Stávka zaměstnanců České pošty

Od: Datum: 12.12.16 22:36 odpovědí: 48 změna: 27.12.16 21:31

Myslím si, že jejich požadavky jsou neopodstatněné a místo stávek by měli zlepšit přístup k zákazníkům. U přepážek často vidím, jak pomalu pracují, tvoří se dlouhé fronty a mají na všechno čas. Jindy zase čekám na balík a místo toho mám ve schránce oznámenku. Za takovou práci by chtěli mít přidáno, za co? Pokud se jim nelíbí jejich příjem, mohou jít jinde a vydělat si více. Pokud si zaměstnanci ČP prosadí zvýšení platu, následně se to projeví v dalším zdražování zásilek a zaplatíme to my všichni.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.16 22:50

S čím potřebujete poradit? Mě se zase nelíbí vaše práce a nelíbí se mi, že dostáváte zaplaceno! (pokud tedy facháte)*smich*


doplněno 12.12.16 23:45: Ono kritizovat práci druhých umí každý trouba! Někdy si to zkuste,ono to není tak jednoduché. Ale jak říkáte...každý ma možnost změnit zaměstnání - jste velice inteligentní! :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Od: janys79
Datum: 12.12.16 23:32

Tohle řešit nemusíme, já mám po práci. A ve svém volném čase si snad mohu dělat to, co uznám za vhodné.

Od: janys79
Datum: 13.12.16 00:20

Jestli tu mou inteligenci myslíte jako ironii, tak pletete jablka a hrušky dohromady. To s tím nemá nic společného. A pokud jsem v práci nespokojený, mohu si hledat lepší místo, zvýšit si kvalifikaci dalšími kurzy, studiem (tím nechci říci, že pracovníci pošty jsou hloupí - aby mě někdo nechytal za slovíčka).

Datum: 12.12.16 22:59
avatar

To se mi stava bezne , jsem doma a vecer prijde sms , ze jsem doma nebyl a mam zasilku na poste. Proste klasika. To radeji muzou primo rano ji tam hodit a ja se tam stavim. Jinak na postu nechodim co je rok dlouhy , kdyz nemusim. Vzdy tam je plno , otevrene jedno okno , proste moc na nervy. Vse co jde , tak mam elektronicky.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.12.16 23:51

Omylem jsem vám klikl plus.Viděl jste někdy poštovní doručovatelku znuděně sedět a klimbat nohama? Co znám já, tak za těch pár korun kmitají jak mohou. Pokud je nechají za hodinu roznést 20 balíčků, tak reálně nemají šanci třeba v paneláku na každého zvonit a čekat, až se vykadí, doleze ke zvonku, obleče se, sjede dolů ze sedmého patra, vrátí se pro zapomenuté klíče a doklady, pak zase třeba nemá peníze na dobírku, nebo si není vědom že by něco objednával..

Teď bydlím na vesnici a s poštou nemám žádný problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janys79
Datum: 13.12.16 00:17

U nás na poště jsou znuděné a některé se rády vykecávají místo toho, aby se věnovali lidem.

Datum: 13.12.16 00:23
avatar
Ja myslel vetsi balicky, ktere rozvazi dodavka.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 12:23
avatar

pro HOnz490 Dobrý den.

Mám to úplně stejně jako Vy *smich* ( a to jsem na poště dělala )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.16 23:05
avatar

Je otázka, zdali by se nám tak komukoliv z nás chtělo za ty peníze, co tam mají, dělat jako šroub a ještě se vesele usmívat.:-P

Ohodnoceno: 2x
 
Od: janys79
Datum: 12.12.16 23:34

Pochopitelně, že ne každý by tuto práci dělal. Pokud je člověk šikovný, snaží se, najde si lépe placenou práci a nemusí to řešit tímto způsobem.

