Letní dovolená

Od: Datum: 14.01.17 14:19 odpovědí: 11 změna: 07.02.17 12:24

Dejte typ na letní dovolenou.Do 4 hodin letu letadlem do tepla k moři.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mnd®
Datum: 14.01.17 14:39

Na letní dovolenou letět do tepla k moři? My lítáme jednou za dva roky na zimní dovolenou v únoru do tepla k moři do Hurghady.Letos si ale musím vzít novou prodlužovačku.Ta stará vyhazuje pojistky.A ten rok mezitím zase do Budapešti do termálních lázní - a paráda - klid a teplo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.01.17 09:01

V jakých termálkách jste byli,myslím hotel.

Od: boba®
Datum: 15.01.17 09:35

Jestli můžu poradit s termálama, já léta jezdím do Bűkfűrdo. Jedním slovem paráda! Ubytováváme se v soukromých apartmánech, které si objednáme přes Booking.com. Zrovna jsem tento týden objednávala. První dva roky jsme apartmány brali přes CK, než jsme přišli na to, že zbytečně a o hodně platíme víc, než když si objednáme přes rezervační systém. Taky jsme zkusili jeden rok hotel, Répce gold, který je hodně žádaný, ale v apartmánech je větší klid. Jezdíme autem.

http://www.e-cestujte.cz/termalni-lazne-buk.htm

Datum: 15.01.17 17:35

V tomto hotelu jsme byli přes Booking,velmi spokojeny,Vyhovovalo nám přímý vstup do termálů.

Datum: 18.01.17 11:44

Neumím si představit,že bych jela do Egypta v zimě,když tam je přes den 20 stupňů

Od: boba®
Datum: 18.01.17 11:57

Já jsem byla v Egyptě 8x, z toho jednou a naposledy v zimním období, v březnu. Zima, ledové moře, vichr nám málem urval hlavu, v životě už nikdy. A v dnešní době považuju Egypt za nebezpečnou zemi, to je pro ty, co mají rádi adrenalin za každou cenu*smich*

Od: mnd®
Datum: 18.01.17 18:47

boba: 9.2.2009 - myslíte že je tam zima? Ano dnešní doba je jiná,ale pokud Vás nezastřelí terorista tak Vás zabije manžel drátama v zásuvce.

Datum: 07.02.17 12:24

Nedostala jsem od vás odpověď jaké lázně a hotel navštěvujete v Budapešti

Datum: 18.01.17 12:21

Pokud můžu doporučit, tak Egypt nebrat! Zkuste v říjnu, listopadu Kapverdy, já byl velice spokojen.

Od: jezevec*
Datum: 18.01.17 12:36

Přesně ! Viz.níže. Ale leť na Boa Vistu, Sal je přeplněnej...

Od: jezevec*
Datum: 18.01.17 12:35

Pokud přežiješ let o dvě hoďky delší, doporučuju tohle:

http://www.tui.com/hotels/ahg…esort-16960/hotelinformation/

Byli jsme na podzim a super, super, super!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.