2xPoznáte, v jakém znamení se kdo narodil?

Od: Datum: 06.02.17 20:44 odpovědí: 51 změna: 08.02.17 17:41

Já někdy ano. Zrovna jsem si typla Gabrielu Koukalovou, že je ve vodním znamení a možná Štír. Koukla jsem a je to tak.:-D Na těch horoskopech něco je.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.17 20:45
avatar

Já to nepoznám a i kdyby jo, tak k čemu mi je vědět, jestli je někdo ryba nebo velbloud? :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.17 20:52
avatar

Jak na nich něco může být, když to už vůbec na obloze nehraje?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 06.02.17 21:02

Samozřejmě že na nich něco je, zvlášť v naší zeměpisné šířce, už jenom proto, že asi musí mít na jedince vliv, jestli se narodí v zimě nebo v létě...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 06.02.17 21:17

Zdravím

Bez ohledu na to zda tomu někdo věří nebo nevěří se mi opravdu v životě několikrát stalo, že jsem dobře tipoval znamení, jakoby opravdu jedinci jistého znamení (či zrození v jistém období jak chcete) měli jisté "podobné povahové sklony a spády" tak např. u Blíženců v mém okolí se pouze jeden "vymykal" svému znamení. Rovněž tak u Štírů mi to sedělo celkem přesně, podobně tak i u Pan, Panna býv. spolužák Panna jedna známá - podobné přístupy rysy, vůbec se neznali, nemohli tudíž od sebe "přejímat" apod. Takže ačkoli platnost znamení a horoskopy jsem bral vždy spíše "zlehka" dle mých praktických zkušeností na tom hodně pravdy je...


doplněno 06.02.17 21:20:

P.S.

Rovněž tak u karet jsem byl překvapen když se na mně jedna "příbuzná" u výkladu ptala aniž jsem o tom věděl, co se dozvěděla z mého života, ano byla to pravda...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 06.02.17 21:32

Já třeba poznám lidi ve znamení Berana. Berani jsou výrazní a panovační, většinou. Měla jsem v Beranu kamarádky, kolegyně. Všechny byly typické "Beranky"*smich*. Ale když vidím herečky jako je třeba Kuklová, Laurinová, Bartošová. Ty nevypadají panovačně.

Od: jezevecek
Datum: 06.02.17 21:34

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem @hejkal z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 06.02.17 21:52

Jezevečku nebo jezevče, z každýho znamení se dá něco vybrat.*smich*

Od: vilik
Datum: 06.02.17 21:56
Jo, tenhle horoskop sedí na všechny lidi, co znám. Poznal jsem je všechny.
Jen sebe jsem nenašel...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.17 22:13
avatar

jezeveček -

*palec* a *hej*​ (to je chechot - něco jako bravo ! - nemají tu výstižného smajlíka..)


doplněno 07.02.17 08:50:

i do ... - škoda, že jsem si to neuložila !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 11:20
avatar

To by mě zajímalo, proč byl tento příspěvek ve volné diskusi skryt...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 00:00

Statisticky mi to vychází. Jakmile je mi nějaká žena hóódně sympatická, obvykle zjistím, že je štír. Jak to dělám, nevím, ale na štíry mám štěstí. *nevi* A to se v tom nepitvám a neřídím se horoskopy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 09:18

Taky spíš poznám ženu ve štíru než muže. Chlap je chlap a u nich se to hůř pozná...

