Levný kvalitní tabák

Od: Datum: 12.06.13 23:59 odpovědí: 45 změna: 28.02.17 15:50

Zdravím všechny,

doslechl jsem se,že existují nějaké levné doutníky, které obsahují celkem kvalitní cigaretový tabák, ze kterého se nechají po jejich vysypání zabalit cigarety nebo plnit dutinky. Nevíte někdo o jaké doutníky se jedná,případně kde je koupit nebo kde sehnat levné kouření?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.13 06:20
avatar
Já byl do teď v tom, že doutníky se vyrábějí balením tabákových listů do typického tvaru.
Jednoduchý popis výroby třeba na http://kuba.sedumroseum.cz/2011/tabak-a-vyroba-doutniku
Laciné doutníky plněné kvalitním tabákem by se zřejmě dlouho nevyráběly, výrobce by zkrachoval.
Laciné kouření jsou tzv. DAJKY, ovšem nejlacinější je dokuřování odhozených velkých špačků. Na zastávkách hromadné dopravy je jich po odjezdu správného autobusu poměrně hodně. Sbírání vajglů, rozebírání, sušení tabáku a balení do novin už vyžaduje více námahy a času.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 16.06.13 03:01

No jako pokus o vtip to beru,ale tím způsobem,který popisuješ se vyrábí pouze tzv. vlhké doutníky. Pak ještě existují tzv. suché a ty se vyrábějí trochu jiným způsobem.A vzhledem k tomu,že 1 kg tabáku stojí cca 2 dolary,tak nevidím důvod proč by měl výrobce krachovat.Zřejmě ti asi uniká dost podstatná věc a to je spotřební daň,která tvoří největší část z ceny tabáku.Z 1 gramu tabáku se totiž odvádí cca 1,65 Kč, naproti tomu se z jednoho kusu doutníku odvádí 1,30 Kč.Takže v případě,že někdo vyrobí doutník o hmotnosti např.10gramů,tak ušetří na dani 15,20 Kč. Když víme,že nejlevnější tabáky ve 20 gramovém balení stojí kolem 50,- Kč ,tak v případě zabalení stejného množství tabáku do dvou kusů doutníků ušetří na dani 30,40 Kč tak nevidím důvod proč by to nemohlo fungovat.Výroba takových doutníků bude totiž nákladově srovnatelná s výrobou cigaret,kde 1ks vychází cca na 0,25 Kč.

Jen je třeba při myšlení občas použít i hlavu.

A ty vajgly ze zastávek nekuř,nevíš co v nich může být za svinstvo.

Datum: 16.06.13 06:45
avatar
V první řadě chci poděkovat za rozšíření obzoru ve výrobě doutníků, nikdy jsem je nekouřil, také nikdy nestudoval blíže výrobu. Tak mám jen povrchní znalost na základě balení doutníků na tučném stehně macaté mulatky, jak to známe z televize. Schválně si tu výrobu na sucho někdy kouknu.
Měl jsem na mysli, že z listových doutníků by se bez nařezání na drobno cigarety cpaly asi těžko.
Samozřejmě to byla jen lehčí odpověď na otázku kde sehnat laciné kouření, to jsi správně odhadl.
Byl jsem v tom, že krachování výrobce by bylo možné, že tou spotřební daní zdírá stát jen nás spotřebitele. Ekonomika jde mimo mne. Pokud výrobce drahé kvalitní suroviny zpracuje na laciné výrobky, plus zaplatí náklady, dlouho to dělat nebude. Z daně asi nic nemá, naopak i on zřejmě platí daně.
Když jsem kdysi kouřil, cigarety byly relativně laciné, třeba v trafice hned vedle naší základní školy vydělávala bába na kusovkách více jak na krabičkách. Těch 20 nebo 40 haléřů na jeden dva kousky naštrachal v (otcových) kapsách pomalu každý dýmu chtivý školák.
Za těch 35 let, co jsem kdysi kouřil, nepamatuji moji potřebu zbírat vajgly, kdekoliv. Vždy jsem měl jako otrok vášně či zlozvyku buď dost peněz, nebo dobré spolukuřáky, rozdavače. Nepamatuji ale také tolik zběračů, jako jich je kolem nás v poslední době.
Jako bývalý kuřák jsem poslednich 15 let horší jako celoživotní nekuřák, od nadarmo se říká: poturčenec horší Turka. Už také vím, jaké svinstvo v těch tabákových výrobcích je. Slibuji, že špačky budu zbírat jen v rámci uklízení... A nadávky na kuřáky produkovat jen tak pod nos.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 16.06.13 10:53

