Plasticka operace

Od: Datum: 19.12.16 01:38 odpovědí: 6 změna: 19.12.16 17:49
Dobry vecer mam dotaz mel bych zivotni sen si udelat plastickou operaci obliceje a vypadat jako Herec Jonathan rhys meyers bohuzel zadna ceska plasticka chirurgie mi tuto promenu chirurgicky neudela tak newim kolik by takova operace stala v nemecku anglii nebo usa?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.16 07:00
avatar

Téééda, ty ale musíš mít mizivé sebevědomí! To si sám sebe nevážíš a nemáš se rád? Ale vůbec, že se chceš schovat za ksicht někoho jiného? Neblázni! Člověk není jen ve tvaru obličeje. Člověk není předmětem, který je charakteristický tvarem. Je takový, jakou má mimiku, chování a vlastně všechny projevy osobnosti. Obličej jako maska na osobnosti někoho jiného. :-D Navíc, do smrti bys musel poslouchat, jak ti pořád někdo říká, jestli víš, že jsi podobný Jonathanovi. Nikdy nebudeš mít jeho chování, gesta, mimiku. Zapracuj na sobě, abys měl důvod mít se rád! Jak tě lidi můžou mít rádi, když se nemáš rád ty sám. Jak si tě mají vážit, když si nevážíš sám sebe?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.16 07:18

Člověče, neblázni. Jsou to zbytečně vyhozené peníze. Možná, že jsi daleko hezčí a sympatičtější než tento herec. A hlavně, v životě a v lásce na vzhledu nezáleží. Jestli Tě bude mí jednou holka ráda a bude s Tebou jenom proto, jak vypadáš, je to špatně. Plastické operace změní Tvůj vzhled a nic se nedá vrátit zpátky. Víš jak budeš vypadat třeba za 30 - 40 let? Souhlasím s názorem, abys zapracoval na svém sebevědomí, uvědom si, v čem jsi dobrý, co Ti jde a na tom zapracuj. Buď sám sebou a ne někým jiným.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 19.12.16 07:37

Já to nechápu. Podívej se třeba na R. Jákl Vítovou nebo K. Kristelovou. Madonna vypadá teď jako bejvalá žena Micka Jaggera, Jerry Hall. Je vidět, že mají plastiky a před nimi vypadaly líp. Tento herec se mi nikdy nelíbil. Buď rád, že jsi, jaký jsi. Ne, buď dokonce rád, že nevypadáš jako on.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vik
Datum: 19.12.16 14:41

Za 10 let ti spadne obličej,bude viset,už nikdy to nebudeš ty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.16 17:36

Navštivte psychiatra, ať vás trochu srovná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.16 17:49
avatar

Proč předpokládáte, že by se lékaři (plastičtí chirurgové) v Německu, Anglii nebo USA měli řídit jinými etickými pravidly než naši? Jestli to myslíte vážně, měl byste se poohlédnout po exotičtějších krajích (míním země, kterým etika tolik neříká)...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.