Tetování - datum narození dítěte

Od: Datum: 16.02.17 11:18 odpovědí: 19 změna: 22.02.17 13:01

Dobrý den,
vcelku se mi líbí tetování datumu narození dítěte nebo i se jménem. Co si o tom myslíte? Šli byste do toho?

Na FB jsem našel i krásná zpracování...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.17 11:25

Já jsem starší kus a tenhle druh tetování mi přijde strašně infantilní a myslím si, že za dvacet a více let to bude trapné nejen těm, co to mají vytetované, ale i jejich dětem.

Ohodnoceno: 3x

Od: rv
Datum: 16.02.17 11:33

Je to fajn hlavně pro ty, kterým se nepodaří děti řádně vychovat. Co může být lepší trest, než mít denně na očích jméno toho lumpa.

Ohodnoceno: 0x

Od: krtek6*
Datum: 16.02.17 11:53

dneska je moderní nebýt pokerován...

Datum: 16.02.17 11:57

vykašli se na rady místních a jestli to chceš, tak to udělej. bude to jen Tvoje a nikdy toho nelituj

Datum: 16.02.17 11:59

Je to nádhera, většinou památka na celý život, čím více, tím lépe, pouze menší malé nebezpečí, může vzniknout žloutenka typu C, tubera a někdy i HIV, dále alergické reakce, granulomy, koloidní útrapy.

Na př. v Japonsku bylo tetování vyhrazeno lepším vrstvám, zločincům a prostitutkám, jinak slavná Jakuza se s tím zdobí dodnes.

Od: axus®
Datum: 16.02.17 12:01

Ta prilozena fotka jako ze ma byt priklad toho krasneho zpracovani?

No konec koncu, jak se rika, proti gustu...

Datum: 16.02.17 12:13

Na tom obrázku je zřejmě tetování nějakého Itala /podle těch slov/. Když si to dáte i Vy v nějaké cizí řeči, co Vás k tomu vede? Pokud jste Čech, tak česky a to zase pro některé lidi nebude dost IN.

Mluvila jsem nedávno s člověkem, který má ze 3 vztahů celkem 6 dětí. Když si představím, jak je chudák, potetován: například: Pepík 15. 10. 2002, Honza 25. 4. 2004, Jaruna 10. 7. 2007, Máňa 6. 2. 2009 atd...Připadá mi to praštěné, navíc, dost rodin se pak rozejde /to Vám nepřeju/, tatík si na dítě třeba během roku ani nevzpomene, ale na kůži ho má pořád. Jaga.

Není lepší své blízké nosit v srdci, nazapomenout na jejich narozeniny, než být jako plakát? Sama své blízké znám, cizím to troubit nemusím. Proč?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.02.17 12:22

Pokládám si otázku, koho má zrovna toto tetování zaujmout, komu má být prospěšné, koho má těšit atd. Otec dítěte by měl mít jméno a datum narození v hlavě, porodní míry přestávají být po pár měsících zajímavé, že se kolem zplození a porodu "pohybovalo" mnoho srdíček a amorů, je každému jasné. Že má otec své dítě rád, bude víc než z tetování zřejmé, když se bude jako dobrý otec chovat.

Dítě toto tetování neocení ani jako batole, ani jako puberťák, ani jako dospělý. Kamarádům to bude celkem jedno, stejně si to zblízka číst nebudou. Nakonec mi z toho vyplývá, že jediné potěšení bude mít tatér při placení. Ale možná si nekladu tu úplně nejsprávnější otázku. Nějak mě ale nenapadá.