V doutníku může být použita tabáková náplň v jakékoliv formě.Jen jsem tím chtěl říct, že cenu tabáku neovlivňuje až tak jeho kvalita,ale výška spotřební daně,která u běžných tabáků tvoří cca 60% z ceny.Takže pokud někdo ten tabák zabalí účelově do doutníku,rázem se dostává do jiné kategorie zdanění a spotřební daň u doutníku pak může tvořit pouze cca 5-10% z ceny,při stejném množství tabáku.Takže si výrobce může dovolit použít kvalitnější tabák,kuřák je spokojen,protože ušetří,výrobce a prodejce vydělá a jediný kdo tratí je stát,což je úplně jedno,protože ať stát vybere jakékoliv astronomické částky,stejně to naše politická reprezentace z velké části rozkrade :(

Od: sisounek
Datum: 05.02.14 19:30

Dobrej den mate to moc drahe. Jasem ho kupoval 600 ale kamarad umrel. Vozilto z polska

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 13.06.13 08:16
avatar

Ty doutníky se jmenujou KOTVA nebo HUNOR. Je tam 5 kusů což odpovída asi 50gramům váhy a stojí kolem 50ká. Což mi vychází kilo za 1000ká. To už je podle mně lepší, nechat si dovést tabák z polska kde za kilo dávám 8-9stovek a je kvalitnější, vlásenkovej kterej se dá balit ručně bez filtru.

Po rozříznutí po celé délce doutníku ho vysypu do nějaké nádoby a promnu a můžu cpát do dutinek. List ve kterým ja zabalenej vyhazuju. Dřív tam byl kvalitnější, vlásenkovej tabák ale poslední dobou je horší kvality proto ho míchám se zbytky toho tabáku z polska. Pro toho kdo si dokázal plnit dutinky Tabákem na vykuřování skleníku je to jedno. Kdo si ale kupuje kvalitnější tabák to nemá cenu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 16.06.13 03:08

Dík za tip,ale kotvu a hunor znám a to se kouřit nedá.Ale to co myslím,se vyrábí někde v Čechách a je v tom normální kvalitní řezanej tabák.

Už se mi to dostalo do ruky,ale bohužel bez obalu,takže nevím,kde to sehnat.A bylo to parádní pokouřeníčko. A to jsem zvyklej leta na velbloudy.

Od: lujs®
Datum: 13.06.13 08:42
avatar

A takhle vypadá ten KOTVA a HUNOR.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: panevnidiamant
Datum: 13.06.13 09:38

pro někoho je kvalitní i tabák na vykuřování skleníků a ten býval sakra levnej

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 13.06.13 09:51
avatar

Levnej byl ale kouřit se nedal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.13 11:02

No ehm... jak to napsat... Pokud se jedná o skutečné doutníky, tak ty zcela jistě neobsahují cigaretový tabák. Jelikož na doutníky, nebo dýmkový tabák se používá tabák virginský (Nicotiana Tabacum), kdežto do cigaret se používá tabák selský (Nicotiana Rustica). Některé prémiové značky možná obsahují (jistě to nevím) i špetku virginie, ale rozhodně to není totéž.

Nicméně to samozřejmě nebrání plnit si virginii do dutinek. Že je to trochu zvěrstvo je věc druhá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 16.06.13 03:32

No v tom si dovolím nesouhlasit.Selský tabák má vysoký obsah nikotinu a nepoužívá se ke kouření bez předchozích úprav (fermentace) a ne všechny cigarety jsou vyrobeny z fermentovaného tabáku.Navíc všechny tabáky ke kouření jsou vyrobeny ze směsi různých odrůd a ne pouze z jedné. A jak už jsem psal v předchozí odpovědi (tomu zastávkovému sběračovi),při dnešní výši spotřební daně bych se nedivil,kdyby někdo vyráběl takové doutníky účelově.

