Služby od Světa zdraví

Od: Datum: 08.12.16 10:28 odpovědí: 9 změna: 20.05.17 14:35

Dobrý den, prosím o Vaši radu. Na netu jsem našla stránky světa zdraví, které mě poměrně zaujaly. Dívala jsem se na nejrůznější recence a diskuze. Žádná z nich nebyla moc aktuální, nicméně všude se střídala dobrá zkušenost s tou špatnou. Prosím tedy Vás o radu, zda je Svět zdraví vhodným pomocníkem při hubnutí? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.16 11:29

Ano je to relativně dobrá služba... přítelkyně si u nich zaplatila ten jejich kurz a opravdu jí to pomohlo.

Ty jejich následné kontrolní prohlídky jsou velká motivace k dodržování jimi nastaveného režimu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.16 13:16
avatar

Přítelkyně pro změnu spokojená nebyla. Co jsem četl materiály, které dostala tak šlo o dost obecné věci (snad vše bych ji stáhl doma na netu bez problémů), jednotlivé materiály si protiřečily, když to viděla zdravotní sestra tak se zděsila. Myslím si, že bohužel jedinou podstatou jsou tam jen ty kontroly, protože člověka kontroluje někdo další. Ale i kontrola celkem o ničem.
Bohužel dost pozdě jsem našel dost negativních referencí.
Taky bacha na ceník. Stálo nás dost dohadování alespoň nedoplácet, protože si to dělají jak chtějí a když chce někdo skončit tak mus tvrdí jak má jinak zaplacené věci než jak je v ceníku a to na něj odkazují.
Přeberte si to jak chcete, ale z mého pohledu předražené, problémové...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.16 13:38

Ano souhlasím že smysl mají prakticky jen ty pravidelné kontroly další osobou.

Takže teoreticky jakékoli fitcentrum s trenérem udělá stejnou službu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kusk
Datum: 09.12.16 13:54

Fittcentrum mi napíše jídelníček?

Má kamarádka má dobé zkušenosti, shodila za půl roku 13 kg a další dva roky plus - mínus se drží. Její dcera ( v jiném městě) má opačnou zkušenost. I když je alergická na mléko, do jídelníčku dostala 10 x v týdnu mléčnou stravu atd. Dcera se později dozvěděla, že pracovnice ze Světa zdraví nastoupila rovnou z pracáku bez jakéhokoliv školení, vzdělání.

Moje doporučení. Běžte na první konzultaci, nechte se zvážit, změřit atd, dostanete protokol. Je to buď v akci zdarma nebo za 200,- Kč. Něco se dozvíte o zdravém stravování, zbytek nastudujte z internetu. Nakonec Svět zdraví má i svoje stránky s recepty. Když moc budete chtít, nechejte si udělat jen jídelníček a víc neobjednávejte. zkuste to sama doma, nepodaří-li se, kdykoliv se do studia můžete vrátit. Dcera kamarádky si koupila tu samou váhu domů a váží se sama, prý je to dobrá motivace..

https://www.tanita-eshop.cz/tanita-bc-545n

Vše záleží na tom, na jakou pracovnici narazíte. Nebo počkejte chvíli před studiem a vyptávejte se odcházejících s kým jsou spokojeni. Tak abyste nenaletěla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.16 17:57
avatar

Ne, myslel jsem to tak, že jde o kontrolu cizí osoby a je to jen takové placebo efekt. Jídelníček, který dají je nedodělávka jako když si to najde kdokoliv na netu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.12.16 13:49

Moc vám všem děkuji za názory...nakonec jsem se rozhodla, že se tam zajdu podivat a uvidim,no... :) Děkuji

Od: sue®
Datum: 07.01.17 11:04

Já s nimi mám osobní zkušenost velmi dobrou! Měla jsem opravdu velké problémy s váhou..Něco jsem zhubla a za chvíli jsem měla zpátka dvakrát tolik...:/ Ve světě zdraví mi ale pomohli...Díky nim si váhu držím a žádný jojo se nedostavil!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: draha
Datum: 18.01.17 15:08

Jak ses nakonec rozhodla a už jsi tam byla? Jaké máš z nich dojem?

Od: sue®
Datum: 20.05.17 14:35
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.