Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.13 10:26
avatar

A není to úplně a dokonale jedno? *hej*Je to lhostejné! Úplně!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 10:52
avatar

Jak komu. Bohužel většina národa se točí zády, neřeší, nerozčiluje se, nezajímá je to. A proto je tahle země v takové situaci, v jaké je. Rozkradená, dluh, zpronevěra, bilióny v tahu. Ale hlavně, že se má každý podle sebe dobře. Zatím, dokud se jich to netýká.

Nadávat umí každý, ale přiznat si, že to je i jeho zásluhou, to už ne.

Takže jedno je to pouze podobným těm, kteří tam sedí.

A tak to je!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 11:11

se vsi uctou, ale bohuzel ste tu tedka ukazala presne problem naseho naroda. Proto jde tahle zem do totalnich sracek. Protoze lidi jsou lhostejni... Nechavaj si srat na hlavu a jeste si to po ni rozmazavat a politici se nam jenom smejou do xichtu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 10:50
avatar

Mě se zvedl žaludek, když jsem si přečetl, že to má dostat za věrnost. Ona?! Vážně?! Když tenkrát založila platformu, nikdo s tím nic nedělal. Všem to bylo u zadku. Do dnes přeběhla z x funkcí jen proto, aby se udržela u koryta. Tak jaká věrnost? Že neřekne, co se tam doopravdy děje?

Je to vrchol ignorantství a zbabělosti. Nakopal bych Peache a Němcové zadky a nechal je zavřít na doživotí.

A vůbec všechny bych zavřel a nechal bych vládnout třeba komunisty. ANO, komunisty! Vládu jedné strany a pro lidi. Ti jediní dělali něco pro lidi.

A honem, teď se do mne pusťe, břídilové ... voliči ODS a pod. Honem honem, ukažte svá ega *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 11:17
avatar

Michale, znovu říkám, až najdete způsob, jak to změnit, dejte vědět. Přijedu a podpořím vás. S celou rodinou. Slibuji! *hej*Všechno rozčilování u piva, v poradnách, v diskuzích, na chodbách, venku, jsou akorát na to, jak se vzpamatovávat z prasklých žaludečních vředů a léčit se na mrtvici ze zvýšeného tlaku. A stejně se nic nezmění! Vůbec nic! Ikdybyste vy nebo kdokoliv měl pravdu. *hej*Jestli přesto uděláte revoluci, nezapomeňte, že každá revoluce požere své děti. Zaživa! A slunce nevýjde ani o vteřinu dříve, kos nezazpívá jinou písničku a já nekoupím levnější berli.

P.S. Nedávejte novou odpověď, klikněte nahoře na svou poslední odpověď "Doplnit odpověď" a pokračujte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 07.08.13 14:01
avatar

To, ze nekdo nebude treba souhlasit s vladou KSCM jeste neznamena, ze je automaticky volic ODS.

Tyto dve veci totiz spolu nijak nesouvisi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.13 09:38
avatar

Michal respektuni názor každého, ale zkuste mi, prosím sdělit "Nakopal bych Peache a Němcové zadky a nechal je zavřít na doživotí." proč byste je nachal zavřít a na tak dlouho? jaký čin spáchali?

Děkujo

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.13 12:00
avatar

"...ANO, komunisty! Vládu jedné strany a pro lidi. Ti jediní dělali něco pro lidi..."

*haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jack®
Datum: 07.08.13 10:57

Ano je to hnus. Člověk chodí na demonstrace a je to k ničemu. Jinak nevím jestli to je náhoda ale slyšeli jste za posledních pár let že by se velké kauzy (privatizace, drahé dálnice, trafiky) týkaly i členů KSČM? Já teda ne. Pro mě za mě ať si rozdávají mega na platy ale ať ta práce za něco stojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 07.08.13 12:45

Tak to není tak docela pravda. Týká se to i komunistů. Teda těch bývalých co chytli nový "vítr" a teď jsou členy ODS či jiných pravicových stran, nebo jsou alespoň jejich voliči. Není jich zrovna málo. To jsou lidi co čekají třeba i na ty Marťany. A většinou jsou na významných místech.Jen ti jejich voliči jsou naprosto slepí a hluší.

