Masopustní maska

Od: Datum: 10.02.17 11:56 odpovědí: 4 změna: 13.02.17 08:02

Ahoj, blíží se masopust a my dumáme za jakou masku jít. Jsme 3 a vždy u každého baráku chceme zapojit do naší masky obyvatele domu, takže to musí být něco s účelem. Chodili jsme např. za psychiatrickou léčebnu, Chcete být milionářem či vietnamskou tržnici. Letos už nevím čím to přebít. Neměl byste někdo nějaký typ?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krtek6*
Datum: 10.02.17 12:00

aktuální téma je Trump... takže na hlavu nějakou seschlou slámu...kvádro a pojďme :))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marki99
Datum: 10.02.17 13:43

Taky nás to napadlo, loni jsme ale měli uprchlíky a politiky tak nám to přišlo ohraný :/

Datum: 12.02.17 14:43
avatar

Ševci, holiči, doktoři...holiči návštěvníky módně učešou a krásně navoní, zvláště pokud si někdo schovává proslavené sovětské "duchi". Doktoři vyšetří, nejraději ženy. Lehátko, na něj hodí pacientku, mezi nožky veliký dřevěný teploměr, který ukazuje pořádnou horečku. Stetoskop z pořádného špuntu do dřezu. Umělá výživa - hadičky s rumem...

Viděla jsem i dívky, ustrojené v gumě, igelitech, holínky, gumové rukavice, kukly...byly za hygieničky, bojující proti ptačí chřipce. Na zádech měly postřikovač /asi ten do zahrádky/ s dlouhou trubkou. No a dál? Dezinfikovali každého ptáka. Nemusím ani podotýkat, že všichni muži byli v určitých partiích zamokřeni. Možná drsné, ale o masopustu se dělají různé srandičky.

A co sehnat starou nemocniční postel, na kolečkách, tu železnou? Do ní 2 pacienty, proti sobě, široké je to dost. A třetí by je vozil. K tomu různé lékařské pomůcky a zákroky...Možností je plno, já jednou na maškarním plese vyhrála 1. cenu za velice vydařenou KOZU. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marki99
Datum: 13.02.17 08:02

Moc děkuji za super odpověď a nápad. Bohužel doktorři, holiči či ševci zde chodí dost často a je to už ohrané :/ Ptačí chřipka zde chodila minulý rok. Zase je blbé, aby jsme někoho kopírovali.

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.