Jak zajistit aby byl někdo nevěrný

Od: Datum: 02.01.17 14:17 odpovědí: 15 změna: 03.01.17 14:41

Zdravim! S kamarádkou se rozešel přítel a našel si okamžitě jinou. Prakticky z hodiny na hodinu. Ona chce mu ten vztah zničit. Sama vím že je to celkem hnusné a nemělo by se to ale už je rozhodnutá a přes všechny moje názory se přenesla a celkem s ní souhlasím. Zachoval se k ní nehezky a podvedl ji. Mohli byste poradit jak nějak zařídit jeho něvěru s jinou například? Aby se ona s ním rozešla.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.17 14:25
avatar

Je tu teprve druhý den roku a už je tu kandidát na perlu roku celého! *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 02.01.17 14:30

Půjčte mu svoje tělo...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lenkalokova67
Datum: 02.01.17 14:44

Já právě nemůžu. Mě zná *smich*

Od: axus®
Datum: 02.01.17 14:52
avatar

No a co, kyzeny vysledek bude stale stejny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 15:15
avatar

Píšeš, že on se s ní rozešel. A našel si jinou. Tak tu kamarádku nepodvedl. Jinou dívku si našel, až když byl zase volný. Nedělal to při ní, ale až po rozchodu, aspoň to tak píšeš. Proč tedy dělat, aby se s ním kamarádka rozešla, když on se už předtím rozešel s ní?

Nebuďte jako dvě satorie, plno lidí se rozejde, plno lidí se zase sejde s někým jiným. Když si spolu třeba nerozuměli, snad bys nechtěla, aby s ní zůstával jen ze soucitu? Nekujte žádnou pomstu, jak by vám bylo, kdyby tyhle pletichy spřádal někdo proti vám? Určitě by se Ti to nelíbilo.

Kdysi mi jedna kamarádka napsala do památníku: CO NECHCEŠ, ABY TI JINÍ ČINILI, NEČIŇ TY JIM. Snad je to dost srozumitelné a pochopíš to.

Kamarádka si brzy najde jiného kluka a Ty se budeš jenom stydět za Tvůj nepěkný příspěvek. Zamysli se nad tím. Jaga.

Nakonec, je to mezi těmi dvěma lidmi a Ty se do toho nepleť. Proč do toho strkáš nos? Co je Ti do toho? Třeba se ti dva znovu spřátelí, nebo ne, ale vše si vyříkají a ten špatný, kdo se mezi ně montoval, budeš jenom Ty. Tak už to bývá. Starej se sama o sebe, uděláš nejlíp.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 15:41
avatar

Lenko, také patříš k těm lidem, kteří se ptají: Proč jsou lidé na sebe zlí?! *sok*To, co se tvé kamarádce stalo, to není tvoje věc! Zvláště pak, když on už byl volný! Víš co to je karma? Pohledej si to a boj se! *cert*A nebuď za slépku!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 16:35
avatar

Jojo, ze zhrzené ženy se může stát fúrie. Blahopřeji tomu jejímu bývalému příteli, že se s ní zavčasu rozešel. To by s ní měl život... kontrola na každém kroku, zpovídání proč tamto a pod. A nechápu, proč se do toho vy montujete, není to vaše záležitost. Ať si to vyřídí a zařídí vaše kamarádka. Leda že, leda že... vy a vaše kamarádka byste byla jedna a tatáž osoba.

P.S. Už se těším na výživnou diskusi u vaší otázky. Ona si totiž o to vyloženě říká...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 02.01.17 18:49

Nepíšete náhodou o sobě? Já, že je to tak neobratně podané. ...Tak si našel jinou. Ať táhne! Ta nová snad za to nemůže, byl "rozejitý"! On asi nevydrží nikde. Většinou Vás pomstí ta druhá, nová. Jestli on má v krvi zahýbání, po nějakém čase si to zopakuje a ta nová s ním vyrazí dveře...Nechte to na Boží mlýny. Přeci si nebudete s takovým ubožákem špinit ruce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.17 18:57
avatar

