Neocapil - zkušenosti

Od: Datum: 22.12.16 21:35 odpovědí: 5 změna: 23.12.16 19:36

Zdravím, chci se zeptat na Váš názor na přípravek Neocapil: http://www.eulekarna.cz/Produkty/HVLP/Dermatologica/Neocapil-drm-spr-sol-1x50ml-apl-(1)?campaign=heureka

mám prořídlé vlasy, tak zkouším různé přípravky. Doteď jsem to holil úplně do hola, ale je tu zima, tak proč nezkusit přes zimu vlasy zahustit :-D No, zkoušel jsem prvně Alpecin, ale tam jsem změny nezpozoroval, jelikož mi vlasy nikdy nepadaly, takže na mě neměl asi účinek, jelikož je prý jenom proti vypadávání vlasů. Vlasů jsem měl plnou hlavu, než jsem to začal stříhat do hola, poté jsem jednoho dne (tak po 3 letech) chtěl nechat vlasy narůst a ejhle, narostly prořídlé *bzum* Dědičné to nemám, jelikož všichni z rodiny, dědové, pradědové, otec, matka, babičky apodobně vlasy mají, nikdo z nich plešatostí ani prořídlými vlasy nikdy netrpěl, takže nevím, co se stalo. No, teď k věci. Jaký je Váš názor na ten přípravek? Myslíte si, že by mohl nějak pomoci a nebudou to vyhozené peníze? Né, že by mě nějaké 3stovky trápily, ale ať to zbytečně nekoupím a pak po chvíli používání zjistím, že to více škodí, než pomáhá.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.16 00:09

Zdravím,

účinek, pokud vůbec nějaký nastane, bude vidět nejdříve za několik měsíců. Taky záleží jak moc prořídlé vlasy máte. Navíc vlasy které vyrostou či se budou držet díky minoxidilu opět vypadají pokud přípravek přestanete používat. Pokud vám nevadí holá hlava, asi bych se tomu vyhnul.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mathew
Datum: 23.12.16 15:53

Přípravek prokazatelně funguje (FDA). Má to několik háčků. Musíte to aplikovat 2x denně a to STÁLE. Dnes, zítra i za někoklik let, jak poznamenal můj předpisatel. Má to nežádoucí účinky, takže, například hypofunkce štítné žlázy (tohle jsem si vykoledoval osobně) a potom někomu hrubnou vousy. Takže budete mít co dělat, aby to šlo vůbec holit., občas se víc rozbuší srdce. Pokud se pro přípravek rozhodněte, tak jej aplikujte VELMI ale VELMI malé množství + přípravek nenechat téct po rukou (ochlupení těla). Rozhodně vám nesmí téct po hlavě! Hlava musí zůstat po minutce v podstatě suchá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.16 17:37
avatar
Nebylo by lepší zajít k lékaři, než kupovat zbrkle předražené placebo přípravky?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mathew
Datum: 23.12.16 17:51

Toto není placebo přípravek. Jeho účinky (Neocapil = Minoxidil) jsou prokázany, viz organizace Food and Drug Administration (FDA) - na androgenní alopecii, čili klasický typ mužské plešatosti. Na dermatologii zajít může, nejspíše tam ale nic lepšího nedostane, co do účinnosti, jednoduše proto, že na androgenní alopecii nic lepšího neexistuje :D Kromě léku finasteridum.., jenže tohle dermatolog nepředepisuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annina
Datum: 23.12.16 19:36

Mně Neocapil doporučil kožní lékař,prý to pomáhá.Ale přečetla jsem si recenze,kde hodně lidí popsalo nežádoucí účinky-vznikly silné deprese a bušení srdce. Tak jsem ho radši nepoužívala.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.