Zrušení fb natrvalo

Od: Datum: 22.12.16 16:07 odpovědí: 5 změna: 06.01.17 21:07

chtěla bych zruit fb ale zároveň chci používat stávající email s kterým jsem se přihlásila na fb jde to nebo musím počkat 90 dní a pak se bez problému přihlásit na email bez toho abych aktivovala znova fb

už jsem fb zrušila ale pak jsem se pouze přihlásila na email a byl znovu aktivován nevím si rady pomoc

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.16 19:40

Jestli myslíte e-mail něco@facebook.com, tak to nepůjde zachovat bez zachování účtu. Jestli chcete používat jenom e-mail, vymažte ze svého účtu všechno, co Vám FB dovolí smazat a nastavte jej jako viditelný pouze pro sebe (nebo – kdyby to nešlo – pouze pro přátele). Všechny přátele potom odeberte.

Ohodnoceno: 0x

Od: mis
Datum: 31.12.16 12:05

Děkuji moc takže když mám něco@seznam tak by mi to po těch 90 dnech mělo jít normálně bez toho abych se zase přihlásila na fb?

Datum: 01.01.17 11:47

Seznam není provázaný na facebook. Nevidím důvod proč by se samo něco aktivovalo. Nepřišel náhodou nějaký odkaz?

Od: mis
Datum: 01.01.17 13:05

zdravím

odkaz žádný nepřišel

už jsem udělala kroky pro to aby se fb zrušil dokonce mi to píše že zrušení účtu bylo úspěšné a že to bude trvat 90 dní ale jakmile se přihlásím na email od seznamu tak mi vzápětí příjde zpráva vítejte zpátky na facebooku váš účet byl znovu aktivován přitom jsem ho zrušila úplně a ne jen deaktivovala nechápu to...*bzum*

Datum: 06.01.17 21:07

dobrý den, prosím pošlete mi váš email. zašlu vám odkaz jak zrušit fb. děkuji!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.