Je to úchylka? A pokud ano, jaká?

Od: Datum: 27.12.16 16:29 odpovědí: 9 změna: 28.12.16 10:34
Rád bych se s vámi poradil o jisté choulostivé záležitosti, která mě tíží. Jde o to, že mne vzrušuje představa, že jsem asi 6letý kluk a chodím s asi 20letou holkou. Vzrušuje mě představa, jak je proti mně obrovská a nesahám jí ani po pás, jak souložíme a ona je nahoře, takže mé malé tělíčko je pod jejím obrovským tělem zcela skryto, vzrušuje mě představa, jak je proti mně zkušená a má ze mě trochu srandu, zatímco já to beru smrtelně vážně. Vzrušuje mě představa, jak spolu ležíme v posteli a mám hlavu zabořenou mezi jejími prsy, každý jen o trochu menší než má hlava. Je to úchylka? A pokud ano, jaká?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.16 16:38
avatar

Pokud je to představa a pomáhá Vám, tak to snad není nic špatného. Pokud Vám není 8 let.

Možná Vám chybí mateřská láska, nebo v tom období jste nedostával žádnou mateřskou lásku. Nebo potřebujete pořádnou ženu s kyprými tvary, možná o hlavu větší. A třeba být v podřízené pozici?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jusuf
Datum: 27.12.16 17:00
Je mi 18. Dětství jsem měl šťastné, měl jsem (a pořád mám) milující rodiče i prarodiče. A ta žena by měla být vysoká, ale hubená. Na té dominanci něco bude.
Datum: 27.12.16 16:45
avatar

Dobrý den. A co je úchylného na tom, že se vám sexuálně líbí asi dominance ženy? Pokud u toho nikoho nezabijete, nebudete krást, krátit daně a nikoho nebudete ohrožovat a nebudete souložit s nezletilými a pod., tak si snad v posteli dělejte a představujte, co chcete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 17:00
avatar

Ale kdepak. Je to jenom důsledek těžké nudy, spojené se značnou nevyzrálostí, Stejně jako tvoje předchozí otázky pod nicky moncicakmonca, anetaa a vanda93.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 17:50
avatar

Děkuji za upozornění.

Mě se některé otázky zdály na hraně, ale člověk si někdy řekne, není každému z hůry dáno a ten dotyčný je trošku jednodušší.

Potom je člověk rozčarován a škoda času. Jinak jsou prázdniny, děti se baví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 27.12.16 18:42

Víte co mě pane Ládine nejvíc rozčiluje?. Že Vy jako správce vidíte všechno, ale jen občas to použijete. Když se to hodí. Osobně bych zmatené dotazy odkázal do nějakého chlívku, ať si tam to čte, kdo chce. Samozřejmě sledovanost je důležitá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 20:16
avatar

Sexuální představy ve většině případů nemají moc společného se skutečností. Příkladem může být žena, která si představuje znásilnění, ale samozřejmě v žádném případě toto nechce prožít ve doopravdy. Představy jsou věc fantazie, kterou ovládáme myslí (a to je to vzrušující). Pochybuji, že byste skutečně chtěl být malým, bezmocným, fyzicky (a hlavně mentálně) nevyzrálým klukem. Nejedná se o úchylku. Možná spíš o nedostatek sebevědomí a skutečných prožitků. M.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 20:30
avatar
U nás na vesnici žil jeden člověk, vlastně dva (teda asi 10000). Ale ten jeden člověk, muž asi 40+, byl ženatý se stejně starou (a vysokou) dámou. Oba měřili asi 1,40. Jednoho dne se proflaklo, ze se rozvádí. Mel totiž dlouhodobou aferku s jednou paní, byla u nás na vesnici učitelkou na ZŠ. Ta dáma měřila 1,95 a její muž 2,10. Taky se rozvedli. Dnes pan co ma vzhled dítěte a 140 cm žije s Pani učitelkou 195cm. A všichni jim fandí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.16 10:34
avatar

To co tady popisujete je učebnicový příklad sexuálního fantasmu. A kdybyste o tom mluvil se sexuologem, tak Vám řekne, abyste se v žádném případě nepokoušel svůj fantasmus převést do skutečnosti, protože byste to vůbec nezvládl. Prostě by Vás to vůbec nevzrušovalo a neuspokojilo. Až by Vás opravdu zavalila svým poprsím ta velká ženská, tak byste byl vyděšený jako zajíc a zrovna tak byste prchal. *smich*

Jinak jste podle mne v pořádku a tohle Vás po čase přejde. A když ne, tak to také nevadí. Do hlavy v intimních chvílích kdy jste sám se sebou Vám nikdo nevidí. Tohle je naprosto přirozené a každý člověk má své tajné sexuální fantasmy které ho vzrušují. Opravdu každý. A někdo je má daleko podivnější než Vy a také s tím žije a nikdo to ani netuší.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.