Nový domov

Od: Datum: 15.12.16 12:12 odpovědí: 6 změna: 15.12.16 17:25
Viděli jste včera ve 20.20 na nově novou reality šou Nový domov?Co na tu komedii říkáte?Rodinka určitě potřebná pomocí ale ta komedie kolem toho,verejne promítání na panelák o Pergnerové ani nemluvě.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.16 12:33
Neviděl jsem Pergnerovou ale znám ten formát z Polsatu. Říkám si, když vidím jak na shnilou stodolu naroubujou novou střechu a izolacní fasádu, dovnitř nalepí sádroš přes mokré plesnivé zdi , vylejou podlahy a druhý den na ně lepí vynyl, jestli ten barák vydrží rok nebo dva. Samozřejmě že pro ty lidi je zázrak, když funguje ústřední topení a najednou teče teplá voda v luxusní koupelně, ale kdyby to nemuselo být hotový do týdne a udělaly se napřed izolace, byly by ty peníze investovaný o fous rozumějš.
Od: pt®
Datum: 15.12.16 13:07

Ano, viděla jsem ten nový pořad a je mně jedno, kolik je kolem toho humbuku, protože se pomohlo starému dědovi, který se stará a vychovává kluky sám, když jim zemřela máma. Krásně jim zrekonstruovali byt, změnili dispozici, aby měli každý své soukromí a dost místa, krásnou koupelnu se spr. koutem, což je pro dědu pohodlnější a spoustu nových spotřebičů, bez kterých já už bych si to neuměla představit. Také se zapojili sousedi, sousedky, poklidili po řemeslnících a tak to trochu vede lidi k sounáležitosti...

Od: patronkaa
Datum: 15.12.16 13:28

Myšlenka je to možná dobrá, ale takovou trapnost jsem už dlouho necítila. Pergnerová si snad psala scénář sama a zapomněla se při tom podívat do OP. Trapná, trapná, trapná...Jak se asi musel cítit ten starý pán, když jeho osud a osud jeho vnuků byl veřejně dán na přetřes celému okolí. To je vědomé ponižování člověka, který se nemůže bránit jen proto, že sám na podobné změny v bytě prostě nemá a pro vnuky chce to nejlepší. Jak bude byt vypadat už po pár dnech používání si nechci ani domyslet - mokré procesy, žádné velké teplo a za pět dní? :(

Datum: 15.12.16 14:35

Neviděl a neuvidím. Po Zlaté mládeži, na kterou nedobrovolně přispívám (pro ignoranty - jde o pořad ČT) a Soukupových Nebezpečných vztazích už jsem vůči reality show velmi ostražitý. *stop*

Od: rqwope
Datum: 15.12.16 17:14

Je to americký formát. Američané jsou, díky obrovské nabídce televizní zábavy "otupělí", proto tyto "reality" pořady potřebují hluboké emoce.

Datum: 15.12.16 17:25

Jak tu někdo psal, chtělo by to vidět ten byt po několika měsících užívání. Nápad dobrý, ale ...Připomíná mi to, jak jednou v pořadu Jak se staví sen, jedněm důchodcům zlikvidovali rádiátor pod oknem, u kterého se nahřívali a místo toho dali jakousi nepraktickou lavici a ta paní pak smutně koukala.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.