Od: lujs®
Datum: 16.06.13 07:21
avatar

Ale von v těch doutníkách KOTVA nebo HUNOR dřív taky bejval cigaretovej tabák (věřte mi že to poznám-svoji 1. ručně balenou cigaretu sem si ubalil v roce 81 jenomže tenkrát sem si balil DRUM nebo SAMSON, což byli tabáky světový kvality a taky proto se dali sehnat jedině z tuzexu nebo když někdo jezdil ven), až když zvyšovali ty různý spotřební a já nevím jaký všelijaký daně tak do toho začali cpát sajrajt co se samotnej nedá kouřit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 16.06.13 11:34

Vím o čem mluvíte,sám provozuji několik trafik a jsem skoro před jejich zavřením.Prostě to co musíme odvádět státu je nehoráznost.Stále víc lidí požaduje nějaké levnější kouření,proto sháním a sháním.Jenže tabák z Polska nemůžu na trafice prodávat, to bych skončil asi tak do týdne.Potřebuju něco legálního.Jednou mi někdo na trafiku přinesl doutníky, že přestal kouřit a pár mu jich doma zbylo.Určitě to nebyl hunor ani kotva, ty znám . Tohle bylo fakt dobré kouření, byl v nich normální řezanej tabák. Jestli je seženu, dám vědět jak se jmenujou.

Od: laik
Datum: 16.06.13 23:12
> Jednou mi někdo na trafiku přinesl doutníky, že přestal kouřit a pár mu jich doma zbylo.

Kdo vi, jak je mel dlouho doma nekde v supliku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.13 11:22

Fermentovat se musí každý tabák i ten virginský, jinak je v podstatě nekouřitelný.

Ohledně těch směsí se samozřejmě dohadovat nebudu. Nicméně cigaretový tabák je skutečně výhradně či převážně tabák selský. Kdyby se to dělalo z virginie, tak je cena cigaret úplně jinde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 16.06.13 11:53

S tou cenou nemůžu souhlasit.Podstatnou část, asi 60% z ceny tabáku na trafice tvoří právě spotřební daň,u cigaret je to daleko víc. Takže cenový rozdíl podle druhu tabáku je minimální.Samozřejmě mám na mysli běžné tabáky, prodávané kolem 50,- Kč za 20 gramové balení ( resp. teď při opětovném zdražování už 17-18 gramů)

Tabákové listy,usušené připravené k řezání stojí na burzách cca 2 dolary za 1 kg.

U těch dražších pro fajnšmekry už hraje velkou roli následná úprava, ale to jsou tabáky kolem 150,- Kč za 40 gramů.

Datum: 16.06.13 22:35

Tak si to zkuste spočítat...

běžné tabáky dle Vás = 50,- Kč za 20 g

lepší tabáky dle Vás = 150,- Kč za 40 g

já si kupuji tabáky do dýmky (tabák selský tam nehledejte) = kolem 300,- za 50 g

Opravdu tam není rozdíl?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 17.06.13 14:00

Sanozřejmě, že je v tabákách rozdíl, zejména mezi tabáky do dýmek a tabáky k výrobě cigaret.ale já jsem psal o běžných tabákách,které se na trafikách prodávají kolem 50,-Kč za 20 gramů a používají se k ruční výrobě cigaret.U nich je cena skutečně tvořena ze 60% spotřební daní,pak je potřeba ještě přičíst DPH a na samotnou výrobu a distribuci toho už moc nezbývá.

Tam je jejich příprava hodně podobná.Smíchají se jednotlivé odrůdy v daném poměru,,nařežou ,zabalí a hurá na prodejnu.Možná tam na začátku proběhne ještě nějaká fermentace.Jedná se o rychloobrátkově zboží,jehož prodej je zaměřen na co největší množství.Jen pro Vaší představu-cca 10kg za týden na jedné trafice.

Pochybuji totiž o tom, že ten Váš tabák koupíte taky na každé trafice.Většinou se prodávají v "lepších" trafikách nebo ve specializovaných obchodech,spolu s dýmkami,doutníky,dražším alkoholem apod.Navíc z takových tabáků nebude mít prodejce kolem 5% marže, ale odhaduji to na cca 20% a víc.Samozřejmě tady probíhá trochu složitější a časově náročnější proces výběru listů,vyžilování, fermentací,přidávání různých příchutí apod, což se do jeho ceny promítne. Ale takového tabáku se určitě neprodá stejné množství jako tabáku popsaného výše. Určitě taky takového tabáku nespotřebujete 20-40 gramů denně jako někteří baliči cigaret.

Každopádně Vám děkuji za názor.

Datum: 17.06.13 20:49

Ale o tom celou dobu mluvíme...