Ženská je buď anděl a nebo čarodejnice, vy asi budete spíš ta druhá možnost. Chceme život bez zloby a nenávisti ale s takovou ho nikdy mít nebudeme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 02.01.17 19:11

Vždyť úplně stejně to funguje i naopak kdy podnět vyjde ze strany partnerky a hle, už má náhradu, bývá to také často náhlé a pro toho "kluka" "muže" také nečekané a velmi bolestivé asi tak jako pro vás nebo tu vaší přítelkyni. Třeba nejde ani tak o to, že vám nebo jí zahnul ale o to že si prostě našel někoho jiného, což se stává ať v případě muže nebo ženy, také zde byly dotazy a není to tak dávno, kdy se naopak ptali muži "jak ji dostat zpět" když už má jiného. Každý rozchod je velmi bolestivý to uvědomění "ona" nebo "on" už není a pravděpodobně nikdy nebude a pak ta "prázdnota" po partnerovi, pletením intrik se to ale těžko dá zvrátit, nesmí se zapomínat na to, že pokud někdo náhle ukončí vztah pak k tomu má nějaký důvod např. jiného partnera, dojde-li až k takovému rozhodnutí že je pro "druhého" schopen opustit stávající vztah musí jít o silný podnět..., jak by jste to chtěla zvrátit?.., ano můžete se pomstít ale jak již bylo řečeno kýženého výsledku s největší pravděpodobností nedosáhnete...na vztah musí být vždy dva, a stačí aby jeden nechtěl a je po vztahu, žel tak to je...Nekažte si život intrikami a buďte statečná, místo toho svou kamarádku citově podržte ať se vypovídá ať se vybrečí, týká-li se to přímo vás pak se někomu vypovídejte vyplačte uvědomte si že už "není" ačkoli to bude chvíli trvat než se to zahojí..., také pomůže když je po nějaký čas dobrý přítel nebo přítelkyně na blízku nebo se pohybovat v nějakém kolektivu tak na vás alespoň ze začátku nebude tak doléhat ta "prázdnota" která zbyla po partnerovi...

Zaplašte myšlenky na pomstu, nekažte si život, pomněte že každá akce má i svou reakci a špatná akce má většinou jen špatnou reakci

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.01.17 21:32

To se snad ani nedá komentovat. Tak si našel jinou, kamarádka si najde jinýho a bude to vyřešené. Ať mu popřeje štěstí. Kdo druhému přeje, je mu taky přáno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 11:18
avatar

Nedělejte nic, pokud ji podvedl, tak ji za to určitě nestojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 14:25
avatar

žádná zhrzená ženská není takovej anděl, aby svému nevěrnému milenci tajně nepřála to nejhorší, a to ani taková, která může mít na každém prstě deset - to by ani nebyla ženská - takže se tazatelce nedivím.

Ale každá se s tím musí smířit - a pokud s Vámi partner být nechce, tak asi holt nechce. A taková pomsta vyžaduje navíc nejen dost energie a vynalézavosti - a pokud byste třeba zkusila najmou nějakou prostitutku - i dost peněz. Lepší se na to vykašlat a věnovat energii třeba na vylepšení vzhledu a získání lepšího partnera. Taková "pomsta" bývá nejlepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: achjo
Datum: 03.01.17 14:34

Ja ji chapu a je fakt, ze pomsta je sladka a taky lečivá, na depresivni stavy ideálni, potom muze volne dýchat, hodit to za hlavu a byt zase jako andel :)


doplněno 03.01.17 14:39:

Jo a jak na to - nejsnadnejsi je neoveritelná pomluva, ta umi naleptat kazdej vztah *cert*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myskal
Datum: 03.01.17 14:41

Pozor,ono se to ale vrací. Osud to prostě může zařídit.Proč se s ní ale rozešel, to už nepíšete.A proč s ní jako měl být,když mu nevyhovovala. Jenom aby paní nakonec neměla opravdu ty nejhorší myšlenky na pomstu a pánovi nějak neublížila. Spíše by jste jí měla tento nápad vymlouvat,než tady dětinsky škemrat o nějaký návod na pomstu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.