Názor od vás

Od: Datum: 08.01.17 22:30 odpovědí: 14 změna: 10.01.17 18:29
Kluci, je pro vás při seznamování velkým problémem když je holka při těle? Nemyslím nějakou morbidní obezitu, ale oplácanou tučnější holku, která působí spíš jako obřík než ladná víla.Všímáte si takových holek na ulici, nebo je automaticky vůbec neregistrujete protože jsou pro vás nepřitažlivé?Když má holka opravdu pěkný obličej a je vidět že by po zhubnutí byla fakt kočka, odpustíte jí díky tomu ty faldy všude kolem a vnímáte to jako polehčující okolnost, nebo to vůbec neregistrujete protože vás prostě tloušťka odpuzuje a ani sebekrásnější obličej to nezachrání?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.17 23:12

Nemohu mluvit za všechny, ale já si všímám.A nevadí mi to a když je to akorát tak je to lepší něž vyzáblá holka.Ale každej jsme jinej a každýmu se líbí se něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 08.01.17 23:24

Sám jsem taky tlustý. Mě to ale obyčejně okolí odpustí, protože jsem starší kuchař, tam to není na závadu (ale pan Sapík už by s tím měl něco dělat). U mladé dívky nejde ani tak o obezitu, ale o představu, co ona vlastně dělá. A moje představa o mladých dívkách je, že by měly být aktivní, trochu sportovat, pohybovat se, cvičit a tak pod. Bohužel každému není dáno být hubený (třeba typicky u hereček - Lucie Polišenská - a je výborná). Ale nemělo by se toho zneužívat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.17 00:10
avatar

Jsem spíš na ty ladné víly, ale jinak s tím nemám problém. Nezapomenu na svou první lásku v první třídě, kdy jsem se bezhlavě zamiloval do bezkonkurenčně nejtlustší holky ve třídě. V obličeji byla vždycky krásná a je dodnes (občas ji potkávám).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.17 09:15

Když někdy vidím ty ženské, do jaké podoby se to "prožralo", spíš je jich mě líto..vlastně není. Je to jejich problém a s tím přece musely počítat..s tím, že pokud do té doby neklofly chlapa, tak horko těžko už někoho najdou, no a pak hlavně to zdraví, co si budeme povídat. A s tím souvisí i můj pohled na ně. Pro mě jsou prostě takové prasnice přímo odpudivé a nezachrání to ani zlíčení rtěnkama, ani jejich humorem, ani litry vyčabřaných voňavek na sebe, apod. Jak už tu zaznělo, někteří to mají geneticky, že štíhlé nebudou ani kdyby se rozkrájely..ALE pokud (nejen ženy) něco pro sebe dělá, pracuje na sobě, tak v tom případě i když je "pevnější", je to zcela o něčem jiném! A rozdíl mezi tlustou (která lapí jen na prdeli) a pevnou (která pro sebe alespoň trošku něco dělá) ženskou je sakra poznat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.17 10:19
avatar

Itis, nejsem kluk, ale všimla jsem si, že ty oplácané nejsou nikdy samy. Staré panny, vlastně se to ani takhle nedá říci, ale prostě neprovdané, jsou ty štíhlé, dobře oblečené, voňavé. Anebo takové jako kapku podivné, s antidepresivy po kapsách, úzkostné a stále něco řešící. *hej* Ale zdravá, optimistická a usměvavá prdelinka, není nikdy sama! *palec*

Moje maminka jednou řekla o mé kolegyni, která uměla svá kila pěkně nosit: " Ona je tak pěkná, že vůbec nevadí, že má nějaké kilečko navíc."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.17 14:05

Baculka zahřeje u kostitřesky se můžem popíchat o žebra, v případě zániků supermaketů a tím hladomoru, přežije jen ten, kdo má dostatek tukové zásoby a i pravěký můž, snil o boubelce, jako ideálu. Na př. Mistr Jan Hus, - je zřejmé, že obezita je problémem kléru a šlechty, chudý lid zůstane hubený.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: shaggyn
Datum: 09.01.17 14:27

Tak to já naopak kluk jsem. Žádný oškliva. Ale prohlásit o sobě, že jsem hezoun by bylo velmi veeelmi narcistické. Řekněme prostě běžný průměr. A co se týče žen? Skutečně si myslíte, že rozumný chlap hledá modelky se symetrickou tváří a žebrama ala valcha? Kdepak, já i nespočet známých spíše preferujeme takzvané: "šahačky". Ženy, dívky, slečny atd., kterým se dá na leccos sáhnout. Samozřejmě to nesmí přejít v obezitu, kde se klasická ženská krása mění v nevzhlednout hromadu ničeho.

