Snaha o dite,pritel v dobe ovulace masturbuje

Od: Datum: 09.01.17 14:27 odpovědí: 14 změna: 11.01.17 10:30

Dobry den, jen by me zajimalo jestli to je normalni ci ne... S pritelem se pres rok snazime o dite, ja si peclive hlidam ovulace kazdy mesic, kupuj si vitaminy a bylinky... nemilou nahodou se pritel prozradil sam,ze masturbje i kdyz mam ovulaci... jsem z toho fest nastvana, nebot mivame sex ob den aby spermie dozraly... kdyz se zamyslim, ze ty spermie nemuzou nikdy dozrat, kdyz jeden den mame sex a druhy den se udela podle sveho. Prijde mi to hodne sobecke, furt rika jak uz chce byt tatinek. Byla jsem i u sveho doktora, ten mi rekl, ze budu muset podstoupit operaci "laparoskopii a dalsi podobna vysetreni... Prijde mi to od pritele jako pekna podpasovka. Celou dobu mi dava za zly,ze ja jsem ta spatna ze se stresuju... mae nekdo zkusenost, ze jste otehotneli i kdyz jste meli sex denne...aby spermie nedozrali?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vysledek
Datum: 09.01.17 14:33

tak ten den kdy mu vychází masturbace ho uvažte k židli a udělejte mu to rukou sama...s výsledkem naložte dle svého uvážení:-D

Od: axus®
Datum: 09.01.17 14:50

Rekl bych, ze kontrolou ovulace, kupovanim vitaminu a bylinek a rizenym planovanym sexem obden delate proti poceti vic, nez Vas pritel s jeho bezstarostnosti.

Datum: 09.01.17 15:17
Omlouvam se za uprimnost. Kdo Vam rekl, ze sex obden je nejlepsi, ze spermie nutne potrebuji dozrat a pripadny udelani se mimo Vas nejak snizi moznost otehotneni?
Pokud lekar, tak takoveho odborníka bych fakt chtěla poznat.
Tez jsem toho nazoru, ze uzkostnym sledovanim ovulace a vseho okolo vztahu i poceti spis skodite. Upnula jste se na toto a nic jineho nevnimate, Vase telo si tak udela blok a tim vic to nepujde.
A pokud budete jeste pritele buzerovat, kdy si to muze a nemuze sam udelat, kdyz mate jeste vetsinou planovany sex...muzete cekat brzky rozpad vztahu.
Datum: 09.01.17 15:26

Nechcete si to s tím potomkem ještě rozmyslet?

Datum: 09.01.17 15:35
Spis to takhle hlidat, stresovat je divne.
Nesmite takhle divocit a nechat tomu volny prubeh.
Od: vkbd
Datum: 09.01.17 16:33
Počítání ovulace je dobrá věc, ale jinak to dost přeháníte. Buzerovat přítele za to, že onanuje? Krom toho co je to za blbost, že spermie dozrávají, copak je to ovoce? Tím naznačujete, že muži, co mají sex denně, jsou neplodní? To je přeci nesmysl. Jestli vám to tak vadí, tak mějte sex denně a nebude muset onanovat.
Datum: 09.01.17 17:03

Budete se divit, ale spermie skutečně dozrávají...

¨Spermatogeneze je vývoj spermie. Spermie vznikají v semenotvorných kanálcích varlete za podpory Sertoliho buněk, které tvoří stěny semenotvorných kanálků. Spermie nevznikají v celém varleti naráz, spíše v určitých vlnách podél semenotvorných kanálků (tzn. v různých částech semen. kanálku probíhají jiné části spermatogeneze). Celý proces spermatogeneze u člověka trvá přibližně 72 dní (± 2 dny),[1] dalších cca 12 dní dochází ke zrání (maturaci) v nadvarleti.

Abych taky odpověděl tazatelce...