Úplně prvně jste se dotazoval na levné doutníky, které by se daly použít k plnění do dutinek. Já Vám na to odpověděl, že pokud se jedná o pravé doutníky (jedno jaké provenience), které jsou motány z celých listů, tak to určitě nevyjde levněji než volně sypané řezané tabáky určené právě k tomu plnění. U toho jsem zmínil rozdílné druhy tabáku používané právě při výrobě cigaret, nebo kvalitních tabáků do dýmek, či doutníků.

Dokážu pochopit, že by někoho napadlo rozebrat doutník a nacpat to do dutinky. Na druhou stranu je to dle mého soudu nebetyčné zvěrstvo, protože je mnohem lepší si ten doutník vychutnat v "originálním balení".

Určitě kvalitnější tabák než v klasické cigaretě je v cigarillech a dalších suchých doutnících, ale i tak to podle mne nevyjde cenově výhodně, to rozebírat a přebalovat.

Jinak spotřební daň na tabák určený k plnění do dutinek a na dýmkový tabák je stejná. oboje totiž spadá do kategorie "tabák ke kouření", kde je sazba 1.635,- Kč za kilogram.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 17.06.13 22:35

Tady přece nejde vůbec o vychutnávání kvalitních doutníků.Já hledám výrobce nebo prodejce doutníků podobných jako je Kotva nebo Hunor,kde by bylo takové množství tabáku, aby mělo smysl ho vysypat a zabalit.

A určitě to existuje,držel jsem je v ruce a sám jsem je kouřil.Bohužel ten pán,který mi je na trafiku přinesl už tam dlouho nebyl,ale jestli se ukáže a bude znát původ,určitě to sem napíšu.

Jenomže v Kotvě a Hunoru nemůže být řezaný tabák,protože jako obal je použita folie z tzv.rekonstituovaného tabáku,takže se tam používá jakýsi odpad.Aby totiž vyhověli zákonu,musel by na vrchní krycí list být použit list z čistého tabáku.

A když píšete,že z kilogramu se platí 1635,- Kč spotřební daň tzn.1,35 Kč z 1 gramu,proč by to někdo nevyráběl?

To jsou snadné počty-ubalím doutník,který bude vážit 10 gramů, jako náplň použiju cigaretový tabák a rázem odvedu místo 16,35 Kč jen 1,30 Kč,což je dost velká úspora,nemyslíte?

Od: pampeliska*
Datum: 10.07.13 17:00

U nás prodávají doutníky s řezaným tabákem Barlon 7ks cca 55kč

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 20.08.13 16:20

Ahoj Pampeliško,dík za radu.Byl jsem nějakou dobu mimo,ale na Barlon jsem už taky mezitím narazil.Kupuju ho už asi jeden měsíc a musím říct,že je fakt super.Míchám si ten světlý s tmavým 1:1.Ze dvou krabiček ubalím cca 90-100 cigaret,takže mě vychází jedna cigareta na cca 1,20 Kč. A mimochodem je to fakt dobrej tabák,jen si ho musím občas vlhčit, prodává se totiž v papírové krabičce, takže dost vysychá.Dám si ho do sáčku s kouskem jablka a za půl dne už vesele balím

Od: mytch
Datum: 26.07.13 11:39

logicky správně,otázkou zůstává za kolik pořídím 1g tabáku-cena nesmí přesáhnout 1.50kč jinak to nemá smysl o kvalitě se nemusíme bavit.Bohužel to jsou malé podvůdky které brzy končí.Jenom nechápu proč tak silná obec kuřáků čítající cca 3 miliony lidí(to je odhad nikotinových Koniášů)potlačovaná na základních lidských právech nevytvoří nejsilnější volební uskupení a nebere se o svá základní práva.po demokratických volbách v nichž by převálcovala ty směšné ODS I ČSSD absolutní většinou v parlementu.Přemýšlej,oslovuj,zasévej semínko.Všechny geniality jsou prosté.Utlačovaný kuřák Mytch.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 26.07.13 20:20

Kdyz jsem naposledy zjistoval pocet kuraku v CR (bylo to asi pred 10 lety), tak 1/3 dospelych muzu a 1/4 dospelych zen kourila.

