Držím smutek - Jarmila Šuláková

Od: Datum: 11.02.17 22:41 odpovědí: 18 změna: 18.02.17 14:50

Vím že to sem nepatří ale když se tu může řešit politika.Ať tvrdého rockera tohle mě dost vzalo *plac*

https://www.novinky.cz/kultur…h-pisni-jarmila-sulakova.html

V tom davu chuligánů jsem někde i já a jsem za to rád

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.17 23:17
Pamatuju,jak stála za pultem v Supraphonu na Vsetíně.
Velká škoda.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.02.17 00:41

Smutná, velmi smutná zpráva. *plac* Paní Šuláková svým uměním, životní vitalitou a optimismem rozdala moře radosti. S ní se člověk nikdy nenudil a dokázal při jejích písničkách zapomenout na to smutné. R.I.P.

Od: mp
Datum: 12.02.17 01:27

Tak asi určitě nedržím smutek (to má taky nějaká pravidla) ale vnímám to, že naše výborná zpěvačka, zejména lidových písní, po úspěšném životě v požehnanem věku skonala. Všechna čest. A když jsme si na ní vzpoměli, tak to asi něco taky znamená.

Datum: 12.02.17 01:59

Díky, Magore, moc hezká vzpomínka... Přišla jsem právě z plesu a našla tady tu smutnou zprávu.*modla*

Datum: 12.02.17 08:22

Úžasná robečka to byla! Dělala to, co ji bavilo a s kým ji to bavilo. Vždycky zůstala svá. Vždycky měla můj hluboký obdiv, protože byla skvělá. *srdce*

Od: bg
Datum: 12.02.17 09:34

Též jsem tam byl. A zrovna nedávno jsem si říkal, jak na tom asi je, že už o ní není skoro slyšet. Škoda, ale jednou tam musíme všichni. Budiž jí země lehká.

Datum: 12.02.17 10:57

Skonala valašská královna!

JB

Od: maky®
Datum: 12.02.17 11:59

Zůstane v našich srdcích, takže tady mezi námi bude stále, vzpomínka sice časem trochu vybledne, ale písničky zůstanou.

Datum: 12.02.17 12:08

Jsou lidé, kteří s námi zůstávají napořád.
Jen je přestaneme potkávat.

Od: fialka
Datum: 12.02.17 15:32

Valašská královna a Flereti, moc pěkných písniček a krásných vzpomínek. Díky za vše, nesejdeme se, ale budeme vzpomínat.

Datum: 16.02.17 21:15

Pro ty, kteří ji měli rádi, video z rozloučení na Vsetíně:

https://www.youtube.com/watch…=sFW0E1F98RU&feature=youtu.be

Datum: 16.02.17 21:21

Jarmila Šuláková zůstane v srdcích tisíců "chuligánů", kteří dnes vychovávají děti a snad je i učí k respektu druhým, lásce k přírodě a pokoře, tak jak to učila paní Jarmila. Z tohoto světa musí nakonec každý odejít, jen málokomu se podaří zanechat něco výjimečného, tak jako se to podařilo paní Jarmile. Netruchlete kvůli její smrti, ale oslavujte její život.

Datum: 16.02.17 21:47

Super, ještě by to chtělo šipku, abychom vás mohli pozorovat. Přede dvěma dny nám umřel kolega, před rokem má matka a tak bych mohl pokračovat do nekonečna a hádejte...založil jsem zde otázku na toto téma? Navíc zveřejňovat odkazy na bulvár...? Mimochodem, před časem zemřel Jeff Hanneman za Slayer. Chcete poslat moje fotky z koncertu? Nebo mého kámoše? Nebo...

Datum: 16.02.17 22:37

Pro salamos: Milý pane, tato volná diskuse má nadpisem dané téma. Není ani o smrti vašeho kolegy, vaší matky ani o tom, o čem byste snad chtěl pokračovat. Nikdo tu nežádá o žádné fotky, o nic, co tu nabízíte. Mimochodem - proč? Z jakého důvodu? Nepochopil jste snad, že když je v úvodu jasně formulováno téma, tak to bude diskuse k tématu danému zakladatelem, ale ne k vašemu. A pokud k němu nemáte co říct a nezajímá vás, pak nechápu, proč ho otevíráte.*zed* Co vás k tomu vede? Víte to vůbec vy? :-P A mohl byste nám, prosím, svoje motivy, proč se s nimi vnucujete zrovna SEM, sdělit. *smich* Pokud jde o vámi nabízená témata a máte potřebu o nich diskutovat, otevřte si svoji vlastní diskusi a čekejte, koho budou vaše příspěvky zajímat a kdo vám k nim něco napíše. Tady jste mimo mísu. :-P

Datum: 18.02.17 09:06

Snažil jsem se upozornit na to, že se tento portál účelně jmenuje "Poraďte" a měl by k tomuto účelu sloužit, ne být zahlcován podobnými stesky, které patří na jiné servery nebo blogy, facebooky, apod. Umístnění původní otázky zde je prostě hloupost, stejně jako řešit tady migranty, prezidenta nebo narozeniny Franty z Horní Dolní.

Datum: 18.02.17 14:50

No, děkuji za starost, péči a osvětu, o kterou se vás nikdo neprosil. Opět vás musím upozornit, že volná diskuze je volná diskuze, proto tu je ta kolonka zřízena. A je už jen na zájemcích, jaké téma zvolí. Na uživatelích samotných pak je, jestli se k diskuzi připojit chtějí, nebo ne, pokud k němu mají co říct. Zařazení jakéhokoliv tématu rozhodně není na úkor jiných, která by se sem nevešla, tak proč nějaké upozorňování. Vaše argumenty, proč jste na toto téma šel, jsou naprosto liché a pro vaši iniciativu ostatním diskutujícím určovat, co mají a nemají, mám vysvětlení jediné, to si ale nechám pro sebe. Pokud jde o mě, já o žádné vaše "upozornění" nestojím. Každý je snad za své příspěvky odpovědný a o nikdo nepotřebuje vás jako arbitra k tomu, aby mu určoval, co je chytré či hloupé, vhodné či nevhodné, byť by to byly narozeniny Franty z Horní Dolní.

Datum: 17.02.17 19:00

salamos@ : Jestli jsem se vás dotkl tak se s celého srdce omlouvám:-DALE co mě nezajímá to neotvírám, navíc já se na něco ptal? Jen jsem založil diskuzi.Že vám zemřela matka to mě může být líto ,bohužel není-neznal jsem ji.To toho Jeffa nebo Lemmyho (motorhead) nebo spoustu dalších "umělců" kteří odešli a zajímali mě,tak těch mě líto je

Od: pt®
Datum: 17.02.17 19:03

Jak někdo řekl, "Šuláková neměla plíce, ona měla měchy" a je to pravda, zpívala krásně. Pamatuju si, když na Vsetíně prodávala desky, ještě ty černé, gramodesky...*plac*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.