Problém s komunikací

Od: Datum: 07.01.17 19:21 odpovědí: 3 změna: 08.01.17 04:16

Zdravím, již delší dobu mám problém s komunikací u dívek. Jsem kluk a nevím, ale neumím mluvit s dívkama.

S některýma mi to jde samo (máme se o čem bavit), ale většinou mi to nejde vůbec. Mluvit by nebyl problém, ale je tu háček, o čem mluvit? Klasicky se třeba zeptám, jak se máš? No odpoví a zeptá se taky, odpovím taky a už není nějak o čem mluvit.. Tak většinou je trapné ticho. Jsem právě celkem společenský člověk, ale po většinu času jsem byl ve společnosti kluků a jsem i dost ukecaný (ikdyž většinou mluvím blbosti *smich*) a když se mám bavit s dívkou, tak to prostě nejde:-D Tak nějak nevím, o čem se s nima bavit. Nejlepší by bylo asi trénovat komunikaci, ale jak? Nebo spíše poradit, o čem se tak asi můžeme bavit?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.17 21:24
avatar

Nesmíte křečovitě hledat téma hovoru. Doma, v klidu si připravte možná témata, jsou taková, se kterými se chytíte vždycky a hovor se rozproudí. Např. jak žije, co ji i Vás baví, jak tráví volný čas, co čte, zda sportuje, hraje na hud. nástroj, co čte, kde má babičku, co rodiče, sourozenci, kámošky, škola, práce, volný čas,její sny, co ji baví, jak by chtěla žít,co nemá ráda, nejlepší dovolená, dětství apod, (otázek jsou mraky), určitě se i ona rozpovídá a budete vse doplňovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 07.01.17 21:31

Tak se bavte skoro jako s klukama. A neptejte se, jak se máš? Na rozmluvení užijte lepší otázky: Cos dělala o víkendu, když tak mrzlo? Nevíš, jak hráli...?, Dívala ses na..?Jak bylo na horách? Kde sehnat.., Kde mají nejlepší ...třeba pizzu, ...Myslíš, že tahle barva je k tomu lepší..Kterou kapelu ... Jestli jste ve škole, tak je tisíc možností bavit o učivu. A když s dívkou jdete, tak komentujte, co se Vám líbí. Hele, to je hezkej pes, co to je za rasu? My měli taky psa, a ten.. U výlohy: To se mi líbí,.. Autobusem já nerad, to je lepší vlakem, protože..Kdybych měl auto, tak jedině...Jaké kafe máš nejradši? ..Hlavně v pohodě, s úsměvem a s humorem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.17 04:16
avatar

Jak chcete trénovat komunikaci, když nevíte, o čem mluvit?

Mluvit se dá o všem, ale nejlépe je začít tím, o čem něco víte, případně tím, co zajímá oba → to platí pro jakoukoliv komunikaci, nejen pro komunikaci s dívkami.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.