Sponzoři na maturitní ples

Od: Datum: 26.01.17 22:02 odpovědí: 4 změna: 26.01.17 23:21

Dobrý den, naše třída pořádá maturitní ples v Ústí nad Labem a ještě nám zbývá trochu času na shánění věcí do tomboly. Nevíte o nějaké firmě která by byla ochotná dát jakýkoliv dar do tomboly? Mohou to být i drobnosti, nebo za co bychom byli opravdu rádi, kdyby se našla firma, která by financovala občerstvení na maturitním plese. Samozřejmě vystavíme reklamní předměty. Předem děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ples
Datum: 26.01.17 22:08

Nerozumím požadavku financovat vaše občerstvení. Vy nechodte na brigády? Vy nemáte rodiče? Proč nesponzoruje vaše jídlo zaměsnavatel matky či otce a nebo pokud je soukromník, tak přímo on? Ptala jste se rodičů, zda nechtějí zaplatit všem občerstvení?

Za sponzorink nabízíte vystavení nějakého loga či průpisky na dobu 3 - 4 hodiny? Děvče, vzpamatujte se.


doplněno 26.01.17 22:26:

Evo, když víte, která firma sponzoruje občerstvení, tak proč je nekontaktujete?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: eva*
Datum: 26.01.17 22:19

Jsou firmy, které dělají občerstvení na maturitní plesy jakožto sponzoři. To není nějaký výmysl, ale sama jsem to na plese viděla. Nevím proč by občerstvení platili rodiče všem co přijdou na náš ples. Myslím si, že rodiče jsou tak hodní a platí nám dost věcí jako například šaty/sako, boty, kadeřnici,.. někteří si to dokonce platí sami. Brigádu mám a chodila jsem tam dokud na to byl čas, ale vzhledem k tomu, že jsme ve 4. ročníku tak nejsem takový blázen abych chodila do práce a věnuji se tomu důležitějšímu .. škole. Zaměstnavatelé rodičů bohužel sponzorují jiné věci a náš ples odmítli sponzorovat.


doplněno 26.01.17 22:26:

Věci na tombolu se běžně chodí shánět do města s tím, že za dary které nám dají ať už to jsou drobnosti nebo větší dary se rozmístí po stolech letáčky, sponzor se může uvést i na vstupenku, do celkového soupisu sponzorů nebo po domluvě i jiné reklamní materiály. Například cestovka nám nabídla zájezdy pod podmínkou, že dostanou 2 lístky na maturitní ples a výherce ohlásíme přesně danými slovy.

Od: ples
Datum: 26.01.17 22:29

Nepleťe si tombolu a občerstvení. Na tombolu je to jasný, ale ptám se na to, proč by vám měl někdo platit to co zkonzumujete? Větší sponzoři bývají pouze z řad rodičů, proto se zeptejte i doma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.17 23:21
avatar

No nevím, na našem plese si občerstvení platil každý sám, sponzorovanou jsme měli pouze tombolu (od podniků, kam jsme chodili na praxe).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.