Od: ben®
Datum: 13.12.16 00:04
avatar

Dobrý den, proč Vám vadí zrovna stávka pošťáků? Stávky jiných oborů Vám nevadí (učitelé, lékaři, železnice)? Stávka, pokud je legální, tak je legitimní nástroj k prosazení práv pracujících - jenom je zajímavé, že vždy a zasádně jde o peníze . Zdravím!


doplněno 13.12.16 00:23:

janys79 - to byl dotaz.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janys79
Datum: 13.12.16 00:15

Kde píšu, že mě vadí pouze stávka pošťáku a jiné stávky ne? Nepodsouvejte mě názory, které jsem nenapsal.

Od: toxxx
Datum: 13.12.16 00:35

Já se jim nedivím takovou práci bych nedělal ani za 50 000

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 01:02
avatar

Dobrý den. Já jsem s naší poštou spokojený a na naši doručovatelku nedám dopustit. Každý balíček mi přiveze( naše doručovatelky jezdí všechny na kole). Na poště někdy fronta je, někdy ne. Jsou tam 3 přepážky a většinou jsou všechny otevřené. Např. dnes, jsem šel hned na řadu. Co se týče stávky, nevadí mi to. Pokud bych něco měl, tak to odložím na druhý den. U jiných pošt to nedokážu posoudit, chodím jen na tu naši a opravdu jen vyjímečně ještě na hlavní v Praze a v Hybernské. Ale to je tak 2x do roka.


doplněno 23.12.16 12:20:

Tak včera (22.12) , mi poslal prodejce z Aukra v 8.14 mail, že peníze dorazily na účet a balíček s CD hned posílá. Dnes (23.12.) , po púl jedenácté mi ho doručovatelka přinesla. Byl to obyčejný balíček, žádný expres, nebo něco takového. Očekával jsem ho až příští týden, po svátcích.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.16 12:35

Tak abychom tu poštu nepřechválili. Uznávám jejich právo na stávku. Ale pokud jsou v práci a nestávkují, chtělo by to dělat. Takhle to totiž vypadá, že na stávku navázala vlna sabotáží. Včera jsem dělal z domova, dneska mám volno, nehnul jsem se z bytu jinam než před barák a ejhle, SMS: Doručovací pokus nebyl úspěšný... Bodejť jo, když poštovní auto ani nevjelo do ulice. *bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 07:25
avatar

Málokteré povolání má takovou nutnost, soustředit se tak dlouho. Ty paní za přepážkou mají povinnost sedět na zadku a bez pohybu pracovat. Je to horší, než práce na páse. A vy jim budete vyčítat, že se zajdou vyčurat, případně zkonzultují nějaký problém s kolegyní? + jednání s naštvanými lidmi. Jsou to chudáci. *sok* Takové zlostné, pozorování a odzuzování? Ale fuj! *bum* Já jsem na poště nebyla, ani nepamatuji. Složenky řeším bankou, důchod mi chodí na účet, balíček přiveze jiný dopravce, než pošta, známky koupím v papírnictví nebo v trafice, když posílám vnukovi pohled do tábora. Všecko řeším maily. Obálky s pruhem nedostávám, protože mám všecko vpořádku. Co na poště?!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janys79
Datum: 13.12.16 08:13

"A vy jim budete vyčítat, že se zajdou vyčurat," Podsouváte mi něco, co nikde nezmiňuji!

Od: krtek*
Datum: 13.12.16 07:57

já si myslím, že celej problém pošty je ve vyšším managementu...ten je zaostalý a špatný..od toho se potom odvíjí vše ostatní..a od*erou to ti důle..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 08:15
avatar

Nevím, jak jinde, ale třeba u nás v Turnově jsou dvě pošty přímo ve městě a nikdy jsem neměl problém s rychlostí pošťaček. Co se týče doručování balíků, vždy když jsem uvedl, že chci balík do ruky, tak jsem ho do ruky dostal. Stávkování je asi blbost, to je fakt.

