Představivost a masturbace

Od: Datum: 11.12.16 12:16 odpovědí: 10 změna: 13.12.16 07:33

Dobrý den všem,
prosím Vás o radu. Poslední dobou se totiž ztrácím v jedné věci. Jak mám vnímat nebo brát to, když mi už hodněkrát napsalo pár mužů, že na mě právě koukají na fotce a "honí si nade mnou". Napřed bych chtěla zdůraznit, že se nejedná o nahé nebo odhalené fotky. Usmívám se na nich a mám upnuté oblečení. Jen stále nevím, pokud mi toto někdo napíše, zda to mám brát jako poctu nebo ponížení. Pak totiž pak dotyčný začne popisovat své představy, mně ty fantazie ve formě zpráv přeposílat, a to už se popravdě vůbec "nechytám", na ony zprávy nereaguji a jdu si dělat svoji práci. Já osobně nemasturbuji už několik let, a když jsem se uspokojovala naposledy, tak jsem to dělala bez jakýchkoli představ nebo fantazií. Nechápu muže. Můžete se mi k tomuto, prosím, někdo vyjádřit? Mám to vnímat jako potěchu nebo spíš hanbu? Ocenila bych, kdyby se k otázce vyjádřili muži i ženy. Zdůrazňuji, že nejde o žádný trolling. Děkuji Vám moc!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.16 12:18

A musíš to řešit, nebylo by lepší dělat něco příjemnějšího nebo užitečnějšího?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.16 12:19
avatar

Tak na tohle tu bude během hodiny tak 15 - 20 odpovědí. Ale když se zeptám na průměrný atmosférický tlak a teplotu, do zítřka nebude nic.


doplněno 11.12.16 12:26:

majsterjoe: ale jo, už se budu krotit. To je tou ranní 12 kou při neděli .. *kafe*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.16 12:23
avatar

*smich* nejsi ty dneska nějaký podrážděný? Teda krom toho že máš pravdu, vidím v tvé nejen tady reakci takovou podrážděnost, nic ve zlém.

A k otázce, představivost je mnohem lepší než skutečnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 11.12.16 13:51

Kam ty fotky posíláte? To jako na facebooku? A není to jeden a tentýž stolker? A s tou Vaší masturbací, to je taky divné. Pár let jo, pár let né. A taky : právě u holek by to mělo být s představami, ještě spíš, jak u kluků.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dalajla
Datum: 11.12.16 14:07

Taky mi to prijde u tebe divne, ze driv jo a ted uz dlouho ne *ee* , asi nejsi v pohodove norme, proto nechapes nutnost "fantazie" pri ukájeni, jinak je to ale v bezne konverzaci uchylna poznamka, zvlast pokud nejde o zadne sexualni zvaneni na intimchatu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dylin
Datum: 11.12.16 14:37

Když Vám tohle nějaký chlap napíše, tak by chtěl abyste mu dala doopravdy. Ted si to můžete zpracovat, jak chcete. Nic jiného za tím není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 01:19
avatar

Ignoruj je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 05:30

Já v tom nic divného nevidím.Kdybys nikam hezké fotky neposílala, nikdo by z nich netál.Když chlap vidí hezkou ženskou je to snad normální, když roztaje. Pokud by byl v klidu, má nějakou poruchu.Ovšem toto je všechno o soukromí, pokud s tím jde na veřejnost je to nepřípustné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 06:06

Předpokládám, že to jsou osoby, které neznáš osobně. Říkají ti to, protože to jsou uchaláci a chtěli by, aby se ty představy staly skutečností.

Jinak mě zajímá, proč už nemasturbuješ. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.16 07:33
avatar

Mia, něco je špatně. To že rozdáváš fotky na potkání? To, že si může kdokoliv dovolit popisovat takové věci? To, že si to k tobě dovolí, nejspíše je to proto, že je povzbuzuješ, to že to dovolíš! Jaké je tvé sebehodnocení, tvé sebevědomí? Jestli jsi pornoherečkou, pak máš úspěch, po kterém toužíš. Jestli jsi normální žena, pak je to, co popisuješ, nesmírně degradující. A nezapomeň, že tak s tebou mužský bude jednat! *bum*Každý si dovolí tolik, kolik je mu povoleno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.