Od: ria®
Datum: 07.08.13 11:48
avatar

Toto je taky "dobrý"*bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 12:34
avatar

vy komunisti pořád řešíte nějaký problém, který ostatní nechává úplně v klidu.

Pokud není vláda fašistická nebo komunistická, pak je úplně jedno, kdo je premiér a kdo ministr. Kdyby byl minulým premiérem Bohouš Sobotka, pak průsery byly jiné, ale dnešní výsledek úplně stejný, ne-li horší. No a vy komunisti se naštěstí ke korytům nedostanete. Správná věc. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 13:27
avatar

figurek pokud jste si po revoluci dost nakradl tak pak ano, můžete být v klidu a pravičákům tleskat. Mezi námi kdo si myslíte, že ta pravice je? Všichni vystudovali za minulého režimu a já nechápu jak, když se tvrdí, že studovat mohli jen komunisti. Bylo by to na dlouho a teď jsem si uvědomila, že jsem řekla, že do žádné politiky se nebudu plést. Přeji krásný den.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dirty
Datum: 07.08.13 14:31

@lidus: Chces mermomoci socialismus ala Castro? Opravdu? Pred 14 dny jsem se vratil z 20 let Chavezem ovladany Venezuely.. a nikdy vic. V Caracasu je dnes nejvic vrazd na celym svete - za tri tydny sem tam videl videl 4 mrtvoly (v poledne lezety na ulici) Po 20:00 je tam doporuceno vubec nevychazet. Sam sem mel s manzelkou a deckem dva ozbrojeny ochrance (50USD denne). Prumerny mesicni platy sou dnes ve Venezuele 80-100 USD (USD nejsou smenitelny, takze tam navic funguje veksl jako v CSR pred 1989). Policajti tam na ulici (kamery nekamery) prodavaj drogy. Vlada je zkorumpovana tak stotisickrat vic nez u nas (armada pasuje kokain do US). Chybi tam zakladni potraviny vcetne WC papiru - ano, obycejny WC papir je jiz rok ve Venezuele naprosto nedostatkovym zbozim - viz YouTube.

Kazdy mlady venezuelan chce z toho chavezovskyho pekla pryc - spousta jich utika do sousedni Brazilie.

To je ten tvuj socialismus?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 15:39

Milovníci starých časů zavzpomínejte:

http://makovsky.blog.idnes.cz…komunistech-a-socialismu.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.13 11:04
avatar

Dirty, my si pořád nerozumíme, já přece netoužím po železné oponě, po diktátorovi co tu bude vládnout a nepohodlné nechá zastřelit. Jen si myslím, že po 89 se vylilo dítě i z vaničkou a republika se jen huntuje aby se pár vychcánků nehorázně pakovalo. Nemyslím si, že právě toto lidi chtěli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.13 09:39

To liduš :

Jsem stejného názoru, že po roce 1989 bylo vylito dítě i s vaničkou. Krásně je to vidět na našem zdravotnictví. Mělo zůstat státní s napojením na povinné veřejné pojištění a vedle toho mohlo vznikat privátní zdravotnictví zcela svobodně a tržně, ale za peníze těch nenažraných doktorů, kterým platy ve veřejném sektoru nestačily. Jak by se jim asi dařilo odírat pacienty nehoráznými cenami zdravotnických služeb, kdyby nemohli cucat z veřejného fondu zdravotních pojišťoven? To se to panu doktorovi žije, když ordinuje ve státní nemocnici za slušný plat a večdle toho ještě v soukromé ordinaci, kde jednak stahuje pacienty z kůže platbami na dřevo a ještě přicucává účtováním některých výkonů z fondu solidárního systému veřejného zdravotního pojištění ¨! A kde ten šlendrián vůbec začal? Za vlády premiéra Václava Klause, kdy byla provedena diverzifikace zdravotních pojišťoven a pokračoval dílem Julínka a Cikrta zavedením poplatků v bezplatném systému zdravotní péče zaručeném Ústavou ČR!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.13 08:08
avatar

