Jen pro zajímavost

Od: Datum: 12.01.17 18:21 odpovědí: 11 změna: 14.01.17 08:31

co jsi myslíte dává muž přednost spíše přátelství nebo vážný vztah a partnerství?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 12.01.17 18:27
Fakt to chcete vědět?
Normální zdravý heterosexuální muž má u žen přiměřeného věku a vzhledu úplně jinou prioritu.
Otázkou pak je, jakou cestou toho snadněji dosáhne.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.17 18:58
avatar

Myslím, že 99,9% mužů rozhodně nedává na první místo přátelství, pokouším se již dva roky najít kamaráda, se kterým bych mohla někam zajít apod., ale marně. I ten nejstarší dědous, o kterém si myslím, že by se na nic ani nezmohl, avypadá hrozně, potřeboval by spíš pečovatelku, ale hned se hned ptá na sex.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hec
Datum: 12.01.17 19:05

Normálni chlapi mysli hlavne na sex myslim bez rozdilu veku, pratelstvi s druhym pohlavim je jen náhrazka :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.17 19:39
avatar
Známá žije sama bez chlapa a má spoustu kamarádů co ji pomohou když je potřeba zastat nějaké ty chlapské práce, nebo vzít trekové boty a vyrazit na hory. Všechno jsou to jenom kamarádi. Když se jí ale na rovinu zeptám jak často jí nabízejí sex ... prostě furt.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.17 20:18
avatar

Tak u mě to tak není... přátelství se vážím mnohem více.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.17 21:49
avatar

Proč muže tak podceňujete?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.17 21:01
avatar

Jak kdo, jak kdy, jak s kým.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 12.01.17 21:37

To že chtějí muži na prvním místě sex, je dle mně mýtus, vznikl jednoduše tak že muži o sexu více mluví, někdy s nadsázkou a humorem což není někdy pochopeno a u žen většinou vůbec. Ve skutečnosti je to vyrovnané ženy chtějí sex minimálně stejně tak jako muži ne-li víc. Znám hned několik mužů ze svého okolí kteří vždy hledali hledají a na prvním místě mají vážný vztah, což je problém, protože chtěli-li by jen sex, dalo by se to zařídit relativně snadno. Ne, chtějí někoho mít s někým být a hlavně nebýt sami, chtějí mít někoho rádi někoho pro koho by mohli žít. Mimochodem ten jeden z těch známých měl problém zejména s tím, že nechtěl hned s každou spát, byl v tomto dosti konzervativní, dopadalo to většinou tak, že ho mnoho žen kvůli tomu opustilo, naštěstí teď snad už má tu svou životní partnerku tak snad mu to vydrží. Ten druhý zase dlouho chodil s ženou o níž si myslel že je mu věrná, zatímco on spal jen s ní ona mimo to měla hned několik "paralelních" sexuálních vztahů...Muž= sex je dle mně společenský leč dobře "živený" mýtus, stejně jako je mýtem že žena to vůbec nepotřebuje ba naopak musí to "chuděra strpět" jaký nesmysl!


doplněno 12.01.17 21:43: co si myslíte dává muž přednost spíše přátelství nebo vážný vztah a partnerství?-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Řekl bych že je to stejně jako u žen a totiž "dle situace", s každou ženou přece není možné mít vážný vztah nebo partnerství, jsou přece ženy v práci, ženy sousedky ženy věnující se společnému zájmu s mužem, (koníčky, sport apod.) čili pak jde většinou pouze o kamarádství při hlubším zájmu o dané téma či život jako takový se dá mluvit o přátelství a v případě že na sebe narazí dva nezadaní jedinci kteří to vidí podobně a naleznou v sobě větší zalíbení může jít pak o partnerství
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.17 22:53

Jak kdy. Podle toho s kým máte tu čest. Jsou děvčata a to i vyššího věku, kterým kouká divokost s očí. Pokud chcete s takovouto dračicí pokračovat v kontaktu, musíte počítat s tím, že přátelství, kamarádský vztah dlouho nevydrží. Máte na vybranou, ústup s pozic a nebo cesta do pekel. Znám a mám prima kamarádky, kamarádství, kterého si moc vážím a snad proto bych si nedovolil poničit ho. Jistě, že není normální chlap schopen fungovat bez občasného uvolnění napětí, ale musí vědět co a od koho požaduje, pokud chce překračovat libovolně hranice, potom musí očekávat, že pravé přátelství nepozná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jupiteran
Datum: 13.01.17 06:18

Partnerství založené na přátelství... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.17 08:31
avatar

V partnerství je více lásky + sex. Obojí nemá příliš co dělat s rozumem. A je v tomto vztahu celé tělo. ;) V přátelství je srdce a rozum. ;) Takže záleží na tom, co v nás, ten druhý probouzí, provokuje. *klik* Moc kecám?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.