Nejste přihlášen/a.
Zdravím. Včera večer jsem omylem přepnul TV na program ČT 1, kde právě probíhala debata o tzv. pamlskové vyhlášce. Posuďte sami. Přeji hezký den.
Na Jílkovou se nedívám, bývá to o ničem, jen se tam překřikuje jeden přes druhého.
S "pamlskovou vyhláškou" nesouhlasím. Zjednodušeně řečeno, to, co jí děti, je věc rodičů, nikoliv školy nebo nějakého úřadu.
Kamarádka dávala dcerce do školky láhev s čistou vodou, když holka byla tak zvyklá z domova, aby nepila sladké. Láhev měla v MŠ na okně, a když všichni pili slazený čajíček, dcerka se šla napít ze své láhve. To se nelíbilo učitelkám, ani dětem, proč ona musí být vyjímka, nebudem si tu pěstovat extrabuřty. A malá se tedy přizpůsobila, naučila se v pěti letech pít sladké nápoje a celé snažení rodičů přišlo vniveč. To raději pamlskovou vyhlášku, když je národ zabedněnej a sebedestruktivní. Děti, které žijí na sladkostech, bývají nesoustředěné, roztržité, zapomínají, někdy se vliv cukru na mozek projeví záchvaty vzteku. Prostředí těla dětského cukromila, to je živná půda pro plísně,kvasinky v trávicím traktu, snížená imunita, sklon k obezitě a řídnutí kostí, zubní kazy, slinivka bičovaná k velkým výkonům, nedostatek některých vitamínů, které se spotřebovávají na likvidaci cukru v krvi./B6/ A ty sladkosti jso často s nevhodným tukem, barvivy a zbytečnými éčky.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.