Datum: 07.02.17 01:16
avatar

Horoskopy v časopisech jsou spíš pro pobavení. Aby měl horoskop vypovídací hodnotu, musí být vypočítán na konkrétní osobu, tedy zkráceně, na její místo a čas narození. Dále, není rozhodující jen znamení, ale důležitější je ascendent, který si astrolog vypočítá, nebo dnes spíš najde v tabulkách, či programu. No a konečně to jedno znamení se může jedno od druhého diametrálně lišit, záleží totiž na jednotlivých aspektech, do kterých domů, znamení a živlů směřují a ještě zda jsou kladné, či naopak. Hraje zde roli síla aspektů, síla a povaha znamení, živly, uzly, atd.,dále i pozice Černé Luny, zda jsou planety retrográdní... No prostě je toho hodně, co utváří naši povahu, vlastnosti i do jisté míry osud. Nemohou být dva jedinci ve stejném znamení stejní, ani jednovaječná dvojčata to tak nemají, ale mohou mít některou vlastnost charakteristickou pro to konkrétní znamení, stejnou. Např Beran může být pýchou svého znamení, ale také pravým opakem, jak má Beran vypadat. Zéleží to na pozitivních, či negativních aspektech a které převažují, na síle ozáření planet, či jejich spálení, na konjunkci, či ... Je toho hodně, nemá smysl vše vypisovat. Kvalitním horoskopům věřím, sama jsem je kdysi dělala a tak vím, že jsou pravdivé. Rýsují nám plán, podle kteráho půjdeme, ale do jisté míry se můžeme vlastním přičiněním odklonit, ukazují, jaké oblasti nás budou těšit, kde budou naše talenty, slabá místa atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 14:17

Blešík taky jsem se o to dřív zajímala. Ale k čemu to je? Akorát má člověk nějaký zájem, hobby a vyplní nějak čas. Stejně tak záhady a esoterika mě vždy zajímali. Je to zájem o něco. Tak jako se někdo zajímá o počítače nebo o brouky, jazyky, tak má někdo jiný zájem o znamení zvěrokruhu, záhady, esoteriku. To byla odpověď i pro mikihans.

Od: mp*
Datum: 07.02.17 02:37

Jedině co jsem osobně ochoten uznat je doba narození. Když třeba příjde mimino do zimy, určitě bude tvrdší, než třeba já, který jsem se narodil 7.7. do krásného počasí. Proto mě ten svět asi připadá lepší, než je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 09:10

Mp taky jsem se narodila do teplého krásného počasí asi:-D. Do teplého určitě, jestli krásného, to bych se musela zeptat mámy.


doplněno 07.02.17 09:28:

Já se narodila o půlnoci, proto vidím svět černěji než je:-D.

Datum: 07.02.17 08:43

Zdravím,,,já jsem LEV a ke mně se to velice hodí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 10:05
avatar

Já to poznám pouze ve vztahu ke mě. Pokud je žena rak, je mi už dopředu protivná a naopak kozorožky mně šíleně přitahují. Platí to tak v 90% případů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 10:16

Taky se vám musí líbit ta kozorožka. Když se mi chlap nelíbí, je jedno, v jakým je znamení.

Datum: 07.02.17 10:17
avatar

Já neříkám, že se mi líbí. Jen mě přitahuje, je pro mě sympatická. I když je třeba ošklivá...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 10:25

Já měla kamarádku kozorožku a to byla taková potvora. I když chlapům se líbila, letěli po ní jak koza po zelí.


doplněno 07.02.17 10:49:

Pak jsem měla ještě jednu kamarádku kozorožku a ta byla hodná.


doplněno 07.02.17 11:00:

Hodně dělá výchova. Ta hodná měla přísnýho otce a měla smůlu na chlapy. Její sestra taky. A to na znameních nezáleží. Ta druhá "potvora" měla otce hodnýho i bratry a s chlapi to tudíž uměla a přitahovala takové hodné muže.

Od: janm®
Datum: 07.02.17 10:43

Ono s těmi "přezpříliš hezkými atraktivními ženami" které jsou si své přednosti vědomy je to nějak tak jak to pravil můj známý, a to že je vždy lepší pro trvalejší vztah mít ženu, kterou mám rád ale ideálně která není zas až tak "přitažlivá" protože pokud se opravdu hodně "líbí" pak ji chce "většina" kdežto v opačném případě ji mohu mít pro sebe jinými slovy je pro mně o něco "jistější." do budoucna to může být vyhlídka na trvalejší a tím spokojenější vztah což je větší bonus než "prvoplánová krása". (měl totiž přítelkyni která byla prý velmi hezká a tím pádem také pro většinu přitažlivá, vztah jim ale dlouho právě proto nevydržel,"ráda provokovala "sváděla" ostatní muže" což mu signalizovalo, že na trvalé soužití to nebude ideální a s největší pravděpodobností nebude schopen si takovou ženu trvaleji udržet, proto se rozhodl jinak, a zatím jim to klape, tzn. on "neloví ženské" a ona nemá ambice ani takové možnosti "svádět chlapy")


doplněno 07.02.17 10:50:

P.S.