Za mě rozhodně: kost a kůže = ano, rozumné faldíky = velká ano, všudepřítomný tuk = ne

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 12
Datum: 09.01.17 15:11

Měl by ses taky zeptat jestli vadí ženám, když je muž při tělě. Určitě, zeptat se proč je tlustý, protože víc toho spořádá, moc se nepohybuje a to ani v posteli se nepřeterhne. Ono se řekne, on je takový tlustý ten vypadá dobrosrdečně, to bude dobrák od kosti, tak to ani náhodou! On je tlustý a přesto kouká po štíhlých ženských! Denně nakupovat, vyvářet mu než si nacpe nácka, to dá taky zabrat, nehledě na to než se k něčemu odhodlá, než zvedne zadek a jde něco dělat to aby člověk dřív vyrostl. Ještě horší varianta je, když s ním máte syna a to je celej táta, tak to ta ženská je chudák otrok. Moje známá tak dopadla a nechtějte slyšet co musí denně jít nakoupit, hned ráno 30 rohlíků, celou šišku chleba, nejmín půl kila salámu, 4 l mléka a samozřejmě vařit oběd z aspon z 2 kil masa, sama se chudák ani nenají. Každej sní celý velký kouskový knedlík jen k obědu. Jednou šla večer někam ven a navařila si na druhý den aby nemusela vařit. Dala jídlo do špajzu bylo to asi 5 litrů guláše zamkla to tam, a klíče schovala. Když přišla ze srazu tak byly dveře vylomený a celej guláš snědenej! Tak pozor dámy při výběru. *uspech*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.17 15:20
avatar
Znama musi leda umrit. Jinak nemusi nic. A kdyz vyvaruje takovemu prasatku... jeji volba.
Mam ve skolce opravdu nehezke vyzrane dite, od maminky jsme slyseli, jak je po tatovi, jak geny a dalsi hlody. Az babicka to uvedla na pravou miru. Dite prijde ze skolky, sni zbytek obeda z domu, pak sladkosti, a kdyz babicka udela dve kila sekany nebo uzenyho, tatinek s ditetem to do vecera zblajznou. Ach, ty geny...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.17 15:28

To mi připomíná jednoho ještě celkem mladého kluka v práci. Je stále bez přítelkyně a tolik by nějakou chtěl mít! Jenže "on je tlustý a přesto kouká po štíhlých ženských". A jakmile se objeví v práci nová, pěkná a štíhlá, jede po ní jak po flusu. Moc se pak diví, že ho žádná nakonec nechce. *nevi**plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 10.01.17 11:32

Taková Helenka Růžičková prý neměla vůbec nouzi, co s týče chlapů. Nic si ze svých kil navíc nedělala a byla s ní zábava. Chlapi prý po ní letěli. Slyšela jsem to od jednoho jejího známého. Myslím si, že chlapům vadí u žen mindráky a to je odrazuje. I štíhlá, krásná žena je může mít a proto skončí jako stará panna. Nemá je z váhy, ale prostě z něčeho. Hodně dělá výchova.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jg®
Datum: 10.01.17 12:17

U žen raději o 10 kg více než o 1kg méně (alespoň pro mě).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.17 12:27
avatar

Za sebe: Pevnější ženskou upřednostním. Podvědomně všichi vnímáme zdravotní kondici, takže pěvná nebo sportovní je 50/50, jeden má rád holky a druhý vdolky. Stejně tak to určitě vnímáte sama, líbí se vám pánové "hubený studentík", "sportovec" nebo "srandista při těle"? Morbidní obezita je nemoc, nelze posuzovat jestli se někomu líbí, stejně jako anorexie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.17 18:29

Jak tu bylo napsáno, záleží na tom, jaké má žena sebevědomí. Kdo je spokojený sám se sebou, tak vyzařuje cosi, co láká opačné pohlaví. Jenže dnes má sebevědomí na nule často i holka, která má pár kilo navíc. Taky je blbé v dnešní době, že se dělá jako že každý ať si nosí co chce, je to jeho věc - ale bože, kdo se na to má dívat, když stokilová holka má leginy a bundičku do pasu? Když si třeba vezme delší kabátek a normální kalhoty, k tomu nějaký doplněk, tak jen rozkvete. Člověk by měl být sám sebou a ne bezduchou loutkou, která se řídí poblblými radami lidí, kteří mají problémy sami se sebou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.