Nehroťte to... jak už psali rádci přede mnou, když to budete moc řešit a myslet jen na to, tak neotěhotníte ani kdybyste se na hlavu stavěla... Uvolněte se, užívejte si to. Pokud vám extra vadí, že si to přítel dělá sám, tak mu u toho pomozte jak radil někdo přede mnou. Nebo se s ním domluvte ať ejakuluje do stříkačky a výsledek využijte... možná to zní divně, ale funguje to. ;)

Datum: 11.01.17 00:22

!Pravidlo Z7: je zakázáno poskytovat návod k páchání trestných činů nebo nečestnému (podvodnému) jednání a také nelegálního šíření softwaru, autorských děl atd.

Kopírujete-li text z Wikipedie, bylo by vhodné uvést zdroj. [To samozřejmě platí pro všechny zdroje.]

Datum: 09.01.17 18:23

Selský rozum mi říká, na dítě jste nedozrála jak vy, tak i váš přítel, ten navíc kecá a jako otec dítěte je fakt nanic. Najděte si pořádného chlapa, který si vás vezme a pak půjde vše samo.

Od: pb®
Datum: 11.01.17 10:30
Jsem netušila že otěhotnět lze až po svatbě. Jo kdysi za komoušů se to tak dětem tuším říkalo. Inu měla bych promluvit do duše svým synům, kteří se oba ujali na první pokus i mimo manželství. Podle vaší teorie by tu neměli být, když s jejich otcem nejsme sezdáni.
Datum: 10.01.17 00:57

Že spermie dozrávají je fakt. Zde radí asi mnoho rádců, kteří nestáli v botách tazatelky. Plně Vás chápu, vím, co prožívá žena, když se jí nedaří otěhotnět, i když zároveň je pravda, že přílišné upínání k otěhotnění, mívá občas opačný výsledek. Ale to se jaksi moc ovládat nedá, to chlapi nemůžou znát. Rozhodně by se měl partner ukáznit a spolupracovat, poslouchat rady lékařů, nakonec kdo bude lítat po doktorech a podstupovat nepříjemná vyšetření budete Vy.

Datum: 10.01.17 06:37

Chápu, že se na přítele zlobíte, protože máte pocit, že to nějakým způsobem sabotuje. Zkuste si o tom promluvit. Řekněte příteli, že vám na tom moc záleží a byla byste opravdu klidnější, pokud by nemasturboval. Faktem ale zůstává, že tím to nebude. Mám ověřeno, že spermie jsou oplodnění schopné, i když se člověk "vyprazdňuje" každý den. Teď nijak nediagnoztikuju proč nejste těhotná, chyba může být kdekoliv. Pravda je ale bohužel taková, že k tomu, abyste neotěhotněla přispíváte daleko více vy, než přítel se svou masturbací. Takhle se na to upínat je totiž nejlepší cesta k nezdaru. Vím, že tomu člověk neporučí a že za to nemůžete, ale vybíjet si svou frustraci na příteli je opravdu úplně mimo a navíc se to může projevit jednak tou "neschopností" otěhotnět a jednak taky rozpadem vztahu.

Přeju, abyste byli šťastní.

Datum: 10.01.17 21:32

Vykašlete se na nějaký kalendář, nějaké pečlivé hlídání ovulace a sex podle harmonogramu...já bych se vážně nedivila, kdybyste šli s partnerem od sebe dříve než vůbec počnete potomka...to, co popisujete, je šílený zabiják vztahu a jestli to Váš partner snáší už rok, tak už mu asi září svatozář. Jako žena Vás chápu "ale" vše má své hranice. Co kdybyste to místo kalendáři nechala vážně přírodě - když budete mít chuť a čas, milujte se třeba několikrát za den a když chuť a čas nebude, tak si dejte pár dní pauzu (no a partner, ať si masturbuje jak chce - nebo naopak, masturbujte si Vy a uvolněte se po svém ;). Prvního, koho pravděpodobně pošlou na vyšetření, je Váš partner - kontrola stavu, množství a kvality jeho spermií bude méně náročná po všech stránkách, než aby Vás hned hnali na operační stůl...

Datum: 11.01.17 00:49

Dobrý den. Proč to otěhotnění tak moc hrotíte? Vždyť k oplodnění vám bude stačit jen jedna jediná spermie. Tak ať přítel uklidně masturbuje, když zároveň stihne obšťastnit i vás. Jaké bylinky si kupujete? I byliny by se měly užívat s rozumem.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.