ostatně, vše je vysvětleno v tom rozhovoru viz níže.


doplněno 19.03.17 15:06:

oprava - odkaz na rozhovor je výše.

Datum: 19.03.17 07:40
avatar

Bene, kostýmek může být i kalhotový. ;) A zrovna takový má i na uváděcím klipu, když pořad začíná a jde tam po těch schodech. Podle mne nemá pěkné nohy a je si toho vědoma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.17 14:56
avatar

Já mám nohy normální a také nerada nosím krátké (hodně nad kolena) sukně; mám to tak už odmala. V delší sukni si připadám volnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.17 07:47
avatar

mě je ta dáma nesympatická, takže bych její nohy ani vidět nechtěl

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nikc®
Datum: 19.03.17 13:41

Zajímavý dotaz. Třeba je to její a styl a líbí se jí to. Nohy může mít normální a třeba i pěkné. Některé ženy se rády zahalují, přestože mají co ukázat. A vlastně já se taky jeden čas nerada ukazovala a měla jsem co ukazovat. V létě jsem se styděla jít v plavkách na koupaliště a to jsem postavu špatnou neměla. Zkrátka se na to člověk necítí. Třeba se obává těch obdivných pohledů.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.03.17 14:45
avatar

Kdyby to bylo jak si myslíte, tak by paní Jílková nemohla mít tu práci kterou dělá a určitě by se strojila méně okázale. Navíc ona sama na tuto otázku odpověděla. Je to její volba. Její image.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.17 14:52
avatar

"Máte slovo" vidím jen velmi výjímečně - to když se náhodou dozvím, že tam bylo něco pro mne zajímavého a mám čas se na to podívat na netu - televizi (myslím tím samozřejmě "bednu") nemám už od roku 2002.
Co se týká oblečení (oblékání) paní Jílkové - mně se tento styl líbí. Je sice pravda, že občas je to trochu divoké, ale pořád mi to přijde lepší než kdyby chodila v riflích (a to i když postavu na ty rifle by asi taky měla). To, že jí nejsou vidět nohy mne vůbec netrápí. Klidně se bez mučení přiznám, že když potkám reálu štíhlou ženu v dlouhých šatech, v kostýmku, v sukni pod kolena a pěkné halence, otočím se za ní spíš než když bude mít na sobě rifle nebo minisukni. To samé platí o výstřihách, zvlášť pokud v nich dotyčná majitelka vystavuje své "přednosti" větší než (po staru) č. 3 - prostě se mi to nelíbí a pohledem se tomu úmyslně vyhýbám než abych to obdivoval. Shrnuto - líbí se mi spíš romantické (delší vlasy) či lehce "intelektuálské" (brýle) typy. Což paní Jílková je. To, že se v pořadu tváří jako domina, neznamená, že je taková i v civilu - najděte si její civilní fotky (není jich po netu moc, ale nějaké jsou).
Plně musím souhlasit s @nikc - ne každý se rád ukazuje odhalený, i když by si to (třeba) mohl (podle veřejného mínění) dovolit. Opak je někdy (spíše dost často) pravdou - viz. třeba legíny na 100kg babě, tílko na chlapovi s pupkem, tanga na ženě s celulitidou a špeky, mini na ženské, co má nohy jako sloupy atd. Každému sluší něco jiného. O sobě třeba vím už od mládí, že mi sluší obleky a přiměřeně uplé věci (při své výšce a váze - 183/71 - si to mohu dovolit), tak se toho držím a nehraju si na "sportovce", protože na to figuru prostě nemám - trička bez něčeho přes ně nosím jen velmi výjímečně (jsem si vědom, že se svým obvodem 94cm přes břicho už na nikoho ani ve svých 55 letech dojem neudělám a tak to břicho zbytečně nevystavuju na odiv) a v trenkách, kraťasech či plavkách bych už nevylezl ani na zahradu, natož kamkoli na veřejnost. I to může být důvod stylu oblékání u paní Jílkové - prostě se tak oblečená necítí dobře. S tím, že se ale jinak nebojí vystoupit na veřejnosti (v tv) a stát se středem pozornosti (což zase třeba mnoho jiných lidí běžně chodících odhalených nedokáže) to nemá nic společného.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: nikc®
Datum: 19.03.17 15:09

*palec*​Souhlasím a mně se taky líbí její šaty a vkus. Připadá mi, že má hezkou postavu, oproti jiným ženám v jejím věku. Je štíhlá a postavu jí může kdekdo závidět, i o dost mladší ženy.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 19.03.17 15:24
avatar

Dobrý den, jasně, postavu má stále dobrou a to nikdo nerozporuje. A např. její "hrudní oblast" je stále dobře tvarovaná, ve správné výšce a až učebnicová . No, jenom ty nohy . . . Zdravím!

Od: nikc®
Datum: 19.03.17 17:15

Já si zas všimla, že hodně zpěvaček, hereček a moderátorek nenosí řetízky. Přitom na to mají. Prodává se spoustu druhů náhrdelníků a řetízků, ale všimněte si, že to moc nenosí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.17 17:59
avatar

Tam bych řekl, že je důvod, proč nenosí řetízky, přívěšky a pod. - prostě to při jejich častém převlékání překáží (každou chvilku se tím o něco zachytí) a to pak zdržuje. Když sem si nedávno přečetl, že třeba taková Lucie Bílá se během svého koncertu ke svým padesátinám 20x převlékla - umíte si ten převlékací fofr vůbec představit? To samé herečky na divadle - kolikrát už uváděly, že na komletní změnu kostýmu mají třeba jen 3 - 4minuty. To je jako to bývalo na vojně při bojovém poplachu! To si běžná ženská vůbec neumí představit. Nikdy nezapomenu, jak na mne mé ex vždycky koukaly, když jsme někam měli jít, ony hodiny příprav a já, zvyklý z vojny, jsem vždycky říkal "až si budeš brát boty a kabát, tak mi přijď říct". A pravidelně jsem na ně stejně vždycky už připravený čekal :-P Tohle ale zná asi každý starší chlap, co prošel vojnou a měl doma někdy nějakou ženskou (ať už manželku, dceru...).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nohy
Datum: 19.03.17 20:27

