Jak se rozhodnout?

Od: Datum: 11.12.16 18:29 odpovědí: 7 změna: 12.12.16 06:21

Dobrý večer, potřebovala bych radu. Nevím co se semnou už pár dní děje. Před delší dobou se semnou můj ex rozešel. Byli to nejkrásnější 3 měsíce mého života, byl to můj první vztah. Ale vztah nefungoval, vlastně ani nemohl fungovat. Nezapomněla jsem totiž na svou platonickou lásku se kterou jsem měla jedno rande, ale nevyšlo to. Doufala jsem, že nový vztah mi pomůže jít dál. Ikdyž byl vztah krásný, tak v 18 letech chyběla intimita. Já nebyla připravená a v hlavě mi šrotovala stále ta platonická láska. Zároven jsme měli s ex odlišné světy, miloval rušný život, ale já jsem klidná a introvertní. Ale chybělo tam více věcí a tou nejdůležitější byla komunikace. A když přišel první velký problém, přišel i rozchod. Bývalý mi nedokázal říct, co se stalo a proč to končí z ničeho nic končí. Ani nevím, zda proběhl rozchod v pohodě či ne. Jen napsal, že je konec a pak jsem z něj tahala proč, ale odpověd se mi nedostala. Spíše mi řekl jen to, že je se mnou nuda, že jsem panna a že jsme vlastně spolu nechodili. Vím, že mě miloval tak jako já jeho, ale nebyli jsme schopni si to říct. Ublížilo mi to, to co napsal, ale po měsíci mi znovu napsal jak mi dopadla zkouška a pak se už neozval. Přišlo léto a já chodila na brigádu a snažila se zapomenout a odpustit mu což se stalo. Začátkem školy si mě krom fb vymazal všude kde mohl. Asi si začal čistit život. A já ho nedávno zahlédla z autobusu a dostala jsem chut mu napsat jak se od té doby má a hlavně zjistit, zda mezi námi nepanuje nenávist. Jen nevím jak mu to všechno napsat. Nechci se k němu vracet. Nemělo by to smysl a hlavně city jsou pryč. Příští rok maturuju a chci mít vyřešený minulý život. Dám si ještě týden na rozmyšlenou co udělat či neudělat, ale Vás jsem se chtěla zeptat, co mi radíte. Jak vy byste se koukali na to, kdyby se vám bývalka či bývalý po dlouhé době ozvali. Děkuji za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lm®
Datum: 11.12.16 18:35

Ahoj,

Nijak.Nicv tom nehledejte.Prostě si vzpomněl a zeptal se. Nic víc.Nepitvejte se v tom .Hleďte dopředu a žijte svůj život.

Minulost je za Vámi.

Od: gerdy
Datum: 11.12.16 18:41

Já v tom nic nehledám. Zeptat se minulý škoní rok. Já ho dlouhou dobu neviděla a nepsala si s ním. Jen když jsem ho po takové době zahlédla napadla mě otázka co je nového, jak si žije. Nic víc

Od: kuky®
Datum: 11.12.16 18:52
Dal-li ti kopačky, měl k tomu důvod.
Zřejmě nebude nadšen když se ozveš. Jakmile jednou udělá někdo za nečím tlustou čáru, nechce se k tomu vracet.
Raději se připravuj na maturitu, uděláš lepší.
Od: kuky®
Datum: 11.12.16 18:53
Dal-li ti kopačky, měl k tomu důvod.
Zřejmě nebude nadšen když se ozveš. Jakmile jednou udělá někdo za nečím tlustou čáru, nechce se k tomu vracet.
Raději se připravuj na maturitu,to bude lepší.
Datum: 11.12.16 18:59

- já bych se neponižovala !

Datum: 12.12.16 05:41

Jak se rozhodnout? Rozumně! Nepsat!

Datum: 12.12.16 06:21

Nepsat, ale zároveň se mu nevyhýbat. Může se stát, že proti sobě půjdete po ulici. Nepřecházej na druhý chodník, neklop oči, ale mírně se usmívej. Možná řekne ahoj, odpověz ahoj. Možná se zeptá, jak se máš, odpověz, že docela dobře. V dalším hovoru už nepokračuj, to bys nezvládla. A z takového setkání a dvou tří slov nic nevyvozuj, to je normální společenká úroveň, naprosto neutrální.

Ptáš se, jestli k tobě necítí nenávist. Na to slovo zapomeň.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.