Prace v saudske arabii

Od: Datum: 25.12.16 16:04 odpovědí: 4 změna: 26.12.16 00:18
Zdravim je zde nekdo kdo muze poradit o praci v " saudske arabii spojenych arabskych emiratech nebo kataru nebo v izraeli "
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.12.16 17:38

Dobrý den, mám (zprostředkovaný) poznatek, že tam mají na práci hlavně muže a ženy z Asie (Indie, Pákistán nebo Bangladéš). Pokud tam nechcete pracovat hlavou, tak se přiřadíte k těmto národům. A pracovat tam hlavou bude asi hodně obtížné. Volte Izrael - tam mají Čechy rádi a váží si jich. Zdravím!

Datum: 25.12.16 19:13

dival jsem se you tube abyl tam pribeh jedneho anglicana co sel nekam do arabace pracovat a byl rad ze odtamtud odesel... veznem v cizine ...se to jmenuje ,tak se podivej.

Datum: 25.12.16 19:23

Tak jediná země z Vašeho seznamu by pro mě byla přijatelná a to Izrael. K arabákům bych nešel i kdyby mi platili hory doly.

Jedna známá mojí manželky dělala fyzioterapeutku v SAE. Sice peníze měla pěkné na naše poměry, ale ta mentalita tamních lidí a jejich zákony ji nakonec asi po roce a půl vrátili zpět domů a říkala, že už by tam nejela ani na dovolenou.

Od: balzerka
Datum: 25.12.16 22:49

Souhlasím. Taky jen do Izraele. Arabi v Saudské Arábii nedělaj, tam za ně pracují všechny možné národnosti / Pákistánci,Indové.../. A je to pro našince nepochopitelný muslimský svět. Naopak do Izraele se jezdilo už dávno i od nás sklízet ovoce a rajčata do Kibuců. Izraelci jsou nám blíž.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.