Jinak osobně jsem se přesvědčil o tom, že na znamení se mohu téměř spolehnout co se týká ženy se kterou bych si téměř ve všem rozuměl, (platí to ale i pro muže) tzn. velmi dobře si rozumím většinou s rybami a raky (prostě mají pro mně pochopení nevím čím to) ještě to jde i s panami, ale již třeba s blíženci je to pro mně velmi "rizikové" na hraně, tam už vznikají celkem velká nedorozumění a "šumy"-nepohoda...a to téměř vždy, u ostatních znamení nevím...


doplněno 07.02.17 11:09:

Samozřejmě že v rámci každého znamení jsou lidé "dobří" a ti "ostatní" prakticky mám ale opravdu zkušenosti s tím, že některá znamení mají vždy pro jistá jiná znamení "stejnou vlnu" resp. jsou "vysoce kompatibilní" zatímco v jiných případech to až na výjimky většinou alespoň trochu "skřípe" tam je pak asi i z duchovního hlediska "jiný záměr" tzn. sejdou-li se dvě "nevhodná znamení" podtržena ještě individuálními povahami a přesto spolu z nějakých důvodů setrvávají pak to zřejmě má účel "vzájemné výchovy" ti dva lidé vydrží-li spolu vůbec se vzájemně "obrušují" čímž jistě s jistým nadhledem (mají-li ho) dojdou jisté "zralosti" a asi "vyšší úrovně" možná jim takový vztah dá i víc než vztah daleko harmoničtější je to ale rozhodně nesrovnatelně náročnější na oba dva, ne každý pár to "ustojí" "zvládne"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 14:02
avatar

Reakce na doplnění ze 07. II. v 10.50 a 11.09: Vy jste které znamení?

K otázce: Herečka Luba Skořepová, která se zabývala mj. bylinkami apod., měla teorii, že rozhodující není znamení, v němž se kdo narodil, ale doba početí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 07.02.17 15:21

Štír

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 15:31

Já už ani neříkám, v jakém jsem znamení. Protože pak mi ten tázající říká, že nemá s lidmi v tom znamení dobrý zkušenosti a vyjmenuje jeho chyby a soudí podle toho. Přitom mě pořádně nezná. Nejsem stejná jako ostatní v mém znamení. To, že jeden v mém znamení zahýbal ženě neznamená, že já budu taky nevěrná. Znám lidi ve stejném znamení, ale jsou úplně jiní.


doplněno 07.02.17 15:58:

Janm U hodně lidí znamení nevím, protože to neřeknou.

Od: janm®
Datum: 07.02.17 15:44

nikc

Protože jak psala "blešik" jsou tam ještě podrobnější určení i v samotných znameních např. ascendenty apod. neznám to zas tak do hloubky. Osobně třeba podle znamení člověka nesoudím, protože také vím že to u každého nesedí (záleží v jakém je as. atd.) spíše se mi stává že mi neuniknou po delší době co se známe jisté "způsoby chování nebo projevu" tak si tipnu a většinou to "sedí" (ne vždy). Když si s někým celkem dost rozumím, nezřídka to bývá třeba právě "ryba", když mi někdo "ztoleruje" i to co by jiný ode mne "nevzal nepochopil" tak je to často "rak", když se někdo chová často "tajuplně, málo čitelně " (tak to na mně působí) bývá to často panna, když je to s někým "více polemické" a častá nedorozumění bývá to často blíženec. Ale zase píšu "většinou" "často" nikoli VŽDY protože vždy tomu tak určitě není, mám velmi dobrého známého s nímž si rozumím a je blíženec, úplně jsem si také nerozuměl s pannou, dobře si rozumím i se štíry ale také znám jednoho takového "potmělého" se kterým v jistých věcech neee, a jsme docela v jistých věcech na odlišné "vlně." Pak ta další znamení bývají vůči mně (myslím osobně) více méně i dost "neutrální" tam pak to může být tak či onak, čili některá znamení jsou pro mně nic neříkající bez osobní znalosti.

