Proč jsou spíše na nízké?

Od: Datum: 21.12.16 14:00 odpovědí: 19 změna: 21.12.16 21:34
Dobrý den, prohlížím si poradnu a teď sem si všimla diskuze o "kráse" a docela dost narážím na diskuze třeba i na zpovědnici jsou různé zpovědi, a zajímá mě proč kluky/chlapy vzrušují spíše nízké holky, i ve společnosti to tak když vidím samého vysokého kluka s nízkou holkou, vždyť si ani nemůžou dát pusu, a třeba se i s nima víc kamarádi třeba ve skole, jelikož sem vysoká tak o mě ani moc kluků nemá zájem a to je na nic, ošklivá nejsem takže to bude asi tou výškou ale proč? Jaké výhody má to aby holka byla malá?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zeus1983
Datum: 21.12.16 14:13
Hodně lidí trpí akrofobii (strach z výšek) jedna z možných příčin.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.12.16 14:39

Cože? Jak podle Vás souvisí akrofobie s výškou partnerky? Asi jsem natvrdlý, ale nespatřuji žádnou souvislost snad s výjimkou situace, kdy hodláte na dotyčnou vylézt.

Ale k tazateli - u ženských jsem řešil různá hlediska, ale výšku postavy tedy ne.

Ovšem pokud je dotyčný postavy a naturelu Napoleona, tak asi nezkousne, že by na něj ženská koukala shora, že... Ego je někdy sviňa.

I když - když o tom tak uvažuju - tak ani já jsem nikdy nechodil s holkou vyšší než já. Jenže možná to bude tím, že ženských vyšších než 205cm není u nás zrovna hodně...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.12.16 14:54

Je to nejspíš zažitý zvyk, který má kořeny v daleké minulosti. Kdysi musel být chlap silnější a vyšší, než žena, aby jí dokázal ochránit. V dnešní době už to ztratilo smysl, ale zvyk trvá. Osobně jsem chodil s holkou, která byla jen o 1 cm menší, než já. Nikdy nám to nijak nevadilo. Moje exmanželka byla naopak o 1/2 hlavy menší, než já (a taky nám to nevadilo) a naše poměrně vysoká dcera si vzala chlapa o 1/2 hlavy menšího, než je ona. Už 6 let jim to spolu velmi dobře klape.

Od: dam®
Datum: 21.12.16 14:58

Sáfryš, holka, snad tento problém nebudeš mít dlouho, ale kluci, než se stanou chlapy, tak zřejmě nechtějí stát na špičkách pro políbení.

Od: setgo
Datum: 21.12.16 15:03
Náhodou je strašně roztomilé když si holka stoupá na špičky ..

Datum: 21.12.16 15:02

,,Tedy mi osobně se nelíbí vysoké ženy je to takové neženské..Podle mne by žena měla být jemná a tak trochu křehká a ne jako žirafa..tak jak říká můj muž,Ale tady bydlí paní s manželem,ale ten má asi Napoleonský komplex ,je meší dost jako ona a titěrný no takový na vybulení ,,ale řve jako lev,,Tak také nevím-proč tak řve,,aby ho bylo aspoň slyšet? Přitom dělá v nemocnici bratra ,,ale jak řve na ty děti je děs.Malí chlapi jsou vesměs zakompexovaní.Ale za to nikdo nemůže jak narostl..

Datum: 21.12.16 15:04

Proč by právě vysocí kluci měli chodit s nízkými holkami, ty snad nevyhovují nikomu. Ale možná máte na mysli malé dívky...

Od: ben®
Datum: 21.12.16 15:05

Dobrý den, použiji příměr s autem. Malé auto má malou spotřebu, stačí mu malá garáž, lépe se ovládá, vypadá roztomile až něžně, nemá takovou sílu a snadněji se udržuje. Velké auto spotřebuje více, potřebuje pro sebe více prostoru, ovládání je složitější. vypadá "humpolácky" (nikoliv něžně), je silné a údržba je složitější. Zdravím!

doplněno 21.12.16 15:48:

dam - je to jen jako příměr a jedno možné vysvětlení. Myslím, že jednoznačná a správná odpověď neexistuje.

doplněno 21.12.16 15:58:

dam - myslím, že to dojde (mělo by to dojít) k přesunutí otázky do Volné diskuze .

Od: dam®
Datum: 21.12.16 15:40

Bene, zdravím Vás. Co takhle "Napoleónský komplex"? Jen další možný názor.

doplněno 21.12.16 15:55:

Bene, úplně v poho, třeba to navodí více náhledů. Sám jsem zvědavý kam to dojde.

Datum: 21.12.16 21:34

Teda Bene, to, co jste napsal dám přečíst své zákonité *smich*

Ten příměr s autem kulhá na všechny nohy

Datum: 21.12.16 15:06
Neni pravda. Je to individualni. Me se vysoke zeny libi, boty na podpatku, krasne dlouhe nohy. Radost pohledet.
Je to asi ale dane tim, ze i ja jsem vysoky. Ale opravdu dlouhe nohy mam rad.
Ktomu i pidi lidi i vysoci lide i vysoke zeny maji partnery.

Datum: 21.12.16 15:58

Netuším, neumím zdůvodnit, ale ve společnosti vysoké ženy jsem jaksi nesvůj. Manželka je o 25 centimetrů menší a tak jsem to měl vždycky. Žeby genetická paměť? Nějaké podstatné výhody malé ženské postavy mě jaksi nenapadají.

Od: xy
Datum: 21.12.16 19:51

snadno se vejde do 1plus jedna, a může nakupovat v dětském oddělení konfekce?

pak je tu ještě neprobádaná věc s mladičkými dívkami těsně pod zákon? přitažlivost dívek, které svým vzrůstem vypadají na 13

Od: kluk19000
Datum: 21.12.16 16:00
Mám holku je jí 18 a má 154 cm, dobrou postavu zelené oči ale je strašně roztomilá :-D a není pravda že povahu má špatnou má ji dokonce lepší než hodně ošklivých holek :-D

Od: jetotak
Datum: 21.12.16 16:29

Mozna si chlapi sugeruji, ze velke zeny maji vsechno velke a ty male naopak, sice neni to pravda, ale iluze tesnych otvoru asi prevlada *smich*

Od: rqwope*
Datum: 21.12.16 17:09

Jestli tedy jde o poměr velikostí penis / žena, je to jasné! ;)

Datum: 21.12.16 17:21
Tak to já jsem na vyšší, připadají mi pěkně vyspělé a pěkné se oblékají.

Od: lego®
Datum: 21.12.16 18:02

Mala vrtka, dobre t...

Datum: 21.12.16 19:41

A mně se vždy líbily vysoké holky, čím vyšší, tím lepší (ale musí mít i tvary k tomu, ne žadné vychrtlé tyčky). :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.