Chci fotografovat ženy.Jaký na to máte názor?

Od: Datum: 15.02.17 18:46 odpovědí: 6 změna: 16.02.17 16:27

Milé ženy, tady se asi dozvím nejvíc. Moc se mi líbí tmavovlásky asi tak okolo 40 ti let. Jsem v nejlepších letech a nemám žádné postranní úmysly, krom jednoho, a to, že bych je rád fotografoval. Klidně s jejich partnery, dětmi, různě. Amatérsky. Nemusí to být úplně zdarma. A pak třeba udělat regionální výstavu s jejich svolením. Asi moc neuspěju, co? Jak to cítíte vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.17 01:59

Je plno amatérských výstav. Vy budete především řešit objekt fotografování. Zatímco někdo fotí stromy, květiny či hory, Vy si musíte nejdřív najít nějakou známou, která bude ráda nezištně pózovat. Prostě jít na to přes známé, ať Vám nějakou dohodí, přivedou. Že nic neslibujete, jen pěknou fotku. Jsou ženy, které si věří, líbí se samy sobě a fotí se rády a jsou navíc fotogenické. Jen asi na ulici nebudou souhlasit. Když zvládnete proniknout do nějakého prac.nebo zájmového kolektivu / volejbal, ochotnic. divadlo, taneční pro dospělé, turistická akce, nějaká oslava,soutěž, grilovačka, svatba /, kde se s jednou z nich znáte, aby Vás uvedla mezi své, tak se snad zadaří. Zrovna nedávno na plese vystupovala sólová tanečnice, která má desítky uměleckých fotek sama sebe ve víru tance od jednoho amatérs. fotografa.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 07:39
avatar

Andreji, za dobu, kdy přemýšlíš a sníš, ses měl naučit řemeslo. Tedy fotit. A měl by ses naučit zacházet s kvalitním aparátem tak, aby fotky nevypadaly jako pohled šmíráka. *hej* Ten, kdo rád fotí, ten se ani omylem nezeptá tak, jako ty. Prostě fotí. A to, co se mu líbí, to nejvíce.


doplněno 16.02.17 07:43:

http://www.poradte.cz/volna-d…4759-zajimava-fotografie.html

http://www.poradte.cz/volna-d…1-zajimave-fotografie-ll.html

Schválně, koukni jak se dá fotit! A nikdo se neptal. Jen fotil. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 07:47
No,ono nejde jen fotit,co se mu líbí.
Třeba osoby bez jejich souhlasu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 07:57

Babčo, klobouk dolů před některými fotlami, na které jsi dala odkaz. Ale Andrej nechce fotit ani oblohu, ani můry. Chce fotit ŽENY. A Ty opravdu nemůže fotit jen tak, bez jejich svolení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 08:18
avatar

Jaký mám názor na váš úmysl fotit ženy? Foťte si co chcete, když to umíte. Portrét je však jednou z nejnáročnějších disciplin fotografie. Pokud jste začátečník, pak uvažovat o nějaké autorské výstavě je skutečně předčasné. Až nafotíte několik tisíc snímků, tak jich snad deset bude stát za vystavení. To vám potvrdí každý, kdo se uměleckou fotografií vážně zabývá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 16:27
avatar

Být Vámi, neříkala bych jim nic o zaměření přímo na tmavovlásky (nebo na cokoli jiného, podobného druhu). Každý člověk má sice nějaký ideál krásy, který se mu nejvíce líbí, ale pokud to takto zdůrazňujete, může to vzbuzovat obavy, že máte nějaké nebezpečné sklony. :)

Jsem také tmavovláska, i když do 40 mám ještě hodně času. Kdyby mě chtěl někdo fotit s takovým odůvodněním, beru nohy na ramena. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.