Jak na lásku?

Od: Datum: 02.01.17 18:04 odpovědí: 17 změna: 03.01.17 12:40
Jak na lásku? Zajímá mě názor každého :)
doplněno 02.01.17 19:31: Zajímá mě, jak vy pohlizite na lásku a jak jste ji získali? Ráda přečtu a vyslechnu názory a zkušenosti starších, přezdívka amor z hecu :P je mi 19 a nikdy jsem neměla vážný vztah:/ třeba mě pozitivně ovlivnite:))

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.17 18:12
avatar

Nepřesně, příliš obecně položená otázka. Co přesně chcete vědět?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skipi
Datum: 02.01.17 20:41

Já používám vteřiňák.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rqwope*
Datum: 02.01.17 18:24

Co je to láska? To je když to mlaská.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 02.01.17 18:26

Jak odpovědět? Mát ji a nevíte , jak ji oslovil, nebo položit nebo ji vyměnit? Nebo ji nemáte, a jak ji najít? Taky je třeba vědět, jestli odpovídám 13 letému nebo 55 leté.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 18:47

Pokud se někdo ptá na lásku a dá si přezdívku amor, tak to bude mladý nezkušený zboží. Já jsem na to kdysi šla rovnou - dnes už jsem babička - třeba jsem se kluka na zábavě zeptala - nešel bys se mnou domů? To byl většinou šok! Ovšem pak se vše vysvětlilo, nešlo mi o sex, ale jako základ balení dobrý. Jinak dnes je všeobecně problém v tom, že lidi neumějí mluvit na rovinu a pak nikdo neví, na čem je. Taková ta korektnost leze i do vztahů mezi lidmi a jak já říkám, spousta lidí raději umře, než by řekla pravdu. Tuhle jsem někde četla, že třeba spousta lidí se rozvádí se a ani neví, kvůli čemu - prostě ti lidi si nic neřeknou! To já doma klidně řeknu manželovi, že je debil, ale taky, že ho miluju a je nejlepší. A vo tom to je...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.01.17 21:59

Souhlasím s vámi. Má se mluvit na rovinu a to se nedělá. Jinak dochází k nedorozumění. Jedna nebo obě strany se urazí, jsou zklamaní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 18:54
avatar

Opatrně. A hlavně si dejte pozor nato, co si přejete. Mohlo by se Vám to vyplnit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 02.01.17 19:10
avatar

Je to prosté...láska bud je a nebo není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 19:37

Na lásku se nedá jít, nejsou to ryby nebo houby, kdo moc hledá, nenajde nic. Pravá, opravdová láska musí člověka najít sama, musí ho potkat a je jedno , jestli v 15 nebo v 60, v každém věku je to nádherné, opojné, ale také to moc a moc bolí. A ne každý člověk má to štěstí, že tu opravdovou lásku pozná. Zamilovat se může člověk víckrát za život, ale ta opravdová velká může být jenom jedna.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 03.01.17 06:14
avatar

Mysdomácí, dala bych vám bod, kdyby to šlo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 23:10

Krásný večer.

Na lásku nejdeš jako na čekanou, ta se zjeví a někdy dokonce i nevhod. Přesto, že mám prima ženu s kterou jsem rád a je mi s ní dobře se mi několikrát pokusila narušit manželství. Za to člověk nemůže, najednou se vynoří , když ji vůbec nečekáš a opravdu toho máš plné kecky, aby nenadělala nenávratné škody. Rozum říká jedno a pud chce opak. Je to boj, který ve svém výsledku nepřinese nic dobrého, kdybys to popustila za určité hranice, o to by potom to vracení do normálu bylo těžší. Je to jako nemoc s které se musíš vyléčit, o to je to horší, že v tomhle případě ti žena prášek nepodá. Za těchto podmínek se to léčí dost špatně a i když vyléčen, jizvy zůstanou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 03.01.17 06:17
avatar

mecík *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 02:25

Jo, to kdybych věděl... Já jsem z prahy takže tady o lásce.. No nevim. :) Mě je třeba 22 a taky jsem neměl prakticky nic vážnýho. Až před rokem jsem si myslel že jo. Tak jsme spolu do teď. Ale pozor... Ona je to taková moje noční můra. Moje milá mě totiž nemiluje a prý mi říkala "miluji tě" jen proto že jsem to chtěl slyšet. :D Ano, přesně takhle. Psáno doslova. Vzhledem k tomu na čem si já zakládám jsem ani s dívkou nespal. Teď si vem jaký problémy to ve 22 letech už dělá... Svojí milé Já třeba vůbec nerozumím. Už jsem se jí ptal několikrát co a jak ale vždycky mě seřve jako haranta. :)
Také jsem ji zkusil říct ať se semnou rozejde jestli nic necítí a cítit nechce. Má sice těžký život a je o dva roky mladší, to ale neznamená že se ke mě bude chovat jako ke kusu hadru, o tom ta láska fakt není. Když to tak vidím, asi bych se s ní měl rozejít. Nicméně já to udělat nechci protože.. Z mé strany láska existuje. :) Na tý druhý už ale jaksi ne. Heleď jestli někdy takový vztah budeš mít, tak uteč pryč. Nestojí ti to za tu bolest.

