Projev prezidenta Zemana

Od: Datum: 26.12.16 20:14 odpovědí: 27 změna: 30.12.16 21:33
Zdravim jak se vam libil projev prezidenta zemana?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.16 20:21
avatar
Dobre, sedel tam jak brigos u pivka.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.16 20:30
avatar

Mně se teda líbil. A to Zemana jako prezidenta moc nemusím. Jako člověka bych ho klidně brala, protože není vůbec blbej a určitě je s ním i sranda. Já mám strašně ráda chytré lidi a on mezi ně určitě patří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 00:16
avatar

Ve zprávách byl záběr, docela dlouhý, kdy se baví o dceři Katce a jejím příteli, který mu byl představen. Že je v nové roli, kterou se musí teprve učit. To bylo od něj moc hezké, takové lidské.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.16 23:30
avatar

Mně se taky líbil, je to chytrý chlap a má charisma. Takový muž ani nepotřebuje být krasavec, ale co mi vadilo, jak ho tam nechali s tím rozevřeným sakem, snad ho měl zapnuté i přes dírku, a s kravatou nakřivo. To snad dopustili schválně, docela nás to pobouřilo. To je tam málo lidí, aby to stopli a po úpravě pokračovali?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 00:12
avatar

Souhlas, nebyl nikdo, kdo by ho upravil. Při záběru z blízka to ještě šlo, ale z dálky bylo vidět, že se nějak sesul a měl všechno nakřivo. Každopádně mluvil z patra a já se ptám, kdo z Vás na to má /umí/? Nebyl to přímý přenos? Ten se nedá stopnout. Viděla jsem jenom od půlky.

Mluvil dobře, ale pokud si přečtete reakce na jeho proslov, tak ho dokáží pěkně pitvat a zcela obrátit, aby vše vyznělo špatně. Mrkněte třeba na Britské listy na Čulíka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnd®
Datum: 27.12.16 00:24
avatar

Trošku se sesunul,ale pak se zase narovnal.Zeman většinou ( nebo dokonce vždy? ) mluví z patra. Ten ansábl co byl kolem něho snad ani nemá cenu komentovat,že ho nechali vystoupit takhle neupravenýho.Jako kdyby seděl někde v hospodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 09:56
avatar

- odpůrcům se stejně nezavděčí, i kdyby tam seděl ve smokingu s královnou - a u příznivců mu to jenom přidá na popularitě, protože ho budou navíc ještě i litovat ... Inteligence se holt nedá zapřít, ani kdyby měl na sobě pytel a to ty nenávistníky štve nejvíc !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnd®
Datum: 27.12.16 14:30
avatar

Není to vlastně poznat,ale není to dvouřadý oblek? - no i tak při sezení mohl mít sako rozepnuté a kravatu má rovně a když by vstával,tak by sako zase zapnul.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 06:55
avatar

Dávám mu 90%. *slunce*


doplněno 27.12.16 12:16:

bmbx - například Bakala, Soukup, Penta, těch je... *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 27.12.16 09:17

Zmínil v projevu to podstatné. Ekonomice se daří. Směšné zvyšování důchodů minulé vlády. Nemakačenkové se smějí pracujícím, migranti tady nechceme, televize neobjektivní, průzkumy k ničemu a zcela vedle. Co řekne opozice, respektive Kalousek s Fialou, protože stejně žádná není, jen pár zoufalých politiků, kteří se 25 let drží u koryta, se můžou zeptat už před vánocemi a nic nezkazí. Jestli někdo čekal nějakou výzvu k "třídnímu boji" tak je asi zklamán. Projev odpovídající současnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 27.12.16 09:45

Je naprosto prirozenej, chytrej, ma smysl pro humor a vetsinou mluvi pravdu, jeho oponenti jsou naopak falesni a smesni. Je mnohem vic obliben u lidi - obcanu volicu - nez prezentuji media, ktera ho spis pomlouvaji, nez kladne hodnoti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.12.16 11:06

Mě by zajímalo, kdo ta média má v rukou a jak se mu je povedlo tak ovládnout. Kolem prezidentských voleb v USA byla taky tak nevídaně nezávislá, ty kecy nešly brát vážně, jako všechno co tam blábolí *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 11:03
avatar

Každý televizní pořad má svého režiséra a řadu dalších pomocníků, kteří jsou dobře placeni za to, aby snímaná osoba nějak vypadala. Tentokrát si televizní pracovníci opravdu dali záležet, aby prezident vypadal neupraveně a ledabyle. Ani závěs a stolek za prezidentem nejsou upraveny "na střed". To všechno je záměr, na který se ten, do chce hledat chyby, lehce chytí.