Tedy 1/3 ze 4 milionu + 1/4 ze 4 milionu = cca 2,35 milionu kuraku (od tech prilezitostnych, svatecnich az po tezke).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mytch
Datum: 26.07.13 22:04

Smím se zeptat kde jste čerpal informace při vašem výzkumu?3 miliony je oficiální odhad MZ z letošního jara.Sice netuším jakou metodou se dostávájí ke svým číslům ale mohlo by to sedět.Nicméně je lhostejno kolik milionů,v každém případě je to úžasná síla hlasu obce kuřácké proti níž jsou oficiální počty nejsilnějších politických stran plochou historkou okresního formátu.Těch 200-250 tisíc registrovaných členů stran by tato zájmová skupina převálcovala nevídaným způsobem.Bohužel nepoučitelný český národ bude trpět jakýkoliv útlak až do poslední chvíle a když už je pozdě teprve začíná vnímat realitu.Nebudu tuto stranu zakládat(mám cukání již cca 10 let)protože si to tento národ nezaslouží.Přeji hezký večer a pokud vás zajímají geniální záležitosti zkuste si kupeckými počty propočítat ekonomický přínos odbouráním spotřebních daní nikotinu,benzinu a lihu.Pokud k tomu připočítáte turistiku přilehlých zemí za těmito komoditami jsme ekonomickým tygrem během jednoho roku.Mytch.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 26.07.13 22:40
Smím se zeptat kde jste čerpal informace při vašem výzkumu?
Nebyl to zadny muj vyzkum, jen jsem to videl ve statistice od Ceskeho statistickeho uradu. Muzete se pohrabat na jejich strankach a pokusit se dohledat nejnovejsi cisla, ale Google ted v rychlosti vraci radove stejna cisla.

Jak jsem psal, ze tam velky rozptyl ve vykourenych cigaretach denne. Tech tezkych (20+/den) je relativne malo (cca. 10%, ale dost se to lisi podle veku od 5% do 15%).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mytch
Datum: 26.07.13 23:40

Díky za zprávu,20 denně je pasivní z mého pohledu,to bych ustál taky a nebrojil.Já jedu 70ks denně 45 let takže podle všech dotovaných výzkumů jsem 20 let mrtev,nikoliv,těším se zdraví které mi závidí děti,družka,kocour atd.Prostě mi nejdou do hlavy ty jejich prognozy.Jedno vím jistě,když přestanu du do hrobu.Tam deme samozřejmě všichni,od toho jsme tady,nicméně já tam půjdu se slepákem,mandlema,prostě bez lékařské péče vyjma zlomenin nohou a občas ruka z fotbalu za mlada,jiná zábava nebyla.Takže z mého pohledu shrnuto a podtrženo v mém případě je kouř nutnost.Nikomu to nevnucuju,kouřím jenom kde můžu,nehodím vajgla na zem,vydrží se zapřením 3 hod. u tchýně na návštěvě,nekouřím na zastávce i když bych mohl,jsem ohleduplný a se svým peklem sám.Tak proč Boris a jemu podobní mi chtějí vnucovat co je pro mne dobré.A to je lékař snad.Zkrátka je to moje volba,připouštím že špatná nicméně,bolševik,kapitalista,můj lékař kterého nemám páč ho nepotřebuju,družka,děti nezmění můj názor na mou neřest.Rád bych v klidu zemřel,možná zítra,možná za 10 let ale zatím to mám poměrně v klidu.Přeji hezký večer.Mytch.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 27.07.13 08:46

70 denne je opravdu brutalni. To jsem snad jeste neslysel. Nejvice jsem videl nebo slysel 50 denne (2,5 krabicky).

Ze zajmu jsem zkousel tech vasich 70 cigaret rozdelit rovnomerne po cely den a vyslo mi, ze jestli spite 7 hodin denne, tak po zbylych 17 hodin kourite cigaretu kazdych 15 minut. Takze jestli vam vykoureni jedne trva 5 minut, tak 5 minut kourite a 10 minut delate neco jineho a pak uz zase 5 minut kourite a tak porad dokola cely den od te doby, co vstanete, do doby, kdy jdete do postele *sok*

Jsou lide, kteri kourili cely zivot (i kdyz asi ne 70 denne) a presto se doziji stovky. Nekdo proste ma takove geny, ze rakovinu plic, hltanu, hrtanu nebo dutiny ustni nedostane.