Čili vždycky je nutné toho kterého člověka dobře osobně poznat, protože to znamení není "všeurčující" , nicméně často mi to prostě sedělo, neznamená to ale že když někdo řekne "jsem to a to" že by byl bez výjimky "zaškatulkován" a tím to končilo...


doplněno 07.02.17 15:48:

P.S.

Ale docela by mně zajímalo "nikc" co za znamení jste, odpovídat nemusíte nechcete-li samozřejmě, je to "indiskrétní otázka" jsem si toho vědom...


doplněno 07.02.17 16:02:

Tak on to není zas až tak "osobní údaj" protože v každém znamení je přece lidí mnoho, když to někdo neřekne tak neřekne , svět se nezboří :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 11:07

Takže je 12 znamení a to znamená že je jenom 12 typů lidí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 07.02.17 11:13

Znamení, ale v každém je ještě vícero faktorů ascendenty apod. jak to psal blešik + samozřejmě i vlivy další, takže ve výsledku jsou ty znamení spíše jistým "předpokladem" jistým "směřováním", takže bych řekl že určitě není jen 12 typů lidí protože samo znamení nezohledňuje ještě podružné faktory což pak v celku může prakticky znamenat velmi neomezené množství výsledných typů. Znamení bych bral jako jisté vodítko...znamení = typ je prakticky "velmi zhruba" tudíž ne zcela vystihující

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 11:18
avatar

Takže jestli se narodím pět minut před půlnocí a nebo pět minut po má vliv na moje předpoklady do budoucna? ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 07.02.17 11:26

Nejsem znalcem astrologie, ale vím, že opravdu "skutečné" (ne zábavné novinové) horoskopy se počítají vždy na míru a vždy z pokud možno přesných údajů jak píše blešik, tudíž pak tam asi hrají roli i drobnosti a nemůže tomu ani snad jinak být, neboť život každého člověka je dán vysoce individuálními faktory od těch "nepatrných" až po ty "hrubé a zjevné"...Nicméně kolikrát mi sedí i ty "obecné" ("časopisové zábavné") horoskopy a to dokonce i když si je přečtu zpětně čili nemohu být ovlivněn tím, že bych se na základě přečtení již k jistému chování a událostem toho kterého dne ráno "podvědomě předprogramoval", neříkám že mi to sedí vždy ale většinou ano, minimálně nad cca 80 % což se dle mne již nedá tak úplně odbýt "náhodou" byť pro ty co se astrologií zabývají do hloubky a podrobně tyto předpovědi mají platnost jen asi velmi zhruba a velmi orientačně tudíž nepřesně, velmi omezeně ...čili více méně "zábavně"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 11:38

Záleží i na mamince, jak se chová a co jí, když má miminko v bříšku. I v bříšku se vytváří osobnost plodu trochu.

Od: vilik
Datum: 07.02.17 11:29
Jo, přesně.
A jedné dvanáctině světové populace dnes přijde zpráva od někoho, koho už dlouho neviděli:-D.
Nechápu, jak na tyhle bláboly může někdo věřit.
Je prokázáno, že astrologie v době svého vzniku neznala ani všechny dnes známé planety, znamení byla od té doby posunuta a mají různou délku (od tří do sedmi týdnů), operuje se i s 13. znamením. Ale stejně se naivové po přečtení horoskopu doslova stylizují tu do podoby krysy, havrana či dubu nebo ryb. To podle toho, jestli se člověk cítí být nejvíc Číňanem, Apačem, Keltem nebo jen Evropanem.
A to všechno skvěle zaplatí účty těm pár lidem, kteří se sestavováním takových žvástů živí.
K tomu, jak se liší děti narozené v různých období roku, jsem četl taky nějaké vysvětlení. Děti do školy nastupují v září. Takže se sejdou děti šesti až sedmileté. A ty starší mají logicky náskok ve vývoji. Proto prý jsou úspěšnější jak ve škole, tak mezi vrstevníky například v hokejovém družstvu. A můžou si říkat třeba mamuti, nic jiného v tom není.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 11:34