Projev se mi líbil. A chápu i oponenty, kteří vždy nějakou chybu najdou. Je to jejich role. Když prezident hovoří o současnosti, dá se vytknout, že bylo málo budoucnosti. Když hovoří věcně, je to málo slavnostní... A přístě to zase bude naopak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 13:56
avatar

Mě se líbil.

A pro bimbam. Nikdy se nearanžuje na střed. Prostuduj si co znamená výraz "zlatá třetina". Používá se v aranžování, a v obrazové kompozici plochy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 27.12.16 14:33

nikdo: Uvedl jste výtky na správnou míru. To je tak, když tomu mnozí prd rozumí a mudrují. Jinak přesněji "zlatý řez", ale to je detail.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fialka
Datum: 27.12.16 14:57

Projev se mě líbil, stručný, věcný. A trochu ujetý záběr na šikmou kravatu, posun saka apod. možná bylo i záměrně ke ztrapnění MZ. Snad víme, že u podobných přenosů jsou všude maskéři, stylisté atd. Zde to na mě dělalo dojem, že je cílené.Jsem ráda, že v těchto dobách je našim prezidentem i když občas nějaké výhrady taky mám.

Když jdete fotit třeba na občanku, tak i fotograf Vás upozorní na spadený pramen vlasů, neurovnaný límeček apod.

Toto je vizitka všech těch podržtašek na Nově.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 18:02
avatar

Tak si to tady všechno čtu a při tom jsem si uvědomila, že jsem si vůbec nevšimla jak byl Zeman oblečený, nebo jak seděl. Ale bude to také asi tím, že já televizi spíše poslouchám a u ní vždycky něco dělám a zvednu oči jen občas. Takže jsem si vůbec nevšimla nějaké posunuté kravaty. Ale myslím si, že i kdybych na něj čuměla nonstop, tak by tohle šlo stejně mimo mne. Ale jak to tady čtu, tak jsem si vzpomněla, jak bylo výtýkáno panu Havlovi, že měl u nějakého důležitého projevu krátké nohavice u kalhot, nebo co. V tu dobu jsem tady ještě nežila, tak to nevím, ale opravdu si myslíte, že tohle je tak důležité? A jestli novináři sledují tohle a na to pak upozorňují, tak to u mne nejsou novináři, ale nějaké pavlačové drbny. Netvrdím, že by tam mohl sedět třeba v teplákách, ale byl normálně v obleku, kravatu měl tak není co řešit. Že se mu něco posunulo není nic divného. Byl to asi přímý přenos a on už má určitý věk a je při těle, takže nic tak nepředvítatelného se nestalo. Ten knoflík si asi zapnul blbě když už tam seděl napřed s rozepnutým sakem a byla klapka a on si to v rychlosti zapnul sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.16 20:40
avatar
Zemanovi jsem vždycky fandila ale po tomhle... Co to ku*va jako melo znamenat? Ten člověk vůbec neví co se tady děje... Jak mluvil o te nezaměstnanosti.. A to si jako mysli ze půjdou ty sociali a negri makat, kdyz maji ledničky, sporáky, uhlí, prášek na praní zadarmo? Resp.z našich dani?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: zebuu
Datum: 27.12.16 20:43

Projev vcelku ucházející. Proč ale pan prezident neseděl za stolem? Takhle vypadal jako když sedí na gramofonu. Košile i kravata na křivo !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.16 20:43

