Zamestnali byste roma?

Od: Datum: 25.05.13 22:11 odpovědí: 21 změna: 27.05.13 11:05
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 25.05.13 22:18
Mám jednu rodinku za sousedy a pozor ve vlastním domě. Pravidelně mi stavebně pomáhají, sice trochu čuňata ale za práci vzít umí.
Datum: 25.05.13 22:22

Vzhledem k úrovni tvého písemného projevu (několik hrubek v pěti slovech) bych měl pochybnosti zaměstnat tebe.

Datum: 25.05.13 22:34

No, tak v dnesni dobe bych se nedivil, kdyby to byl maturant.

Od: fino97*
Datum: 25.05.13 22:27

Jako zednika,za predpokladu ze by to umel,mozna...

Datum: 25.05.13 22:49

Pokud by vládl češtinou lépe než tazatel, proč ne?

Datum: 25.05.13 23:14

Ne , na moji zoodpovědnost ne , nemám tu důvěru v ně prostě na svoje triko bych si to rozhodně nevzal.

Datum: 26.05.13 00:32

Je to těžké zaměstnat roma ale proč nedat šanci kolikrát se stává že rom pracuje daleko lepší a kvalitněji než čech to není o tom kdo to je ale co umí a ukáže pár romů znám a někteří umí vzít za práci a udělat fakt dobrou práci je to prostě člověk jako každý jiný

Od: ooo*
Datum: 26.05.13 07:31

Jsem rasista,takže NE...

Dnes a denně je vidět ve světě co okolo občané s jinými geny dokažou udělat ve společnosti,kterou nevybudovali,ale pouze parazituji naní.

Od: bmbx®
Datum: 26.05.13 08:18

ooo:

Už se těším až tě nějaký "žlutý", až ovládnou zeměkoluli taky rasisticky nezaměstná ;) Co jsi to napsal za 3,14čovinu? Asiati mají taky odlišné geny a jejich pracovitost a houževnatost by jim mohli bílí jen závidět. Nebýt Japonců po válce tak je dnešní elektronika o 30let pozadu, nebýt Číňanů dnes, tak by sis vživotě nemohl dovolit PC u kterého sedíš a píšeš ty báboly *haha*

Od: ooo*
Datum: 26.05.13 08:55

bmbx:

To musi se snad zabrání.:)Myslím,že nejsem uplně v prdeli.

Hodl směřování dnešní Evropy nejde tou nejlepší cestou.Jestli myslíš Asiaty u nás Vietnamce,kteří svou houževnatostí vzali práci mnohým textilkám atd.Budiž hodl dle tebe nabodovatelům,kteří nic zvláštního nevymysleli coby stálo za řeč.

No a jako vynálezcům dnešni elektroniky bych neupřednosťtnoval pouze Japonce či kohokoliv jiného.Zde se určitě jedná o spolupráci celku v tomto odvětví.

Nebo snad chceš taky někoho jen upřednostnit...?

Od: bmbx®
Datum: 26.05.13 21:12

ooo:

dnes se jedná o spolupráci, ale já jsem zmiňoval Japonce po válce, to co se stalo je jejich zásluha, začali rozsáhlou průmyslovou špionáží a co okopírovali to pak hodně zdokonalili. Ty nejpřevratnější věci v elektronice je jejich dílo.

Datum: 27.05.13 09:37

Přistěhovalec nepracuje: je to lempl, nemá tu co dělat

Přistěhovalec pracuje: je to hajzl, bere práci Čechům

to je opravdu nádherná logika...

Datum: 27.05.13 11:05

Přistěhovalec by měl mít ze zákona aspoň 10 000 Kč minimální mzdu. Hned by bylo více práce pro Čechy.

Od: willianor*
Datum: 26.05.13 08:05
urcite jo prece existuje zkusebni lhuta a kdyz by nebyla spokojena tak by letwl ale v pripade jeho schopnosti vedouci k me spokojenosti klidne bych s nim pocitala. znam par romu a u me je nazor pul na pul znam horne spolehlive romy ale znam i mizery. a jestli jsou romove tak to si nevyberou jestli maji snahu dokazou byt lepsi jak nekteri cesi a ze cechu ve verzi hovada znam taky pomerne dost
Datum: 26.05.13 10:24

znám jednu firmu, ta má dukáty a marně hledá lidi i za mzdu 60,000 - 80,000 KČ / měsíc.

Takže jestli umíš například počítat statiku montované stavby a máš na to certifikát, dokážeš se po telefonu domluvit dalšími nejméně dvěma jazyky, například anglicky, německy nebo francouzsky (romština a slovenština se nepočítají, protože s Belgičanem nebo se Skotem se romsky nebo slovensky asi nedomluvíš), nemáš absence protože nepřijít do práce nepřipadá v úvahu, nikdo ti nemusí nic vysvětlovat, nestane se ti že bys prošvihnul termín a jsi dost otrlej na to, abys trvale vydržel pořádný pracovní pres, pak bych pro tebe měl docela dobrý tip. :)

Datum: 27.05.13 09:40

Zajímaví příspěvek.Když ta firma tolik platí proč teda hledá lidi . Kolik Čechu splňuje tyto podmínky? Když někdo dělá chyby v pravopise tak to znamená,že není schopný pracovat manuálně?

Od: tumtudum
Datum: 26.05.13 20:24

Na to video se ani nekoukam..

1. Nevim, proc bych nemela zamestnat Roma jenom proto, ze je to Rom.

2. Tebe bych nezamestnala urcite, *Ahoj, zamestnali byste Roma?

NAUC SE CESKY! *bum*

Od: cmelak22
Datum: 26.05.13 20:54

Mnoho debílků není schopno pochopit,že nikdy není celá rasa špatná,ale musí se posuzovat jednotlivě.Jak jsi na tom Ty?*smich*

Od: uska®
Datum: 26.05.13 22:39

denny4 - já bych řekla, že jsi to ty na tom videu. Tazatel = cigán moderátor. Jen si chceš prubnout, zda v roli moderátora jsi špička. Jen mě zaráží, proč třeba nenabízíš i ruční práci, nebo dělat rukama neumíš?

Datum: 27.05.13 08:24

Zaměstnávám občas na sezonu roma.

Datum: 27.05.13 09:33

Kdysi jsem pracoval na šachtě s několika romy.zodpovědní,pracovití byť povahově trochu odlišní.Loni mi česká firma Stavby komplet Ostrava s českými lidmi frézovala a vložkovala komín.Dodnes bezúspěšné reklamuji závadu. Nestojím jim ani za odpověď Zaměstnal bych lidi jen o kterých budu přesvědčen že pracují zodpovědně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.