Bene, nejspis je ma otekle a mozna smradlave *blee* je cela nejak divna, zvlastni typ, asi vas taky irituje?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.03.17 20:32
avatar

Dobrý den, ne, myslím, že mně nijak nevadí - jenom doma bych ji nechtěl mít . Zdravím!


doplněno 19.03.17 21:21:

sebod - když Vám to nejde, tak nemusíte psát do rubriky o vtipech a zábavě. A nevím, kdo Vám ty historky ze života, které zde často a ráda uvádíte, ještě věří - já už ne.

Datum: 19.03.17 22:21

Bene, promiň. Nepochopila jsem, že se mám smát tomu, když tady někdo napíše, že paní Jílková má smrdlavé nohy. *ee*

P.S. ale no tak, Bene. Já že zde často a ráda uvádím historky ze života? To si mě asi s někým pleteš. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.17 21:07

nohy. Paní Jílkovou znám osobně. A vzhledem k tomu, že ji vídám v létě na zahradě v plavkách a že si občas posedíme, tak Vás mohu ujistit, že nohy nemá ani nateklé a ani smrdlavé. Měl byste se malinko krotit ve svých výrocích.*cert*

Bene, tak to máš s paní Jílkovou podobné. Věř tomu, že by ani ona Tebe doma nechtěla.*bum* A abych ukojila Tvůj hlad po informaci, jaké má nohy - určitě pěkné. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 20.03.17 08:44

když ben nahodí nějaké téma k diskuzi, tak to vždy stojí za to :-D

Nudící se pubescent je proti němu úplný diletant a amatér *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.03.17 09:43
avatar

A já mám paní Jílkovou zase moc ráda a ty její pořady mne baví. Je teda pravda, že mne zpočátku zarážely ty zvláštní módní variace, a hlavně ty kozačky pod večerními šaty, kterých jsem si asi všimla jenom já, ale netrvalo to dlouho a přestala jsem to vnímat. Jílková má totiž moc hezký obličej a krásné vlasy. Také jsem kolikrát přemýšlela, proč má pořád tak přísně utažené účesy, když má tak nádhernou hřívu. A pak jsem ji jednou viděla s volně učesanými vlasy a uvědomila si, že už to není "ona". I ty brýle k ní patří. A když nad tím tak přemýšlím v tuto chvíli, ony i ty kozačky budou hrát svou roli. Třeba tím chce dát najevo, že ty převleky nebere vůbec vážně. Kdyby si k těm večerním róbám vzala lodičky, už by to bylo opravdu o něčem jiném, protože to už by se dalo považovat za skutečnou večerní toaletu, která by do takového televizního pořadu nebyla vhodná. Myslím si, že to má paní Jílková dokonale promyšlené a já jí rozhodně fandím.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nohy
Datum: 20.03.17 10:06

No v kazdem pripade dokaze se svoji durazne ztezklou mluvou ostatni moderatory s hbitym jazykem provokovat, je natolik vyrazna, ze na jeji nohy nikdo nevzdechne, je urcite inteligentni a dovedu si ji predstavit v politice, je zkratka neprehlednutelna a nezapomenutelna. Sebod ji zna osobne a jiste mi da za pravdu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.03.17 10:37

nohy. Ono se udržet v týhle branži není tak jednoduché.A pro ženu obzvlášť. Šanci má ten, kdo "vyčnívá" z davu.

Ano, domnívám se, že je dost inteligentní. Měla by být, když dělá tuto práci, ne? ;) A že na obrazovce je občes jizlivá, nebo se snaží diskutera provokovat apod? To přeci patří také k její práci. Ve svém soukromí to je naprosto úžasný člověk, kterému není lhostejný, co se kolem něho děje. Když její povahu tady někdo posuzuje podle jednání na obrazovce, tak je to to samé, jako když budu tvrdit, že jakýsi herec je hrozný darebák, protože ve filmu hrál vraha *smich* Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 20.03.17 10:47
avatar

Nj, já tomu víceméně rozumím, ale mě osobně by k takovému jednání, byť na kameru, nikdo "nedokopal" ani náhodou. Chování paní Jílkové (to televizní; jiné neznám) se mi vůbec nelíbí. Inteligenci nezpochybňuji. Co se týče vzhledu, který se zde komentuje - myslím, že je dost pohledná a nezdá se mi, že by měla něco s nohama.


doplněno 20.03.17 12:07:

Tak já jsem zrovna zřejmě viděla nějaký díl, kde to bylo přesně naopak. Host se choval disciplinovaně, a paní Jílková mu neustále skákala do řeči. Nesouhlasila jsem tehdy ani s jedním (i když už nevím, čeho se to týkalo), ale co se týče chování, bylo to 1:0 pro hosta.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bmbx®
Datum: 20.03.17 10:56

Chování paní Jílkové je takové, jako si její hosté v pořadu máte slovo většinou zaslouží, zkuste ukormidlovat diskuzi negramotů co si neomaleně skáčí do řeči, dělá to dobře a obdivuju její nervy ;)

Je snad jediný člověk v Čt co se chová alespoň malinko nestranně a nezaujatě.


doplněno 20.03.17 14:12:

ildika:

vyjímka potvrzuje pravidlo ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.03.17 11:25

bmbx *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lajla1
Datum: 20.03.17 17:25
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.