Také bysme mohli jako učitelé stávkovat, že místo slibovaných 8 procent jsme dostali asi 2 procenta *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krtek*
Datum: 13.12.16 08:31

můj názor na všechny státní zaměstance vyjma IZS a možná učitelů je takový, že by měli být ticho a vůbec se neozývat...:) protože berou xkrat víc než normální člověk v soukromém sektoru..samé benefity, tabulkové platy, % navyšování a furt zkuhrají...kolikrát se zvedne plat obyčejnému člověku za jeho karieru?...a kolikrát státnímu zaměstanci?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 13.12.16 08:59

Stávka je v naší republice vyjímečný až téměř neznámý nástroj na zvýšení platu. Jsme v tomto podělaný národ a proto platy jsou tam, kde jsou. Proč myslíte, že platy na západ od nás jsou jinde než u nás? Tam nejsou žádný lidumilové, ale zaměstnanecké odbory, (u nás na vyjímky k ničemu) , které se starají a proto jsou s platama tam kde jsou. Zde to jsou jen zoufalé pokusy, ale alespoň nějaké.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 13.12.16 10:35

samuraj: Také bysme mohli jako učitelé stávkovat, ... Proto budou učitelé a nejen učitelé s platama tam kde jsou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 17:25
avatar

Asi máte pravdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 09:03
avatar

To jsou dvě témata najednou; požadavky zaměstnanců pošty neumím posoudit. Pokud je pravdou jejich tvrzení, že jsou odměňováni velkým dílem dle toho, zda uzavřou s občany pojištění, nebo jim prodají nějakou cetku, je to určitě skandální a dost možná i v rozporu s platnými zákony. Přístup zaměstnanců pošty se (podle mých zkušeností) dramaticky liší dle jejich působnosti. Ve stolici rovnou vhodili doručenku do schránky a hasta mañana. Na venkově doručovatelka poctivě zvoní, dokonce mně posílá SMSku, nebo telefonuje. Když kupuji přes internet zboží a dotyčný kšeftař nabízí v možnostech doručení výběr mezi poštou, PPL, popř. něčím jiným, vždy volím poštu. *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 13.12.16 09:18

Na poštu chodím jen když potřebuju poslat doporučený dopis. To jinak vyřešit nejde. V jiných situacích se snažím Českou poštu nevyužívat, při objednání zásilky volit jiný způsob, třeba PPL, Geispoint, Zásilkovna atd. Je to levnější a člověk nemusí čekat na přetopené poště. Nechápu jejich systém práce, kdy doručují vše v hodinách, kdy je běžný člověk v práci. Před pár dny i když partner zadal večerní doručení přijeli ve 14:00, kdy nikdo nebyl doma. Tak ať se jdou s tímhle systémem práce vycpat. Služby mizerné a předražené, holt státní podnik. By mě zajímala úspěšnost doručení zásilek, to musí být zbytečně proježděného benzínu, kdy zákazník nebyl zastižen. Ale pořád se najde dost lidí, kteří na poštu chodí i kvůli blbostem, kvůli kterým nemusí. Třeba i moje máma chodí zaplatit SIPO na poštu. Internetbankingu se bojí a souhlasu s inkasem nejspíš taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 10:01

Stávky zaměstnanců podniků s účastí státu mně dráždí všeobecně.Nevím za co konkrétně by chtěli zaměstnanci ČP přidat, vždyť ty služby jsou k zbl..í a ještě předražené.V novodobé historii České republiky nikdy nebyl takový hlad po pracovní síle jako nyní, takže nevidím důvod, proč by zaměstnanci ČP nemohli jít pracovat do jiného odvětví (firmy berou už i lidi bez potřebné kvalifikace).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 10:31

Mojí práci také každý kritizuje, ale co všechno za ní stojí nikdo nevidí. Nikdo neví, jak jsme ve skutečnosti placení a že nemáme těch 32k co se všude říká. Nikomu nedochází, že na lidi, kteří pracují rukama za minimální mzdu je dalších x lidí v managementu, kteří mají desetinásobky této mzdy a podle toho vznikají ty průměry. Jak zde bylo řečeno, kritizovat umí každý. Na jednu stranu se mi to také nelíbí, protože už měsíc čekám na zásilku, která je prokazatelně od 16.11. v ČR, na druhou stranu jejich nespokojenost chápu a kdybych mohl, tak taky stávkuju.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 10:47

