Volby 2017- koho a proč?

Od: Datum: 11.02.17 18:16 odpovědí: 12 změna: 13.02.17 12:50

Pojďme si udělat takový malý poradnový průzkum, kdo koho plánuje volit letos do sněmovny a proč. :) Nechci vyvolávat žádný složitý diskuze...zajímají mě vaše názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.17 18:19

Za mě TOP 09- kvůli programu a dlouhodobě prosazovaným názorům (imigrační politika, EU, EET...). Jsou samozřejmě věci, co mě odrazují, ale lepší volbu zatím nevidím.

Datum: 11.02.17 18:48

Zatím mohu odpovědět pouze v obecné rovině - dám hlas straně, která jako pravděpodobný koaliční partner bude brzdit premiéra Andreje v přílišném rozletu. Definitivní rozhodnutí padne na poslední chvíli. *nevi*

doplněno 13.02.17 15:53:

Odhaduji, že po volbách vznikne staronová koalice, pouze s prohozeným poměrným zastoupením ANO a ČSSD. Konvenuje mně představa, že by lidovci byli v koalici nahrazeni SPD, ale to není reálné. *nevi*

Od: kuky®
Datum: 11.02.17 19:33
Vidím to podobně.
Od: xyz
Datum: 12.02.17 18:25

TOP v životě nikdy nevolit. Sami si odhlasovali zvýšení platů o tisíce, ale byli v loni proti zvýšení důchodů. Proto se přidalo jen 40Kč. A volit takové zjevy jako Kalousek , Langšádová, Papoušek může leda blázen! Já volím SPD Okamuru!

Datum: 11.02.17 20:47

Spd

doplněno 12.02.17 12:13:

Budu volit SPD proto, že mi je blízký jejich program. A zároveň je to strana, která má i šanci překročit 5%-ní hranici.

Datum: 11.02.17 21:43

Babiše, nebo SPD

Datum: 11.02.17 21:50

SPD nebo Realisté

Datum: 12.02.17 22:54

Já ještě nevím, ale vyzývám všechny, kteří nejsou spokojení se situací v této republice, aby chodili volit !

Spíše neparlamentní strany.

Ti co volí a máte v okolí ty paka co jsou nasraní a nevolí, zkuste jim vysvětlit, že jejich nevolením se z těch sraček nikdy nevyhrabem.

Datum: 13.02.17 10:38
Souhlasím...dříve jsem to neřešila, ale letos se budu snažit přesvědčit co nejvíc lidí...ať už by volili kohokoliv. Nevolením jako by říkali- dělejte si co chcete, rozprodejte republiku, nestavte si dálnice, je mi to ukradený...
Od: haf
Datum: 13.02.17 11:20

At uz zvolite kohokoliv, jakmile se dostane ke korytu tak driv či pozdeji podle sve natury zmeni mineni, ale vetsinou zacne myslet hlavne na sebe, protoze pochopi z nove perspektivy nemoznost porazit vlivne páky, drive mozna neohrozeny jedinec se citi jako "sam vojak v poli" a pokud neni naivni obetavec, pochopi rychle realitu a radeji se z pudu sebezachovy prizpusobi vlči smečce. Obcan nakonec zase ostrouha, zmeny se nedocka a proto se s volbama priste ani neobtezuje, rezignace rok od roku narusta, bohuzel *plac*

Datum: 13.02.17 12:50
Já jsem v tomhle pozitivní. Jsou politici, kteří mě zatím nezklamali...i když jich moc není. :-D Základem je nevěřit populistům a uvědomit si, že co zní až moc jednoduše (třeba ANO, bude líp), nemá cenu brát vážně.
Datum: 13.02.17 12:17

Můj starý příbuzný má názor, občané většinou skočí na sliby, blábolení a lepší zítřky. V roce 1948 soudruh Gotwald, - Bude vládnout spravedlnost a dělnická třída. V roce 1968 soudruh Dubček, - Přejeme si budovat komunismus s lidskou tváří. V roce 1989 demokrat humanista Havel, - Nebude chudých, nebude nezaměstnanost, bude sociální spravedlnost. A nýní když měl a má vůdce Kosteleckých párků a milosrdného hnutí, - Už je líp nejvíce voličů a příznivců, tak za výborné pomocí ovčanů, kteří nechodí k volbám a je jim vše šuma-fuk, bude na další léta kvalitně rozhodnuto.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.