*hej**smich**pivo*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 16:36

Většinou to nevychází - např. moje tchyně se narodila stejný den jako moje kamoška, ovšem povahy jsou naprosto protikladné. Takových případů znám víc, dlouho to sleduji a akorát jsem vypozorovala, že s lidmi narozenými v Rybách je velmi těžká domluva.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 20:27
avatar

dobrý večer, ano je to nepřesný, na někoho to sedí a někdo je úplně jiný. Na př. moje dcera narozená v říjnu- váhy, tak na ni toto znamení sedí maximálně a moje sestra - váhy a vůbec se to neshoduje.já jsem beran a podle indiánského čtení zvěrokruhu a navíc narození na první jarní den si myslím já i mé přátelé že to na mne odpovídá.. Jinak za ta leta jsem si všimla že pro muže nejsou dobrá znamení Blíženec a panna. Pro ženy zase štír a blíženec.Dobrá znamení jsou rohatí , houževnatost, pevný cíl a stálost v lásce.Ale na každého to neplatí samozřejmě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 20:44

Děkuju za názory. Překvapuje mě, že je s Rybami těžká domluva. Já s nimi vycházím dobře.

Od: janm®
Datum: 07.02.17 20:52

Těžká nebo lehká domluva to záleží vždy na tom s jakým znamením to které znamení komunikuje, některá znamení si s jinými nerozumí a naopak, takže proto :) Je rozdíl komunikuje-li s rybou štír a je rozdíl komunikuje-li s rybou jiné znamení...a tak podobně, ne každé znamení si rozumí s každým proto může být pro někoho totéž znamení dobré a pro jiného špatné

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 21:05

To jo. Záleží taky na tom jaký mají společný téma lidi, když se baví. Jestli zájmy mají společný. A sympatie dělá hodně.

Od: janm®
Datum: 07.02.17 21:20

Téma dělá opravdu hodně. Kdysi jsem měl jednu velmi dobrou kamarádku, byla to ryba a vždycky když jsme šli jednou za čas "s partií" posedět do hospůdky (byla abstinentka ale chodila s námi) a začali se spolu bavit většinou o tom co kdo z nás četl tak jsme spolu dokázali prodebatovat celý večer Ani jsme si nevšimli že ostatní ztichli a hledí na nás, vždycky říkali a jó zase se dali do řeči, tak to bude na dlouho Čili jak existují lidé kteří si "nesedí" nemusí se, tak jsou i ti opační a sem tam se potkají

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 22:02

Janm Taky mám v práci kolegu, se kterým jsem na stejné vlně a je s ním sranda a ten je narozen v létě jako já. Tak je buď Rak jako já nebo Lev. A jedna kolegyně je taky Rak, se kterou se bavím.

Od: janm®
Datum: 07.02.17 22:07

S raky většinou nemám problém, mají většinou pro mně pochopení i v tom co by druzí už "nevzali" neříkám že je to pravidlo ale raci jaksi mají nade mnou jakoby "nadhled" a dokáží mně vhodně nasměrovat usměrnit opravit a při tom neurazí připadají mi celkem taktní umí to se mnou většinou, je to celkem bezkonfliktní

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 22:10

A s kým máte konflikt? Já třeba s Berany, Býky nebo s Váhami.


doplněno 07.02.17 22:16:

Záleží na tom, jak se kdo vyspí a jestli nemá žena třeba menzes. To taky ovlivňuje náladu.

Od: janm®
Datum: 07.02.17 22:24

nikc

No, nenazval bych to přímo "konfliktem" ale třeba s blíženci musím "hodně bruslit" abych kolikrát "vybruslil" i když mi to většinou vyjde a myslím že pro štíra je to zvládnutelné nebo přijatelné znamení přesto, jsou pro mně rozporuplní mívají "nanadálé výpady nebo útoky" které mně jakoby až "šokují" ale jak říkám většinou to s nimi nějak "skoulím" takže to dopadne dobře nechají se "vzdát" ale jen proto že chtějí jsou komplikovaní pro mně...u blíženců se mi stává že mi klidně z ničeho nic (nic jsem jim neudělal) nasprosto vynadají pouští hrůzu spílají já to malinko "zkoriguji" a oni pak přejedou "na jinou kolej" a "jakoby nic" čili v tomto jsou takoví nevyzpytatelní. Ale mám i jednoho velmi dobrého bezkonfliktního známého a je to také blíženec, bezva chlap čili nedá se to paušalizovat určitě ne...