Figurku, souhlasím s Vámi, "Pokud není vláda fašistická nebo komunistická, pak je úplně jedno, kdo je premiér a kdo ministr. Kdyby byl minulým premiérem Bohouš Sobotka, pak průsery byly jiné, ale dnešní výsledek úplně stejný, ne-li horší"

Dodám, že lobisté, příživníci, neslušní podnikatelé atd. atd. si omotají jak pravici tak i levici.

a klidně mne může neznalý(á) ostouzet, že jsem si nakradl... má na to právo lhát a pomlouvat, někteří ale sdělí, že neuráží, jen píšou svůj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.13 10:58
avatar

Kdepak pane Milane i když se mnohdy názorově rozejdeme, vás já mám za velmi slušného podnikatele a člověka co své práci rozumí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: danecekdan*
Datum: 08.08.13 01:38

V rámci mého cestování jsem u silnic viděl mnoho prostitutek. Ale takovou, jako je "Pík" jsem ještě nikdy a nikde neviděl...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 08.08.13 02:11

Bohužel společnost funguje v takových cyklech. Napřed ti schopní vytvoří nějaké hodnoty, pak jim to lid sebere, neumí s tím hospodařit, prosere to, pustí to( viz vláda Ksč). Pak se zase ti bohatí vytahujou, to nasere ty chudý a svrhnou je, ale nevědí co s tím dělat- to je věčný koloběh.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 08.08.13 05:26

martin1965:

na to moudro si přišel sám? Větší 3,14čovinu jsem nečetl *haha**haha**haha*

Jen mi vysvětli, proč ten tvůj koloběh nikde nefunguje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 12.08.13 02:17

Jsem ochoten s Vámi diskutovat i když nevím, jestli je toto vhodné forum, jmenuje se to tady poraďte, to mě celkem vyhovuje, potřebuju se po vyčerpávající práci nějak odreagovat, přijít na jiné myšlenky a když narazím na otázku o které si myslím, že bych o ní mohl něco vědět, tak jsem rád, že mě něco napadne. Je fakt že jsem docela úchylný na čtení debilních diskuzí(strávím na tom docela dost času). Nikdy ně třeba nezklamou NOVINKY a i jejich sport. Ale to teda pouze čtu, ještě jsem neměl odvahu reagovat. Tady to docela jde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.13 09:00
avatar

Martine, je na tom, co píšete, větší kus pravdy. Ano, je to tak!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.13 08:17
avatar

Ale je to možné...

Co jsme si zvolili,to máme.Já nenadávám,jen konstatuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.13 09:40
avatar

Jiří, zdravím, vidíte nejde o koryta...

http://zpravy.idnes.cz/peake-…px?c=A130808_090835_domaci_hv

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 09.08.13 18:39

Copak na ni asi vytáhli: Čím ji pohrozili? Nevěřím totiž, že takový "kotrmelec" udělá člověk dobrovolně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 09.08.13 20:05

No a co s tím lid této republičky bude dělat? Nic. Jako u všeho jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.13 09:42

To buss : Dá se něco dělat! Chytří lidé budou volit Okamurův Úsvit přímé demokracie! Na zloděje samuraje!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 10.08.13 09:57

No jen aby se nezklamali, jako dosud u všech. Proč lidi lezou do politiky, pro blaho jiných?

doplněno 10.08.13 11:02:

http://www.novinky.cz/domaci/…zavreli-pakt-o-neutoceni.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.13 11:09
avatar

Můžete mi někdo vysvětlit, KDO ROZHODL, že v politice budou dostávat lidé plat od 57 000 Kč (poslanec) až do 204 700 Kč (prezident)? Snižme platy! Do politiky se nebude chodit jen kvůli penězům. Chápu, že to ti zazobance ani nenapadne, sami sobě si snížit plat. Nezdá se vám to nahlavu? A co pro nás dělají, nic!
Přehled platů vrcholných politiků

Politický mandát

Základní platový výměr

Maximální výše náhrady

Poslanec (200)

56 900 Kč


Senátor (81)