Mně spíš zarazilo, kolik odborových organizací na poště mají - 8 nebo kolik. Jinak je fakt, že ty platy tam jsou nic moc. U nás chodila před pár lety pošťačka, které bylo přes 50 a ta byla tak naštvaná, že nakonec raději odešla do předčasného důchodu a starala se o nemocnou matku. Já bydlím v přidružené obci většího města a kdysi tady nosila poštu místní paní. Ráno jí dovezli všechnu poštu a ona si to v klidu roznesla. My bydlíme na konci její bývalé trasy - když spěchala, tak u nás byla před 11, když si vykládala a sháněla drby, tak i kolem jedné. Dnes přijedou 2 baby, nervózně proběhnou dědinu a k tomu mají 3 další obce. Kam jedou nejdřív, nikdo neví. Sousedka, která čeká na důchod, tak mi říkala, že někdy je důchod v 10 hodin, jednou i ve 14 hodin. Tomu se říká zkvalitnění služeb, hm, hlavně že nahoře manažeři určitě netrpí, že?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 10:50
avatar

Vážení ti, co zde kritizujete práci těch nejposlednějších, co na poště jsou - poštovních doručovatelů... Zkuste se jen na jeden den tu jejich práci. A uvidíme, co večer pak budete říkat. Stávky, i v minulosti, byly vždy za lepší pracovní podmínky. A do těch patří i výše mzdy. Je to jejich plné právo. Žijeme snad v demokracii, no ne? Tak buďte demokrati, a ne závistivci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 11:16

Souhlas, já na střední roznášel jen letáky a byla to makačka. Ono mít těžký plný batoh, k tomu v každé ruce plnou tašku a lítat v mrazu -20 nebo vedru 35 °C od čerta k ďáblu, půlku toho donese zpátky protože lidi nejsou doma, do toho musí nabízet služby, roznáší noviny, letáky, peníze apod. není to nic závidění hodného

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janys79
Datum: 13.12.16 11:52

Zkuste si práci dělníka na stavbě v těchto chladných dnech. U nás teď na jedné budově opravují střechu, pochybuji, že tam mají ohřívač.

Od: jentak
Datum: 13.12.16 11:50

Jako všude, i tady smrdí ryba od hlavy. Ti samotní zaměstnanci jsou jen ve vleku dění a chtějí si "urvat" větší díl z balíku který zatím bere jejich vedení. Mají moji podporu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 12:29
avatar

Já tedy nevím, kdo přesně stávkuje. Zda doručovatelky a pracovnice za přepážkou. Těm bych se ani nedivila. Ale myslím, že stávkují ti JINÍ zaměstnanci. Ti, co vymysleli všechny poštovní nesmysly a převysoké poplatky za tzv. služby, že jsme se jim prakticky všichni na ty jejich ukrutně předražené služby "vyprdli" a řešíme to jinak. Takže i oni by to měli řešit jinak a ne stávkou a buzerací těch za přepážkou. Ty fakt lituju. Včera se mi stalo, že asi 8letý kluk přivezl maminku na vozíku k přepážce a slečna té postižené paní po vyřízení složenky začala vnucovat pro synka reflexní vestičku s krtečkem za 150,-Kč, aby ho nepřejelo auto. Když už ji paní, celá rozrušená a nešťastná chtěla platit, vložila jsem se do toho a té mamince vysvětlila, že 8letému klukovi by se ve škole tak akorát všichni smáli a ona zbytečně vyhodí peníze. Pak jsem si od slečny vyslechla, že se nemám plést do toho, do čeho mi nic není, protože všechny pracovnice mají příkaz, že musejí měsíčně prodat cigatery, vestičky, stromečky do auta a nápoje za určité peníze, jinak jim seberou osobní ohodnocení. Je tohle normální? Ida