Panny- ty na mně působí celkem tajuplně a záludně, vidím na nich že si myslí něco jiného než mi říkají do očí, těžko se mi s nimi jedná protože vím že mně pustí jen tam kde chtějí a pokud se "zatvrdí" tak mám zkušenost, že neexistuje síla, kterou lze použít abych zvrátil jejich rozhodnutí, když se rozhodnou tak přez to jede vlak

Berani, vycházím celkem dobře moc jich neznám jsou situace kdy mi "zadělají" ale není to nijak fatální


doplněno 07.02.17 22:27:

S tím menzes je to stejně zajímavé, u některých bych řekl že to musí mít dle chování každý den zažil jsem takové a u některých bych zase řekl, že to dle chování nemají nikdy,prostě poznal jsem ženy v podstatě bez "výkyvů" to už mám snad větší já sám, na druhé straně některé jsou "harpyje" (tak jim přezdívám soukromě) prostě přistupuji k nim jako ke dravým zvířatům a musím se snažit hóódně moc, aby mně "nepokousali" , nebo aspoň né "do krve" *smich*


doplněno 07.02.17 22:34:

Naštěstí "harpyjí" není mnoho v mém okolí byla jedna taková ale je to již snad deset let co "zmizela", místo pozdravu štěknutí, místo slušného normálního hovoru výkřiky jako u výslechu, uklidňovat jsem ji vždy musel aby "nekousala" pořád vyceněné zuby, pěkná ženská ale jakoby "posedlá" či co, ruku bych ji nedal, v noci bych s ní nešel nebo leda ozbrojen měl bych strach že mně i v posteli zapíchne, divná osoba a při tom byla úplně cizí osobně jsme jednali pouze v rámci nákupu, jako démon nebo tak něco...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 07.02.17 22:59

Vidíte, kolem mě se za můj život motaly nejvíce Berani, kozorozi, býci. Váhy a Blíženci míň. Všiml jste si, že Váhy a Blíženec jdou k sobě jako partneři? Nejspíš ideálně. Pak ještě Střelec a Váhy nebo Střelec- Beran, Váhy- Beran. Blíženci mi nevadí. Do hloubky jsem nepoznala žádnýho. Kamarádku jsem na základce měla chvíli, ale ona se mi moc nesvěřovala. Jinak mi připadala hodná. Ráda jsem jí měla, ale byla taková tajemná. Se štíry si docela rozumím. Ale jen kamarádky jsem měla štírky, muže ne.


doplněno 08.02.17 06:59:

Zdravím Jane. Jen to asi ukončím tím, že nezáleží na znameních, ale na hodnotách lidí. Jsou různé typy lidí. Někteří jsou velmi ambiciozní, jiní zas věřící. Věřící žena si vezme za muže věřícího muže. A hodně ambiciozní muž si vezme pravděpodobně za ženu ambiciozní ženu. Znám konkrétní páry. A je jedno v jakých znameních se narodili. Mají společný hodnoty. Navíc hodně dělají geny, rodina. Říká se, že jaká je matka, taková dcera a někdy tomu tak je. Lidé si různě voní nebo nevoní a nezáleží na tom v jakém jsou znamení.

