Potvrzení od ÚP pro zdravotní pojišťovnu

Od: Datum: 13.12.16 22:26 odpovědí: 2 změna: 14.12.16 08:35

Ahoj, od prvního jsem nastoupil do nové práce a kopii smlouvy jsem zanesl na zdravotní pojišťovnu. Ještě ale musím doložit potvrzení z ÚP o vyřazení z evidence. Problém je, že se pořád nemůžu dostat na pojišťovnu kvůli nepřetržitému provozu. Dokáže mi někdo říct jestli je nutné ho dokládat, pokud si paní zaznamenala tu smlouvu? Bude problém když jim ho doložím nejdříve příští týden, což bude asi 20 dní od nástupu do práce?

Předem díky za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: slovan
Datum: 14.12.16 06:56

Vůbec tam nechoď. Pošli jim mailem kopii, kterou buď uděláš přes skener nebo ( pokud nemáš přístup ke skeneru ) nějakým solidním foťákem. V tom případě foť ze vzdálenosti asi 0,5 metru, ať není dokument příliš "soudkovitý" a to co je navíc, ořež v nějakém SW na úpravu fotek, aby ve výsledku zbyla zase normální kopie listu, jako ze skeneru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.12.16 08:35
avatar

Mělo to sice být do 8 kalendářních dnů, ale klidně můžete doložit příští týden (pojišťovna Vám s tím nejspíš problémy dělat nebude). A nezapomeňte si zároveň zkontrolovat (zeptat se), jestli už Vás přihlásil nový zaměstnavatel.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.