Pisete, ze kourite 45 let. Jestlize vetsina kuraku zacne ve 14-15 letech, tak je vam neco tesne po 60. Stojite tedy na prahu veku, kdy zdravi zacne kurakum klepat na dvere a bude na čase začit skladat učty.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mytch
Datum: 26.07.13 23:55

Pro zpřesnění,na vámi udavaný vzorek množství počtu vykouřených cigaret je ČR v drtivé většině průměrem celé populace(světové)cca 40ks,75%,pasivní 10%,aktivní(můj případ)15%.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 27.07.13 08:52

Tento prispevek jsem nepochopil. Muzete to rozepsat?

Co je "pasivni" a "aktivni"? Co je tech 40ks? Pocet vykourenych cigaret kazdym obyvatelem CR za rok? Mate nejaky zdroj, ze ktereho citujete? Prijde mi to zajimave a chtel bych si o tom precist vice.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vore2
Datum: 18.10.13 15:38

Zdravím, taky jsem se zaobíral tímto problémem. Nekouřit žádný hnus a při tom alespoň trochu ušetřit. Objevil jsem značku ,,doutníků,, Barlon. Dá se to vykouřit i jako doutník, ale lepší je použít tabák na balení cigaret do dutinek-stačí jen porušit obal a vysypat a ubalit je tam normální cigaretový tabák. Za dobrou cenu 54kč. Ale našel jsem jen jednu prodejnu a to v Praze na Žižkově na Seifertově ulici. Zatím měnit nebudu plně mi kuřivo vyhovuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: laik
Datum: 15.02.14 08:33
Jak je na tom s kvalitou tohle? Da se to kourit? Dalo by se to dovazet individualne pro osobni spotrebu?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hulic*
Datum: 22.02.14 17:11

Dovážet se to dá, ale pouze na tuny a nenařezané, ne po kilech na kouření. A hlavně podle zákona se smí řezat tabák jen v daňovém skladuu. Sazba je tam pro občana 50000,-Kč - 1000000,- Kč na pokutě a když to chcete prodávat, tak začíná pokuta na 1000000,- Kč nějaký na ten rok v kriminále. Takže doporučuji koupit Barlon a vesele balit, to je jediné legální, cenově dostupné a kouřitelné.

Od: boldtomas2
Datum: 05.05.15 16:52

ahoj znám kotvu a hunor ale ten tahám z moravy

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jiribartek
Datum: 26.10.15 16:48

Dobrý den,
nabízím tabák řezaný,směs American blend,v případě Vašeho zájmu pošlu více informací, ochotně zašlu zdarma vzorek.Bártek

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 27.10.15 09:32
avatar

Dejte na vás kontakt.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: juchuh
Datum: 27.10.15 18:31

Dobrý den, taky bych prosila o kontotak na Vás :) Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kopretina777
Datum: 02.11.15 11:59

Prosím o kontakt pana co nabízí tabák - jiřího bártka - mám zájem o koupi tabáku. děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirka1312
Datum: 26.01.16 19:16

Dobrý den, měl bych zájem o Váš tabák. Pošlete prosím více informací na stepansky@seznam.cz

Děkuji a přeji hezký den

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pipa
Datum: 28.04.16 16:41

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli nabízíte ještě řezaný tabák American blend měl bych zájem prosím o info.

Děkuji Hanák

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: moncazbrna
Datum: 13.01.17 22:08
Prosím o kontakt schanim 1 kg tabaku do 1000 kc vydrzi mi to na rok ,mam to do el.plnicky takze potrebuji jemný .Děkuji
Ohodnoceno: 0x
 
Od: satak
Datum: 14.01.17 06:39
Připadám si tady jako na Sbazaru nebo Bazoši...né na Poradte.cz
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dasa*
Datum: 28.02.17 15:50

Prosím info o tabaku který nabízíte dekuju

Dasa.Polakova69@seznam.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirina*
Datum: 27.10.15 10:10

Dobry den,ja kupuji doutniky znacky HUNOR je jich 5 kusu v baleni stoji 45,-korun a ja z jednoho baleni ubalim 47kusu cigaret v dutince do papirku jsem nezkousela takze neevim ale mohlo by to byt i vic jak 60 zalezi na tom kolik tabaku pouzijete.Dale se da sehnat i doutnik znacky ZERA u nekterych vietnam.prodavacu ve vcerkach ,je tam 7doutniku uzsich za cenu 45,- a da se z nich ubalit az 50 kusu.Vice nevim az vyskousite dejte vedet Jirina

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.