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 12:51

idanova. Tak to vnucování všeho možného mi také vadí. Ale zrovna ty vesty jsou fakt dobrý. Aspoň mi je sebou nosíme na výlety, protože chodíme i v tomhle ročním období, kdy je brzy tma. Vnuci je mají na sobě i když jsme ve městě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 14:21
avatar

Ačkoliv jsem dneska vyběhla z pošty nas*aná až na půdu, musím přiznat, že všechno, co mi na ČP vadí, je chyba systému a ne lidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 13.12.16 15:47

posta pod vedenim techto nenazranych manazeru se riti do zahuby. Se divim, že s tim stat nic nedela. Je to podobne jako ceske drahy. Neustale se zdrazuje ale lidi na poste pridano nedostali. Stridaji se tam jak ponozky. Cekam balik, jsem kvuli tomu doma v 10:03 hod mi dojde sms, ze se balik nepodaril dorucit. Ve schrance listek s casem 10:01hod. Lidi proste nestihaji, msji toho hodne a serou na to. Doplati na to zakaznik, ktery plati za sluzbu, ale stejne si na tu postu musi zajit. U prepazky jedna zenska, ostatni prepazky uzavrene. A ta jedna tam resi se znamou jake cislo si vybrat a jakeho operatora a jeste ji nabizi ruzne losy nebo sportku. Az prijdu ns radu zacne nadavat, že uz ma tri minuty po zaviracce... Minuly tyden jsem cekal dva baíiky, nejprve dorazil ve 12hod prvni, druhy dovezlo o pul druhe jine auto? to jsem tam jeste musel volat, kde ten balik je. Skoda mluvit. Vcera jsem mel ve schrance upominku, ze tam mam od pulky listopdadu doporucene psani...podle sledovacoho cisla uz byla odeslana zpet odesilateli, ktery si ji prevzal, presto jsem se sel zeptat a byla tam! je to fakt vykon od ceske posty! Takhle to u nas funguje uz pres pet let!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 15:54
avatar

Jen tak, na okraj. V noci v rádiu říkali, že balíček do zahraničí bude stát 300 kč. *sok* České dráhy a česká pošta, to je hodně velké neštěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janys79
Datum: 13.12.16 20:29

Balík na Slovensko v průměru kolem 300,.- Kč (+ - podle váhy)

Datum: 13.12.16 20:38

To už se snad vyplatí PPL

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.16 20:36

Duhové České dráhy a Česká pošta...Tam si vedení servíruje milionové odměny a dole dělají za plat posluhovačky..Není divu,že si občas uleví...A ta stávka..Ta měla být a dle starého amerického vzoru pošty zavřít na týden,tvrdě vyjednávat a stávkokaze řezat basebalkou..Jinak se nic NEDOCÍLÍ...A PČR..Totéž... policajti mají databázi sprejeru a nové fasády mají nasekané odpornosti i s tagy a PČR za ty prachy prostě NEKONÁ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 20:52
avatar

Jednoznačně je ironií že Česká Pošta je nejhorší přeprvaní společnostní v České republice.

Balíky dochází zcela pravidelně pozdě, omlacené za předpokladu, že tedy vůbec příjdou - většinou si je stejně musím vyzvednout na poště protože údajně "nebyl nikdo zastižen". Služby jsou suveréně jedny z nejdražších. U přepážky se stojí dlouho, za to ovšem nemůžou ani tak zaměstnanci ale spíše zaměstnavatel - protože si můžu koupit pojištení, vzít půjčku, koupit oblečení, stírací losy a nevím co ještě, ale dopis nebo balík je problém poslat.

