Průběh anorexie

Od: Datum: 09.02.17 20:14 odpovědí: 3 změna: 10.02.17 16:47
Dobrý večer :)
Je tu někdo kdo má zkušenosti ať už osobní nebo s někým z přátel, okolí.. S anorexii? :) zajímalo by mě po jaké době jdou vidět na dotyčném změny a kdy už je potřeba vyhledat lékařskou pomoc :) děkuji za odpovědi..

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.17 20:34
avatar

Lékaři sem nechodí a laické rady jsou k ničemu. Jediná laická rada, kterou stojí za to se řídit, je → Co nejdříve k lékaří (nečekat na žádné změny)!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.17 12:11

Zpozorněte už při podezdření / hubenost, absence menses, evidentně žádná strava/ a ptejte se u jejího lékaře nebo psychiatra , případně na specializované poradně. Nečekat, řešit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.17 16:47

Zpravidla platí, že v rodině si toho všimnete naposled. Od kamošky syn chodí několik let s holkou a já si celou tu dobu myslím, že ona má tyto problémy a je mi to vyvraceno, že ne. Bohužel do toho nemůžu mluvit, ale stojím si za svým. Popíši vám tuhle 28letou holku - vypadá jak holka před pubertou - žádná prsa, úplně průhledná, velké oči, je jí pořád zima. Zajímavě jí - sní toho málo, ale každé sousto tak dlouho žvýká, až mi z toho bylo i špatně, když jsem jednou u toho byla. Nejhorší mi na tom přijde, že je z podnikatelské rodiny a matka ji nutí, aby byla tzv, dokonalá. Takže tak.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.