Od: janm®
Datum: 07.02.17 23:08

S váhami jen okrajově, spolužačka, líbila se mi ale já jí ne, zvláštní povaha to pro mně byla, ale pak jsem ji potkal po letech a celkem jsme si dobře popovídali do hloubky její povahy jsem ji ale nikdy nepoznal, čili dodnes "nevím". Celkem dobře jsem vycházel a dá se říct "klapalo to" s býky častokrát podobné nápady vzájemná inspirace (spolužák, babička) Se štíry jako štír většinou si rozumím ale tam je to "jak kdy" někdy také ne, u žen štírek se mi zdá jakobych někdy u nich "tušil" své vlastní vlastnosti ať kladné či záporné se ženami štírkami jsem většinou problém neměl, zajímavé je, že jako jedno ze znamení byly ke mně celkem upřímné na tvrdo řekli i co se mi nelíbilo a toho jsem si vážil jinak zase byly to vše pouze a pouze kamarádky, kolegyně , už budu muset jít spát přeji Vám i všem na tomto foru dobrou a klidnou noc :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 08.02.17 17:41

Hezký podvečer

nikc-

Osobně bych ta znamení nepodceňoval, samozřejmě jde pouze o jeden z mnoha faktorů, nebo spíše "vlivů" čímž nejsou "vševypovídající" ovšem i když jsem to nijak statisticky nezjišťoval tipuji, že půjde o vliv který překračuje tzv. "procento náhody" tzn. ten vliv odhaduji minimálně nad 50%nebo i daleko více, kdy to už není jen "buď anebo" tzn. že se většinou jen "strefíme"(procento náhody při pokusech využívají parapsychologové aby zhruba "odfiltrovali" možnost pouhého "strefení se" to asi víte sama) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To že si věřící vezme věřícího, ambiciózní ambiciózního spíše přičítám tomu, že ti lidé se prostě našli v sobě blízké "skupině" v níž sami "operují" ale i tam bude spousta dalších niancí ,vlastně ti lidé spolu jsou protože jinak těch možností mimo "mnoho není" nebo spíše "těžko se jinak hledá". Dnešní doba je co se týká vztahů celkem zvláštní,lidé spolu mohou více komunikovat /elektronicky/ ale kupodivu ani to mnohdy nestačí. Zaznamenal jsem dokonce názor, že vztahy jsou obecně spíše v krizi také proto, že lidé "více přemýšlí" (to s sebou nese doba ) jsou naklonění "více doprava" tedy k tomu racionálnímu než-li tomu bylo dříve,(ztrácíme vnitřní kontakt s vlastním bytím) to v sobě ale nese také jistou větší "náročnost" na toho druhého,(žel i neuvědomělou) a nejen na něj, dnešní systém vede lidi k "náročnosti" náročnosti na cokoliv, jelikož jedině náročný člověk bude neustále více a více "požadovat" více "konzumovat" tedy spotřebovávat = zisk na němž je dnešní systém bezvýhrady postaven, toto pojetí ale "prorůstá" i do osobních vztahů pak je to ale spíš o "rozvratu" než stabilitě a schopnosti s někým dlouhodoběji žít. Společnost neučí člověka aby byl v míru sám se sebou, učí ho vlastně "chtíči" neboli požadavkům = neustálá nespokojenost, jelikož dokud máme přístup "požaduji" tak zároveň nemůžeme zažívat svou celistvost a úplnost, přitom ale jen z celistvosti a úplnosti se může zrodit něco nového, z polovičatosti "poloviny" nikdy nic nevznikne...

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: coco
Datum: 07.02.17 21:17

Janm - uz tady padl dotaz, v jakem znameni jste se narodil, ale neodpovedel jste, takze ja tušim, ze jste Štir *jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 07.02.17 21:21

Omyl milá coco, odpověděl, jsem štír, hledejte jednoslovnou odpověď a vy jste? tajuplná coco v jakém znamení? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 07.02.17 21:27

Janm - ja myslim, ze to vite, ale kdyz tak zkuste odhadnout :)


doplněno 07.02.17 21:50:

Tak to jste opravdu asi schválne šlápnul hodne vedle :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 07.02.17 21:45

Nevím asi šlápnu vedle nejste Panna?


doplněno 07.02.17 21:52:

Opravdu nevím, mám praktické zkušenosti jen s pár znameními a skutečně nevím...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 07.02.17 22:57

Tak se zdá že jsem skočil coco "na lep" *smich* udělala z toho "řečnickou otázku" a vím houby *smich**smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.