Obrázkové osmisměrky

Od: Datum: 29.12.16 06:59 odpovědí: 4 změna: 30.12.16 07:08
avatar

Dobrý den,

manžel velice rád luští cokoliv s vyjímkou SUDOKU. Teď se vrhl na osmisměrky. Kupuji mu je v takových sešitech. Jenže on preferuje obrázkové osmisměrky. Kde je nakreslený nějaký předmět, on musí uhodnout, co to je /občas moc těžké/ a vyškrtat patřičná písmenka. Je to náročnější, než u písmenkových.

Písmenkových osmisměrek mají všude plno. Ty obrázkové se ale objevují jen velice zřídka. Nevíte, kde bych je koupila? Uvítala bych názvy těch sešitů, abych věděla, podle čeho mám hledat. Nevadil by mi ani mix - sešit zpolovíny s písmenkovými, z poloviny s obrázkovými osmisměrkami.

Obrázkové u nás úplně vymizely, nepochodila jsem ani v krajském městě a ve velkých prodejnách s tiskem. Děkuji za případné nakopnutí správným směrem. Jaga.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.16 07:34
avatar

Zkuste časopis KOS - kaleidoskop osmisměrek. Podle titulních stran to vypadá, že v něm nějaké obrázkové osmisměrky budou.

http://www.periodik.cz/predpl…pis.php?akce=titul&titul=1152

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.16 09:22
avatar

Díky, Bimbam, na tento časopis jsme narazili. Bohužel, vyluštili sotva ze čtvrtiny. Nejsou tam klasické směry - vpravo, vlevo, nahoru, dolů a šikmo do stran, ale slova se musí hledat v různých obrazcích. Trojúhelníky, čtverce, lichoběžníky...

Tohle je daleko náročnější, hledali, hledali, ale nenašli a časopis skončil v kontejneru na papír. Škoda, těch obrázkových je tam opravdu dost, ale...*cert* aby to luštil! Jaga.

Zkoušela jsem na 3 slovech ukázat, jak se to spojuje dohromady, ale vše se mi smazalo do jedné linky, nejde to tady!

Od: ctenar*
Datum: 29.12.16 12:15

Náhodně nalezeno na Googlu tohle.


doplněno 29.12.16 12:22:

Některá vydání také v této řadě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.16 07:08
avatar

Díky, Čtenáři, vyzkoušíme. *palec*Jaga.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.