Ohodnoceno: 1x

Od: rv
Datum: 16.02.17 13:03

Je to dobrý nápad. Polovina manželství se rozpadá a tak toto tetování milému tatínkovi každý měsíc připomene, že je čas platit alimenty.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.02.17 14:58

Zdravím, ten obrázek mi přijde přehnaný, osobně by mi stačilo jméno, nebo datum, ne všechno dohromady včetně váhy atd. Ale krásné změny písma, to se mi líbí. Jméno své dcery, která se narodí v červenci, si nechám vytetovat 100%, a je mi fuk, co si o tom myslí druzí. Vyvětlovat, že tetování je pro mne, ne na pokoukání ostatním, taky nehodlám stále dokola :)

A pokud mohu poradit - tady se na tetování moc neptejte. Dočtete se zpravidla pouze to, jaký jste vůl, jak je to nemoderní a ošklivé a další názory neschopné přijmout jiný pohled na věc (nejoblíbenější je to o tetovaných kriminálnících ;) ).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.02.17 20:42
Ono to není o kriminálnících. Jezdím na mašině a spousta lidí co znám má tetování a patří to k nim. Ale taky znám dost lidí, co to maj kvůli sebevědomí, protože NO FEAR je hustokrutopřísný, ale pořád jsou to tydýti. A neni jim líto za to dát dva tři tisíce, ale brečet jak je vše drahý...

Datum: 22.02.17 11:26

Správně martinaa, já to každému přeji, ani nerozmlouvám, je to jenom názor, až vaše dcera vyroste možná bude kandidovat na Miss, třeba to půjde zakrýt anebo již budou volby misky tetovačky, proto mnoho štěstí a úspěchů

Datum: 22.02.17 13:01

Lžete :). Ale to nevadí, přeji pěkný den.

Datum: 16.02.17 21:12

Ano, tady se raději neptejte. Ti potetovaní Vám to schválí a ti nepotetovaní Vám to budou rozmlouvat. A každý má ten svůj důvod. Já bych k tomu řekla jenom to, že jestli se chcete nechat tetovat, neptejte se druhých jestli by Vám to doporučili. Je to Vaše tělo, tak si s ním dělějte co uznáte za vhodné. Maximálně bych se zeptala doma, ale cizích lidí bych se teda vůbec na jejich názor nevyptávala.

Ale neodolám. Já potetovaná nejsem a tak asi už víte jaký je můj názor. Ale mám známé kteří potetovaní jsou a nebudu Vám tady vyprávět jak to po několika letech nesou. Jenom tak na okraj jedna nedávná vzpomínka. Dívenka se vdávala a měla na ramenech moc "hezká" tetování. Vyvstal problém jak to zakrýt, protože to bylo ve svatebních šatech dost nehezké. A pak, nosit na kůži stále jedno a to samé a to do smrti...

Datum: 19.02.17 20:09
Cca před deseti lety známá špulila rameno s tetováním hada. Minulý týden jsem jí chválil přejetého krokodýla.

Datum: 19.02.17 20:06
Toto má u nás v práci jeden a je to člen menšiny... zkrátka k těm toto jde (myšlenkově). Pak když tě dítě zavrhne jako kolegyni a nezná jí po x letech živení, protože fotit akty v Praze je přeci to nej, tak se pak podívej na tetování. Ještě to vyšperkoval: dítě X a dítě Y My life a druhej tam má dítě...Forever. *zed*

Datum: 22.02.17 06:48
Taky sem nad tímto uvažoval, ale ted mi to přijde jako totální zhovadilost. Už jen když to vidim na někom, tak si říkám, že ten člověk musí mít něco s pamětí. Sorry jako

Datum: 22.02.17 06:54

Dítě i tetování je na celý život. Je vám to jasné?!

Od: mp*
Datum: 22.02.17 07:00

To musím zodpovědně přiznat, že to taky přesně nechápu. Určitě tetování má nějaké historické kořeny, třeba nějaké kmeny a tak, mělo i funkce - třeba v koncentráku - aby se nezaměnovali vězni a tak. Ve vězení určitě, tam nemáte nic, tak alespoň to tetování. Ale jinak, v běžném životě? No, nevím (a jinak nejhůř to vypadá na stehně mladé tlusté holky, na to pozor).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.