První pusa

Od: Datum: 10.01.17 22:20 odpovědí: 7 změna: 14.01.17 11:29

Tak vzpomínám na mou první pusu /francouzáka/ ...jak vá to chutnalo? Já se málem pozvracela ,,myslela jsem ,že se dusím ..Pro rčení ,že pusa je sladká,jsem si vzala kostky cukru. A co vy --?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.17 22:26
Fajne, cumel jsem co se to deje a jak je to teple, mokre... A fajne...
Od: balzerka
Datum: 10.01.17 23:16

Trochu z jiného pohledu: Když jsme sestoupili dolů ze strmé zříceniny hradu Hazmburk, tak jsem spatřila ve křoví na zbytku hradního opevnění cedulku. Trochu jsem k ní přistupovala s obavou, že je na památku někoho, kdo z té skály spadl. Ale bylo to milé zjištění. Na té pamětní desce stálo: NA TOMTO MÍSTĚ JSEM POPRVÉ POLÍBIL SVOJI MAŘENKU. Datum a jméno mi vypadly. Nápis byl docela starý, možná předválečný. Milé, ne?

Od: maky®
Datum: 11.01.17 07:56

Říká se, že první pusa je jako první hlt polévky, žádný další již nikdy nebude takový i když polévky bude výborný celý talíř...no, to, co popisujeme, to zřejmě nebyla pusa od toho "pravého", kdo ví, jestli to bylo s vaším souhlasem :-D

Datum: 11.01.17 10:40

Mi se líbil,,ale bylo mi 16let a nevěděla jsem,že se dává taková jazýčková,,,,Teď je to o něčem jiném..

Datum: 13.01.17 17:35

Jsem asi vyjímka, ale za svůj život jsem dostal toho vydatného francouze jenom jednou, vůbec se mi to nezdálo a proto jsem to ani neprovozoval. Ale na první pusu vzpomínám rád, na stráni, na jedné noze a jen tak letmý dotek rtů. Od krásné kočky to bylo jako rána elektrickým proudem, ale příjemná rána, kterou bych chtěl dostávat pořád.

Datum: 13.01.17 18:33
Na svůj první francouzák si vzpomínám velmi dobře. Bylo mi 13, hráli jsme flašku a ten den jsem se i poprvé opil. A polibek chutnal.
Od: nikc®
Datum: 14.01.17 11:29

Mně se ty franc. pusy moc nelíbily. A když je od kuřáka nebo si moc nečistí zuby, tak fuj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.