Projev dobrý, objektivní pravděpodobně bez nápovědy, nemá to lechké nájemce Hradu z rodu socialistů, později rozkmotřil se s rodnou stranou, založil svoji, nenávidí jej šlechta a někteří chytří paparazi. Ovšem jeho náklon ke Kostelckým uzeninám a jeho vůdci může být možná trochu pochybný. Svého času doporučil růžového Grosse / který byl křišťálově čistý /, později další růžovku Špidlu, tento odborník v roce 2003 z organizoval s Grossem, dámou Buzkovou kampaň proti Zemanovi. Sehnali 26 růžových / možná za mrzký peníz /, dobrovolníků proti Zemanovi, proto byl zvolen V.K. zástupce neviditelné ruky trhu a peněz které nevoní, to za jednotné 100% podpory všech Uljanovců, dle názoru jejich vůdce Filípka / abychom konečně už měli presidenta /. Špidla se 26.6.2003 omluvil poseir-rakušákům a poté tento růžový odborník občas s ruksakem na zádech snížil daně firmám, nemocenskou, dávky v nezaměstnanosti a valorizaci důchodů. tato Špidlo-růžová modernizace připravila úrodnou půdu pro gura Topolánka a později Casanovu Nečase. Špidla později dostal trafiku v Bruselu, kde dohodl s německým super Komisařem kvoty pro rozdělení migrantů, které Česká vláda věrně podepsala a Brusel trvá na jejich dodržení. Rovněž se proto v Bruselu hodně nadřel a vydělal tam bídných 33 milionů. Čerpáno z archívu, posametových událostí.

Můj děda dodává, pokud by Špidla běhal s ruksakem po horách a nešlapal do chráněných bylin, byl by to skutek prospěšnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.16 10:45
avatar
Doporučuju tuhle analýzu na idnesu- http://zpravy.idnes.cz/prezid…px?c=A161228_120831_domaci_jw
Zeman řekl to, co se většině lidem (jeho voličům) bude líbit- oškliví migranti, oškliví pobírači dávek, oškliví politici a k tomu obhajoba toho, že poklonkuje Číně. On dobře ví, že o fakta vlastně ani tak moc nejde, že mu stačí zabrnkat na pocity lidí a tím si je naklonit, ukázat, že on jim rozumí, že je jeden z nich.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.16 13:02
avatar

klera

- a co se tedy voličům ve skutečnosti líbí?! - to by mne fakt zajímalo ...


doplněno 30.12.16 13:06:

- lepe řečeno - co se voličům líbit?


doplněno 30.12.16 15:32:

klera

- nic proti ideálnímu světu - ale nemyslím, že by příčinou "rozhádanosti" lidí a to nejen v našem státě byl zrovna p. Zeman. Ale diskuze je v současné době zbytečná - svět kolem nás se tak rychle mění, že to, co se jeví jako pravda dnes, může být zítra blud a naopak. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.16 14:54
avatar

V ideálním světě by se u prezidenta, hlavně u našeho, který nemá žádnou zákonodárnou moc, měla lidem líbit jeho schopnost zklidnit rozhádané davy lidí (které tu teď máme). Aspoň podle mě. Zeman dělá pravý opak. A nemusíte být analytik, abyste to poznala. Ostré diskuze pod čímkoliv, co on prohlásí, jsou vidět u každého internetového serveru. Je tomu tak proto, že on tim svým sarkazmem tyhle nálady podněcuje; taky proto, že se každou chvíli do někoho strefuje.

Řekněte mi, pomáhá tím něčemu? Pomáhá něčemu to, že je na něj jedna strana naštvaná a vymezuje se proti němu, jak se jenom dá? Jo. Pomáhá. Jenom jemu samotnému. A on to dobře ví.

