Výběr mp3 s rádiem

Od: Datum: 31.01.17 15:39 odpovědí: 3 změna: 31.01.17 16:24

Spávám se starým, nefunkčním mobilem, naladěným na rádio. Přetrhla se mi sluchátka a já už několik nocí nespím. Sluchátka se správným džekem nekoupím. Potřebuji tedy nějaký přístroj. Kdosi mi poradil mp3, která má rádio. ;) Potřebuji, aby se střídalo mluvené slovo s hudbou, takže jen mít muziku asi nemusím. Tedy rádio. Nechci, aby to celé bylo velké a drahé. *modla* Můžete mi, prosím, pomoci? Vděčná babka z Ostravy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dedek1
Datum: 31.01.17 15:51

zdravím,musíte zrovna mp3?

https://www.google.cz/search?q=%C4%8Dern%C3%A1+veverka&biw=1138&bih=536&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwi-9f6AyezRAhXsJsAKHWpuBEEQ_AUIBigB#tbm=isch&q=radiobud%C3%ADk .radiobudík taky hraje a ještě tam máte hodiny.Sluchátka si tam většinou zapojíte taky.

PS:ale raději spávám s mladou ženou jak se starým mobilem ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.17 16:06

Dědku, to není vůbec špatný nápad. Akorát ho při otáčení shodím. Potřebuji něco pod polštář. S tím už jsem sžitá.

doplněno 31.01.17 16:37:

Doktore, to jsou ale krásné a chytré věcičky. Já bych ale potřebovala nějakého levného "blbečka", kterého bych se nebála.*placni*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.