Mě osobně už nezachrání asi vůbec nic. Tak jen přemýšlím kdy a jak si hodím "mašli". Za celý život jsem nikoho nepotkal a se svým staromódním chováním budu panic tak do 50. let a pak už to nemá vůbec cenu.. Takže moje vyhlídka na život je že budu pořád sám dokud neumřu. A teď právě je na mě, jestli umřu dřív nebo později. Přikláním se k názoru že dřív = líp.

Asi to není odpověď jakou si čekala. Nicméně já už nevím.. Jsem skoro bez přátel a raději se vypovídám někde na internetu.. Myslím že život v dnešní době, pro člověka co hledá vážný vztah a chce s jedním člověkem zůstat a neměnit ho je naprostý utrpení. Ano, chápu že mnoho z Vás mi začne psát že sebevražda nic neřeší, ale někdy prostě není na výběr.. Konec bude dřív nebo později. To co sem vypsal je jen to nejmenší co mi kdy moje drahá polovička napsala.. Trpím jak jen můžu. A jestli vás zajímá proč to vlastně snáším, asi je to proto že je to nejlepší holka jakou jsem potkal. Zdála se tak chytrá... A vypadalo to že ví co chce. Kluka co s ní už nebude zametat. Asi sem se zase spletl... Víte co je nejhorší? Ona je 24/7 v práci. Přijde vždycky na skype (Ano v realitě se vidíme jednou za zhruba 4 až 5 měsíců). Myšleno doslova. Ona má nadváhu (není tlustá jen nadváha) a prý je tlustá takže se mi nemůže ukázat. I když se mi líbila vždy, proč bych měl koukat jen na vzhled... I tak to nemá cenu. Asi už jí nikdy neuvidím a budu muset držet "hubu a krok". To mi také napsala.

Asi bych tu byl celé hodiny, psát to všechno.. Realita je že život a hledání lásky nestojí za nic.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: nikc®
Datum: 03.01.17 10:25

Ellcz život není jen o lásce. Moc se na to upínáte. Nejste jediný, komu to v lásce nevychází. Proč se kvůli tomu zabíjet? Najděte si zájmy, které vás budou naplňovat. Život jen na lásce opravdu nestojí. To by bylo mrtvých, kdyby se kvůli neúspěchu v lásce každý zabíjel. A neúspěchem v lásce prošel skoro každý někdy. A víte co se říká? Co mě nezabije, to mě posílí. Málokdy jde vše hladce a po neúspěchu někdy přijde úspěch. Vyjde vám to s jinou. Láska není všechno.


doplněno 03.01.17 10:39:

Co mají říkat lidé, kteří skončili po úraze na vozíku nebo lidé, co nevidí, neslyší, nemají nohy, jsou vážně nemocní? Taky se museli naučit s tím žít. I bez lásky se dá žít. Každý nemůže mít všechno. Jste v tom kritickém věku, kdy si myslíte, že láska je vše. Kvůli nějaké holce, co za to nestojí se přece nebudete zabíjet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 09:57
avatar

MUDr. Plzák tvrdil, že láska je jako nemoc. Třeba jako spalničky. Potkáváš mnoho lidí a nic. Potkáš ale toho jednoho, jediného a spalničky od něho dostaneš. :) Dnes se tomu říká "chemie", ale ani ta nemusí v lásku přejít. Zůstane pouhou přitažlivostí. ;) Paní Fikejzová dala známé písní krásná a pravdivá slova:


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 11:14
avatar

Láska je kolem nás všude..Může být láska k jídlu, ke koníčku, k sobě samé nebo k osobě. Je toho hodně.

Já mám teda 15 a taky jsem neměla vážný vztah:-D A myslím, že je na to brzo, ale neříkám, že bych taky nějakého toho kluka nechtěla:( Ale ta pravá láska příjde sama :) I když by to bylo třeba až za 5 let,10 let nebo pár dnů..Všude se dá narazit na toho pravého partnera, stačí se dívat kolem sebe a vnímat jak se k tobě ostatní muži chovají :) Hlavně nesmutni, někde na Tebe čeká ten pravý :) Hodně štěstí, ať ho najdeš :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smutna
Datum: 03.01.17 12:40

LÁSKA - až ji poznáš, tak to poznáš . Okamžitě a zcela jistě. Celý život jsem si říkala, že jí znám a mám a pak jednoho dne jsem zjistila, že neznám vůbec nic. Bohužel, ne vždy ji poznáš ve správný čas a pak je strašně obtížné si říct a hlavně dál žít podle Malého prince de Saint-Exupéryho "stáváš se zodpovědným za to, co jsi k sobě připoutal". Přeji Vám, ať poznáte tu opravdovou lásku s velkým L a ať se nedočkáte té obrovské bolesti, když je něco jinak, než by mělo být. J.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.