Čím víc se jedni rozčilují a cpou všude kam se dá, že on lže, manipuluje a poklonkuje Číně bez pozitivního efektu, má kolem sebe lidi bez prověrky a nekompetentní, přijde pozdě na státní pohřeb atd. tím víc to všechno ztrácí na efektu. Zřejmě tím, jak si elegantně svoje kritiky zaškatulkoval jako někoho, kdo patří do tý elity, bohatých, mimo realitu postavených sluníčkářů, novinářů a establishmentu, neboli někoho, kdo je zřejmě bohatý a tváří se, že je chytřejší než obyčejný člověk, tak odpálkoval veškeré objektivní argumenty proti němu a jeho voliči na to přistoupili- kritika Zemana = postoj jejich vlastních nepřátel. Viděla jste, jak se Zemanovi podporovatelé chovají k lidem, co přijdou na Zemanova vystoupení s transparenty proti němu? Jsou agresivní a naštvaní- vidí vlastní nepřátele, ne někoho, kdo má jiný názor než oni sami.

PS.: Taky by se v ideálním světě lidem mohla líbit prezidentova pravdomluvnost. V ideálním světě by se taky lidé více zajímali o fakta než o vlastní pocity.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jofa®
Datum: 30.12.16 16:00

klera: Jaká rozhádanost mezi lidmi? V čem? Tu atmosféru pocitu, že je národ rozhádaný, vytváří jen několik "přiblblejch" komentátorů v televizi, kteří se na těchto pořadech "rozhádanosti národa" živí a zvou si tam lidi, u kterých mají záruku, že vše ještě přiostří. Všelijací analitici, průzkumníci ... podle mne jen darmožrouti co nic pořádného nikdy dělat nebudou. Obyčejní lidé tady dole vůbec jejich kecy nezajímají. Žiju v menším městě a vžádném případě nemám pocit, že jsou mezi sebou naštvaní a nenávidí se. A k vůli prezidentovi už vůbec ne. Pár jedinců se vždy najde i kdyby na hradě seděl sám Pán Bůh.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.16 21:33
avatar
Já mám ten dojem díky sociálním sítím a zpravodajským serverům...reakcím lidí, rozdílným názorům lidí v mém okolí atd. Ale možná žiju akorát ve společnosti politicky aktivnějších lidí, tak mi to tak jenom přijde.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.16 19:57
avatar

Klero: zapřemýšlejte nad tímto, co jste sama napsala: "Viděla jste, jak se Zemanovi podporovatelé chovají k lidem, co přijdou na Zemanova vystoupení s transparenty proti němu? Jsou agresivní a naštvaní- vidí vlastní nepřátele, ne někoho, kdo má jiný názor než oni sami."

Co myslíte, mají zemanovi příznivci a ostatní zvědavci právo být naštvaní, že když přijdou na Zemana, když musí potom poslouchat hlasité výjevy jeho odpůrců? Proč ti odpůrci vůbec na takové shromáždění chodí? Jednoznačně chtějí provokovat, chtějí se zviditelnit. Tak proč jejich chování kladete za vinu Zemanovi a jeho příznivcům? Čemu se divíte? Oni si nezačali.

Když chtějí provokovat, a zviditelnit se, ať si svolají vlastní shromáždění jinam. To oni ale nikdy neudělají. Proč asi?


doplněno 31.12.16 00:15:

vidíte klero, podle vás je to normální, a já v tom vidím zase zásadní problém. A víte proč? Když pořádá kdokoliv, jakékoliv veřejné shromáždění, tak by mělo být v zájmu všech, aby proběhlo hladce. Vyjádřit názor se dá různě. A chodit ho vyjádřit na shromáždění pol. odpůrců, vede jen a jen k jednomu. Odpůrci to vždy vezmou jako provokaci. To je přeci jasné každému normálně uvažujícímu člověku. To snad nemůžete popírat. I když vlastně, vám ne. Vy považujete provokaci za právo. Tak kdo je tu sakra ten špatný? Ten co chce aby vše proběhlo v klidu, nebo provokatéři?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.16 21:27
avatar
V něčem máte pravdu. Ale nevidím nic špatného na tom, když někdo přijde ukázat na něčí shromáždění, že s tím člověkem nesouhlasí. Být to soukromá akce, dobře, ale ne veřejné vystoupení.
Já jsem si vybavila případ, kdy lidé agresivně napadali ženu, která jenom stála na vyvýšeném místě s transparentem. Nic víc.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.