61 400 Kč

184 975 Kč

Prezident (1)

204 700 Kč

190 500 Kč

Předseda vlády (1)

164 900 Kč


Ministr (17)

108 000 Kč


Poslanec EP (24)

89 100 Kč


Komisař (1)

18 106 euro

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 10.08.13 16:49
avatar

Anzionko. Rekl bych, ze konkretne v tomto je tvuj pohled velice uzky (nechci psat omezeny).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.13 18:13
avatar

@axus: Mohla bych vědět, v čem je můj názor velice omezený. Děkuji za odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 11.08.13 07:28

anyionka:

axuse si nevšímej, napsat že je názor omezený a nezdůvodnit proč, to dokáže i malé dítě :D

Každý trochu rozumný člověk ví, že platy by se měli odvíjet od vykonané práce / výše zodpovědnosti. Měly by motivovat a pokud se něco nepovede nebo práci flákám tak by to na finanční odměně mělo být znát. Také existuje pravidlo, že nadřízený až po ředitele by měl mít patřčně vyšší plat, ale v žádném případě násobky platu svého podřízeného.

To co si dnes rozdávají je vycucané z prstu a neodpovídá to výsledkům. Je známé video kde jsou zazanamenání eroposlanci jak chodí do práce - podepíše se a prchne.

To přece není zcela v pořádku, ale možná mám taky omezený pohled *haha*

Nikomu ty prachy nezávidím, ale pokud někdo dostává vysoký plat za nic, bez zodpopovědnosti, bez ohledu na výsledky - tak se to musí někde a nějak projevit ;)

U našich poslanců se to projevuje například nezkutečným množstvím zmetkových zákonů a jejich neustálým novelizováním.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.13 11:01

Ne že bych nesouhlasil s tím, že politici stojí za starou bačkoru, ale domnívat se, že po snížení platů naleze do politiky kvalitní výběr poslanců, kteří budou konečně dělat něco "pro lidi" je naivní, ba snad přímo i hloupé. Proč by se tak mělo stát? Plat řadového poslance není zase tak závratný, aby tam někdo lezl jenom kvůli penězům. Tohle se dá vydělat i příjemnějším způsobem než v politice.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.13 11:19
avatar

Kovis, souhlas, je mnho profesí, kde je více peněz. jenže nadávat na platy politiků je jednoduché. Když je to tak výnosné, jak si mnozí myslí, proč tam nejdou?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 12.08.13 11:49
Milancukrar:
Proč se toho drží jak hovno košile, když není vlastně o co stát? Za ty peníze nemají žádnou zodpovědnost.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: martin1965*
Datum: 12.08.13 23:13

Pro Kovis - naprosto přesné!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 12.08.13 03:14

S tima platama je to dost zamotaný. Příklad Rusnok byl manažerem ING bank a teď si dost pohoršil. Klaus je dnes třetí nejlépe placený bývalý politik po Clintonovi a Blairovi a údajně bere 750000 tisíc za přednášku na prestižní univerzitě. Nemyslíte si, že je to třeba o prestiži a ne o penězích. Tito lidé si peníze vydělají vždycky, protože na to mají hlavu, do té politiky je podle mého žene právě to, že chtějí něco změnit a chtějí být slavní a zapsaní v historii, teď jde o to, jestli nás o tom dokáží přesvědčit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.13 09:43
avatar

@anzionka,

...Můžete mi někdo vysvětlit, KDO ROZHODL... přeji zákonodárci!

...Snižme platy!... komu, o kolik a kdo je sníží?

...A co pro nás dělají, nic!... velice se mýlíte...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aus
Datum: 11.08.13 22:23

to anzionka - a to si vemte, že jsou to většinou "negramoti" pro to co mají vykonávat a tak mají ještě k tomu servis, aby tu jejich neodbornost zastřešil. Jsou to jenom politici resp. žvanilové. Kolem nich je spousta poradců, právníků, asistentů, tiskových mluvčí atd. Může si toto dovolit soukromý nestátní podnik? Výdaje na tyto služby by asi bylo také zajímavé znát?!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.