Faktem je, že Česká pošta tak trochu těží ze své historie kdy prostě byla jen pošta. Dnes je spousta přepravních společností a ty se prostě musí hodně snažit aby s konkurencí držely krok a aby si zákazníci balík poslali přes ně- není divu, že většina lidí je nakonec zvolí - kdo někdy posílal balík, tak moc dobře ví.

Za to ale nemůžou zaměstnanci ale vedoucí...

autobusy jezdí pozdě, čímdál dráž a čímdál hůř, každý den v rádiu slyším o tom že nějaký namrdaný autobusák to zase někde opřel a také pořád jen stávkují za to, že za svoje sezení a stání chtějí víc peněz - proč oni můžou a pošťáci ne?

avatar
Upozornění od sys ladinpraha 13. 12. 2016 21:07:47
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 21:40

k těm autobusákům - nemají to jednoduché...ono je něco jiného jezdit osobákem a něco jiného 14metrovou krávou kde předek chodí o 4 metry jinak než zadek

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 22:00
avatar

Nemají to zas tak složíté - jezdí vyloženě jako čuňata - nikoho z nich by ke kamioňákům nevzali .. mám řidáčák jak na C tak i na D ... jako přivýdělek jsem dělal instruktora v autoškole na náklaďáky.

Většina z nich jsou pouze čuňata - když chodili autobusáci na kondiční jízdy tak většina jezdila jak kdyby byla na silnici sama - a všichni na otázku proč se nepodívají do zrcátka když vyjíždí ze zástavky odpoví suveréně "šak já mám přednost" .. a takový chtějí víc peněz .. dodávám, že o tom jak vypadá jejich pracovní den si většina z vás může nechat jen snít.

To si to víc zaslouží ten pošťák co od rána do večera jezdí blázen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 22:11

Ono s kamionem je to zase něco jiného přece jen sedím nad , ne dva metry před nápravou...

S pošťákama i autobusákama souhlasím , podstatné je že manažéři mají své jisté.Autobusáci jsou na tom relativně líp i když i u nás na busech je plakát - hledáme řidiče, stačí skupina B ... Švagr jezdil na ČSAD ale ty podmínky...na dílnách se dělaly soukromé auta vedení a autobus aby si pomalu opravoval doma u baráku . A pracovní den bych taky neměnil, placené jen jízdy, čekačky na konečných - to přece čerpají nárokovou přestávku ... takže po přepočtu na počet hodin mimo garáž žádná sláva ..Ale podobné je tu i u doručovatelek, pokud nestíhají roznos v čase který jim stanoví někdo v Praze ve vytopeném kanclu bez ohledu na to že je venku - 10 a 20 cm sněhu mají smůlu

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 13.12.16 21:23
avatar

Chápete, že když zaměstnanci nejsou spokojení, o to horší služby vám poskytnou? Píšete, že pokud se jim nelíbí příjem, ať jdou jinam. Jo, oni to udělají a vaše služby se vám opět zhorší, protože bude a) nedostatek pracovníků b) budou muset přijmout novou pracovní sílu, která se potřebuje zaučit...je to řešení? To že na České poště panují strašné pracovní podmínky se tak nějak traduje...a docela tomu věřím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.16 13:36
avatar

Zdravím. Klera, nic ve zlém, ale mně nějak nezajímá, jestli je zaměstnanec pošty spokojen či nespokojen a podle toho mi poskytne službu horší či lepší. Tu službu mi neposkytuje zdarma, ale já si ji platím. Proto ji chci za své peníze stoprocentní, bez ohledu na zaměstnancovu spokojenost. Ida

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.16 17:58

Stávka je metoda určení ceny práce. Právo na stávku je chráněno zákonem ve všech civilizovaných zemích.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hhh
Datum: 27.12.16 21:31

Tohle je ale síla!ŠÉF POŠTY bere minimalně 3.78 milionu ročně.Je to ale jen pevná složka platu.Může mít i 8 000 000 ročně.To bych radši stávkoval proti tomuhle.http://ekonomika.idnes.cz/odb…c=A161219_143718_ekoakcie_fih

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.