Jakou seznamku?

Od: Datum: 15.02.17 11:11 odpovědí: 7 změna: 15.02.17 16:09

Dobrý den. Jakou seznamku zdarma mi pro seznámení přes internet doporučíte? Bohužel jsem tak časově vytížen, že jinou možnost nemám :/ Děkuji. Kamil

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lll*
Datum: 15.02.17 11:38

Tyndra

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.17 12:33

Datum: 15.02.17 14:47
seznamka.cz

Datum: 15.02.17 15:34

S takovým časovým vytížením hledáte seznámení? Nebudete-li mít pro svůj protějšek čas, k ničemu to nepovede...

Datum: 15.02.17 15:45

Bud rande.cz nebo stesti.cz Jedno je zdarma uplně, za druhou se platí pár kaček. Obě vyjdou téměř nastejno..jen si někteří myslí, že to co je placené, že tam bude lepší výběr *smich* teda myslí si to spíše ženy..že tím, že je to malinko zpoplatněné, tak sexuchtivý maniaci zůstanou na Rande. Ovšem, kam se přesunou ženy, tam se přesunou i ti maniaci *placni*

Datum: 15.02.17 16:09

Je to szka do loterie a nebude to hned, musíte zkoušetk. Ale ty placené skutečně lepší nejsou lepší nejsou, jednou jsem se dostala vip nabídku na Darling zdarma (je ,poměrně drahý) a bohužel se tam, objevují stálí jedinci z jiných seznamek, kteří nemohou nikoho sehnat. Chce to vytrvalost, znám jedince, kteří našli.

Od: seznamka
Datum: 15.02.17 15:53

Otevřu tento odkaz a hned mi Google podbízí http://www.tykadla.cz

Je jedna zájmová seznamka http://cz.sport42.com ovšem zájemkyně stejně mají jenom vdavekchtivý zájem

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.